Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.172
Cevap
468
Favori
1.632.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum ellerine saglik cok guzel yorumda bulunmussun.

Ben de soundbar'imi TV'ye baglayip butun yayinlari onunla izlemeyi dusunuyorum. Ara sira film, dizi izlerim ve PS3 ile oyun oynarim. Muzik dinleme isi icin baska ses sistemim var calisma odasinda. Aradigim sey ise, bunlari yaparken TV'nin hoparlorunden daha kaliteli olacak bir ses almak. Cok acip acmamak derdim degil sadece kaliteli ve dolgun bir ses istiyorum.

En son paragrafinda cok guzel yazmissin 1000 lira verip alsam benim icin de muhtemelen bir sey degismeyecek ama Samsung Smart TV kullandigim icin ozellikle Samsung olmasini istiyorum. Samsung'a 900 lira verip icimin rahat etmesini saglayacak 2 kriter var benim icin, birincisi H551'in tasarimini cok begendim gercekten ikincisi ise 2014 yilinda yapilan bir cihaz olmasi. Sanirim Samsung H551 alip yoluma devam edicem.

Guzel yorumun icin tekrardan tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dfdtmh -- 24 Haziran 2014; 19:59:45 >
  • Arkadaslar merhaba;

Uzun zamandir ses sistemi almak istiyordum. Esimle birlikte kablo kirliliginden dolayi bir turlu 5+1 ses sistemi almaya yanasamadik.
    Hatta yurtdisinda bose acoustimass 10 + onyko amfi almaktan son anda vazgectim.

Evde oldugumuz zaman aksamlari en az 1 tane film izliyorum. Haftasonu 2 ya da 3 oluyor.

Sadece film izlemek icin tavsiye edermisiniz?
    Televizyonum 55 inch, forumda bir arkadas LG NB5540A tavsiye etti. Biraz arastirdim bu soundbar ozellik olarak yeterli. Bundan daha iyisi varsa hangisini tavsiye edersiniz.

Onumuzdeki 10 gun icinde almayi dusunuyorum. Dusuncelerinizi bekliyorum.

Saygilar,
  • serta2 kullanıcısına yanıt
    valla ben lg bb4330a aldım geçen bir-iki dts film izledim yemin ediyorum 15 e kadar açamıyorum sesi , acayip beğendim şahsen de , şimdi ki aklım olsaydı philips fidelio soundbar alırdım , istediğin an kablosuz şekilde 5+1 oluyor mükemmel bişey .. bide şunu söylemeden edemiyeceğim kaliteli müzik isteyen arkadaşlar 1000 tl nin yüksekliğinden filan dem vurmuşlar , gülsem mi ağlasam mı bilemedim .. yav kardeşim zamanında bir accuphase amfiye 6000 mark 2 altec kolona 3000 mark bir nakamichi deck teybe 2500 mark vermişik, bana göre bu paralara bu sesler bu aletler bedava bedava !!! hakikaten aldığınız sese şaşırırsınız , teknoloji acayip bişey .. ama hakikaten madem 5540 alacaksınız fidelio yu alııınnn, daha da bişey demem alın buyrun alette bu
    http://www.hizlial.com/philips-htl910012-210w-fidelio-soundbar-wireless-sinema-sistemi/10352941?gclid=CjkKEQjwrLSdBRDYvIL0soO4vo0BEiQABALkqZIRfChhVhHXwS8uktW3dGPQVdz5Jwoar-4FsyHZj13w_wcB
    yalnız burada yanlardan kolonların ayrıldığı belli olmuyor o da şuradahttp://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2013/06/philips-htl-9100.jpg
    yani isterseniz benim alet te 15 günlük onu vereyim size ben fidelio almayı düşünüyorum da benim ses bombsı şu :
    http://www.produkt-bilder.de/images/target/1/0/6/0/2/3/LG-Electronics-BB4330A-3D-Blu-ray-Soundbar-mit-Bluetooth.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salico -- 27 Haziran 2014; 20:11:17 >
  • salico S kullanıcısına yanıt
    Accuphase amfi duruyor mu? İki cihazı kıyaslamak pek doğru olmaz , ligleri farklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    bende de Lg NB 3530 soundbar var. Kullananlara bir şey sormak istiyorum. digitürk receiver olsun ps3 olsun herhangi bir
    dolby digital yayın yada oyun sırasında ekranda info ya bastığımda dolby digital 3/2.0 diye gösteriyor. Ancak yayın ses kaynağı DTS
    olduğunda 3/2.1 diye görünüyor. Buda şu demek dolby digital yayınlarda subwoofer kanalında yayın yok. Acaba benim cihazda bir
    sorunmu var yoksa cihazın özelliği DD yayınları 3/2.0 DTS yayınlarıda 3/2.1 şeklinde yayınlamakmı. Sizde bir deneyip yazabilirmisiniz?
    Saygılar..
  • enerji78 kullanıcısına yanıt
    Valla 1 yıl önceye kadar duruyordu 17 kilo filandı sadece amfi hem dijital dünyada pek kullanmadığımı farkettim sattım hiiçte pişman olmadım!! Teknoloji güözel şey kıymetini bilelim..şimdi sevdiğim şarkılar flac olarak telefonumda bt. dan gayet kaliteli dinliyorum bb4330 dan,herkese şiddetle öneririm

Yazık olmuş. Kaliteli bir dac ile dijital dünyada harikalar yaratirdi. 10 tane lg ne yazık ki bir accuphase etmez.

