Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: meekmentos , meekmentos , erdinc222 , erdinc222 , zinedli Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 2 Misafir - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
33.414
Cevap
471
Favori
1.645.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
98. Sırada  bugün en iyi #78
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağol hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    optik ve hdmi ses kalitesi farksız olmalı... kutudan çıkması gerek diğer markalarda kutudan çıkıyor...
  • kuyu0kazici kullanıcısına yanıt
    her koşulda böyledir demek pek doğru olmaz galiba. samsung tv - samsung soundbar arasında bluetooth üzerinden soundconnect yaptığımda aldığım ses; dijital optik ve hdmi ile aldığımdan daha iyiydi. şu an philips tv - samsung soundbar arasında bana göre en güzel sesi hdmi ile almaktayım.
  • 47LM760S TV kullaniyorum Dün LG NB3530A SOUNDBAR EV SİNEMA SİSTEMİ aldim optikten bagladim optik1 e getirdim cihazi ses gelmeye basladi ama tv kumandasindan ses actigimda tvden ses geliyor. Cihazin kumandasindan actinmi kendisinden geliyor bu sorunu nasil cözerim. TV kumandasiyla kontrol etmeyi

• !!-Origin-!! kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Ses sistemini Uyduya değil TV nin çıkışına bağlayacaksınız, Sonra TV nin SES ayarlarından harici hoparlör ü seçeceksiniz. Uydu cihazıda tv ye bağlıcaksınız, Ses sisteminin sesini 50 ye getireceksiniz ve kumandasınız bırakacasksınız. Uydu sisteminin kumandası ilede kanal değiştirip sesi açıp kapatabileceksiniz.
    Bu arada ses sistemini Auto Power özelliğini etkin ederseniz ses sisteminin kumandasına ihtiyacınız kalmaz, tv açıldığında ses sistemide açılır, kapandığında ses sistemide kapanır.

Sevgiler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueall -- 27 Mart 2015; 14:17:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueall

Merhabalar,

Ses sistemini Uyduya değil TV nin çıkışına bağlayacaksınız, Sonra TV nin SES ayarlarından harici hoparlör ü seçeceksiniz. Uydu cihazıda tv ye bağlıcaksınız, Ses sisteminin sesini 50 ye getireceksiniz ve kumandasınız bırakacasksınız. Uydu sisteminin kumandası ilede kanal değiştirip sesi açıp kapatabileceksiniz.
    Bu arada ses sistemini Auto Power özelliğini etkin ederseniz ses sisteminin kumandasına ihtiyacınız kalmaz, tv açıldığında ses sistemide açılır, kapandığında ses sistemide kapanır.

Sevgiler,

Tskler bilgi icin evde deneyecegim hemen. Muhtemelen tv icinden ses ayarindan secmedim ben birsey.

Uydu cihazi kullanmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 27 Mart 2015; 17:13:45 >
  • Merhaba arkadaşlar samsung hw-h450 soundbar kullanıyorum cihaz daha çok yeni ve çokta memnundum fakat son günlerde kendi kendine mod değiştirmeye başladı digitürk optic olarak bağlı arada sırada kendi kendine usb veya bluetooth vs moduna geçiyor bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir ? sizce servise başvurmalı mıyım ? bu konuda bilgisi veya fikri olanların yardımlarını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BL@DE -- 27 Mart 2015; 19:44:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!-Origin-!!

47LM760S TV kullaniyorum Dün LG NB3530A SOUNDBAR EV SİNEMA SİSTEMİ aldim optikten bagladim optik1 e getirdim cihazi ses gelmeye basladi ama tv kumandasindan ses actigimda tvden ses geliyor. Cihazin kumandasindan actinmi kendisinden geliyor bu sorunu nasil cözerim. TV kumandasiyla kontrol etmeyi

2012 model lg lm serisi için isteğiniz maalesef mümkün değil. Aynı tv ve soundbar kullanıyorum, olmuyor. Tv kumandanız ses sistemine müdahale edemez. Ama ses sisteminin kumandasının alt bölümü tvye müdahale edebiliyor.

• Bende LG sound bar var yeni aldim. Cok memnunum. Hem cok yuksek seslere ulasiyor hemde cok iyi bas veriyor tesekkurler LG.