• enerji78 kullanıcısına yanıt
    yok yok yazık olmadı , 16-17 yıldır bendeydi ve yanında pikap,tuner cdp filanda vardı yakın kalitede ve ben ev aldığım zaman sattım ve eve de bayağı bi katkı sağladı ekmeğini de yemiştik bayağı , o yüzden hiiiç pişman değilim hiiiç yazık olmadı bence ..kaldı ki zaten işten güçten açıp dinleyemiyodum , hala da öyle yani.
  • Ben de soundbar ve 5.1 arasında gidip geliyorum, DTS sesli film izlerken efektleri hissetmek istiyorum ama soundbar bu konuda ne kadar yeterli olabilir ki? Ucuz bi 5.1 sistemle alınacak efektler yle yeterli olur mu orası da muamma.av receiver alsak ona uygun kolon lazım bu sefer de fiyatlar uçuyor ve o işin sonu yok.600 700 TL'lik bi 5.1 set mi yoksa soundbar mı sorusu hep aklımda. Tabii Phillips fidelio da fena bi ürün.

Eve gittiyse yazık olmamış. Hayırlı bir ise yaramış.

• Bende bugun lg nb 3531a aldim.vatan'dan ve 399 tlye.fiyat cok iyi bence.ihtiyaciniz varsa kacirmayin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: panareturns

Bende bugun lg nb 3531a aldim.vatan'dan ve 399 tlye.fiyat cok iyi bence.ihtiyaciniz varsa kacirmayin derim.

Tam almak için siteye girdim fiyat 599 TL olmuştu.

• quote:

Bende bugun lg nb 3531a aldim.vatan'dan ve 399 tlye.fiyat cok iyi bence.ihtiyaciniz varsa kacirmayin derim.

Siparisiniz ne durumda gorunuyor. Bende aldim ama siparis aciklama bolumunde iki cizgi var ( -- )

• quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

Ben de soundbar ve 5.1 arasında gidip geliyorum, DTS sesli film izlerken efektleri hissetmek istiyorum ama soundbar bu konuda ne kadar yeterli olabilir ki? Ucuz bi 5.1 sistemle alınacak efektler yle yeterli olur mu orası da muamma.av receiver alsak ona uygun kolon lazım bu sefer de fiyatlar uçuyor ve o işin sonu yok.600 700 TL'lik bi 5.1 set mi yoksa soundbar mı sorusu hep aklımda. Tabii Phillips fidelio da fena bi ürün.

Philips'im fiyatı 1600 TL ve bu fiyata daha iyi bir amfili ve 5+1 sistem kurulabilinir. Tabi yer uygun ve kablo sıkıntısı yok ise.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

quote:

Tam almak için siteye girdim fiyat 599 TL olmuştu.

Evet.boyle bir garip durum var.belli saatlerde fiyat 599 a firliyor.iyi takip etmek lazim..fiyat yine dusecektir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Cerberus92

quote:

Siparisiniz ne durumda gorunuyor. Bende aldim ama siparis aciklama bolumunde iki cizgi var ( -- )

Ben acibadem vatan'a gidip cihazin ucretini onceden odedim.yarin(bugun) teslim alabilecegimi soylediler.internet uzerinden alimlarda tedarik sureci nedir hic bir fikrim yok.bence en garanti yol bu.alet yok satiyor ne hikmetse.ogrendigim kadariyla fazla stok da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panareturns -- 1 Temmuz 2014; 2:01:03 >
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    Yer kule Hoparlörler için uygun değil, ya kulesiz 5.1 almam lazım lgnin 500 tl civarındaki setlerinden ya da soundbar.

• LG'nin 500 TL'lik setleri işe yaramaz. Daha doğrusu LG'nin 5+1 ses sistemleri işe yaramaz. Soundbar bir yere kadar. Bende hepsi olduğu için biliyorum.
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    bi işe yaramaz derken?o setlerde 5.1 olmasına rağmen yine de surround efektleri alamaz mıyım?
  • Yani 5+1 ses alınır ama ne kadar memnun kalınır, orası sıkıntı. Bu kadar para verileceğine, logitech Z500 çok daha iyi seçenektir.
    Ben, demiyorum ki, sound bar kötü, yalnız soundbar'dan 5+1 efekti alınmaz, onu diyorum sadece...
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.