• BL@DE kullanıcısına yanıt
    usb'den veya bluetooth'tan bir cihaz bağlı mı kontrol edin. değilse soundbar kumandasından "bluetooth power" tuşuna basarak off yapın. ayrıca yine soundbar kumandasından play-pause simgelerinin olduğu ortadaki tuşa 5 saniye kadar basarak soundbar'ın bağlantılarını resetleyin. tekrar yaparsa usb'den sürüm güncellemeyi deneyin. yine tekrarlarsa servisi arayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Orijinalden alıntı: !!-Origin-!!

47LM760S TV kullaniyorum Dün LG NB3530A SOUNDBAR EV SİNEMA SİSTEMİ aldim optikten bagladim optik1 e getirdim cihazi ses gelmeye basladi ama tv kumandasindan ses actigimda tvden ses geliyor. Cihazin kumandasindan actinmi kendisinden geliyor bu sorunu nasil cözerim. TV kumandasiyla kontrol etmeyi

2012 model lg lm serisi için isteğiniz maalesef mümkün değil. Aynı tv ve soundbar kullanıyorum, olmuyor. Tv kumandanız ses sistemine müdahale edemez. Ama ses sisteminin kumandasının alt bölümü tvye müdahale edebiliyor.

Anladim 2 kumanda kullanacagiz anlasilan

• Selam arkadaşlar,

Fikirlerinize ihtiyacım var.

Niyetim hem televizyondan daha kaliteli ses almak hem de müzik seti gibi kullamak.

Bunun için bir soundbar düşünüyorum. Yanında da bir blueray player. Blueray'dan hem film izlemek hem de müzik Cdsi takıp Soundbar'dan dinlemek istiyorum. Bunu yani blueray ile soundbarı beraber kullanabilirim değil mi? Bana önerebileceğiniz marka model soundbar nedir? Bütçem blueray plyer ile birlikte toplam 1000 TL.

Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: recruit1

usb'den veya bluetooth'tan bir cihaz bağlı mı kontrol edin. değilse soundbar kumandasından "bluetooth power" tuşuna basarak off yapın. ayrıca yine soundbar kumandasından play-pause simgelerinin olduğu ortadaki tuşa 5 saniye kadar basarak soundbar'ın bağlantılarını resetleyin. tekrar yaparsa usb'den sürüm güncellemeyi deneyin. yine tekrarlarsa servisi arayın.

İlginiz ve yardımınız için çok teşekkür ederim dediğiniz şekilde cihazın yazılımını güncelledim ve bugün bol bol test ettim sorun düzeldi tekrar teşekkürler iyi forumlar

• Navi kullanıcısına yanıt
    tv philips ise: HTL5140B/12
    tv lg ise: NB3540/3740/4540
    tv samsung ise: HW-H450/551
  • Arkadaşlar merhaba,
    bende de Lg NB 3530 soundbar var. Kullananlara bir şey sormak istiyorum. digitürk receiver olsun ps3 olsun herhangi bir
    dolby digital yayın yada oyun sırasında ekranda info ya bastığımda dolby digital 3/2.0 diye gösteriyor. Ancak yayın ses kaynağı DTS
    olduğunda 3/2.1 diye görünüyor. Buda şu demek dolby digital yayınlarda subwoofer kanalında yayın yok. Acaba benim cihazda bir
    sorunmu var yoksa cihazın özelliği DD yayınları 3/2.0 DTS yayınlarıda 3/2.1 şeklinde yayınlamakmı. Sizde bir deneyip yazabilirmisiniz?
    Saygılar..
  • LG NB3530A tavsiye edilen bir ses ayari varmi bu ürundw tv izlerken özellikle.

• Nb 3530 kullanıcıyım.tv nin media playerden film seyrederken bazen ses anlık gidiyor .neden olduğunu bilen varsa ve yardımcı olunursa sevinirim

• Samsung hw-h450 soundbar'da subwoofer kaldırdım depoya. Soundbar bu haliyle daha duru, net ve temiz ses üretiyor gibi geldi bana. Bas gerektiğinde bası da veriyor gibi. Bu şekilde deneyen oldu mu acaba?

• tv ile soundbar birbirine nasıl bağlı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recruit1 -- 29 Mart 2015; 23:56:23 >
  • Optik kablo ile bağlı

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.