Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.381
Cevap
470
Favori
1.643.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lg 3530a aldım bende tabi almadan öncede hem burayı hemde 3530a incelemeyi komple okudum. Cihazdan çok memnunum evime gelen babamda çok beğendi ve 1 tane de ona aldım. Yalnız canımı sıkan bişi var. Tv izlerken bazen tiz bir ses geliyor böyle zırıldama gibi bişi. 3 d sound modunda sw 4 de kullanıyorum bas sevdiğim için yeri geliyor sw yi 6 ya kadar çıkartıyorum. Şu zırıldamada olmasa süper bir cihaz
    Arkadaşlar sizden ricam bana netden indirdiğim 3d filmleri bu soundbarda gümbür gümbür izletecek bir media player tavsiye etmeniz. Fiyatı uygun olup netden indirdiğim filmleri dışarıdan bağladığım hdd ile ses anlamında güçlü bir cihaz modeli verirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafersat76 -- 17 Mayıs 2014; 1:09:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafersat76

lg 3530a aldım bende tabi almadan öncede hem burayı hemde 3530a incelemeyi komple okudum. Cihazdan çok memnunum evime gelen babamda çok beğendi ve 1 tane de ona aldım. Yalnız canımı sıkan bişi var. Tv izlerken bazen tiz bir ses geliyor böyle zırıldama gibi bişi. 3 d sound modunda sw 4 de kullanıyorum bas sevdiğim için yeri geliyor sw yi 6 ya kadar çıkartıyorum. Şu zırıldamada olmasa süper bir cihaz
    Arkadaşlar sizden ricam bana netden indirdiğim 3d filmleri bu soundbarda gümbür gümbür izletecek bir media player tavsiye etmeniz. Fiyatı uygun olup netden indirdiğim filmleri dışarıdan bağladığım hdd ile ses anlamında güçlü bir cihaz modeli verirmisiniz.

Ezcool HD Dream Full HD 1080p MKV/DTS/Dolby/Torrent Media Player Özellikleri

HDD Desteği: Max 2TB harici USB HDD desteği
    Geliştirilmiş Portlar: 3 in 1 card reader, 2 adet USB 2.0 Host bağlantı yuvası
    Desteklenen Diller : Türkçe, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca
    Ses Formatları: MP3, WMA, WAV, OGG, AAC, LPCM, FLAC
    Video Çözünürlükleri: H.264, MKV, WMV9, TS and HD Divx, 1920 x 1080p 50/60p RM/RMVB , 1080
    Video Formatları: H.264, MKV, WMV9, MPEG 1/2/4, HD Divx , Xvid, FLV, RM/RMVB
    Video Uzantıları: mkv, ts, m2ts, mts, tp, trp, wmv, Ifo, iso, vob, dat, avi, mpg, mp4, mov, rm, rmvb, divx, xvid, flv
    Altyazı Formatları: sub, smi, ssa, srt, idx + sub
    Resim Formatları: JPG, JPEG, BMP, PNG, TIFF, GIF
    LCD Ekran: 5 Satır LCD, Televiyon açık olmadan da çeşitli ayarlamalar yapmayı sağlar
    Görüntü, Ses Çıkışları Stereo R/L, optical, HDMI digital
    Ağ Bağlantısı: RJ45, supports Samba client, Wi-Fi 802.11g/n dongle (option)
    Uzaktan Kumanda Var
    Adaptör: 12V / 2A DC adaptör
    Boyutlar: 100 x 110 mm Ağırlık: 251g

• quote:

Orijinalden alıntı: gezgin ak

quote:

lg 3530a aldım bende tabi almadan öncede hem burayı hemde 3530a incelemeyi komple okudum. Cihazdan çok memnunum evime gelen babamda çok beğendi ve 1 tane de ona aldım. Yalnız canımı sıkan bişi var. Tv izlerken bazen tiz bir ses geliyor böyle zırıldama gibi bişi. 3 d sound modunda sw 4 de kullanıyorum bas sevdiğim için yeri geliyor sw yi 6 ya kadar çıkartıyorum. Şu zırıldamada olmasa süper bir cihaz

Video Çözünürlükleri: H.264, MKV, WMV9, TS and HD Divx, 1920 x 1080p 50/60p RM/RMVB , 1080
    Video Uzantıları: mkv, ts, m2ts, mts, tp, trp, wmv, Ifo, iso, vob, dat, avi, mpg, mp4, mov, rm, rmvb, divx, xvid, flv
    LCD Ekran: 5 Satır LCD, Televiyon açık olmadan da çeşitli ayarlamalar yapmayı sağlar
    Uzaktan Kumanda Var

Bilgilendirme için teşekkürler. Bu cihazı tv ye optik kablo ile bağlayıp soundbarı da tv den optik kablo ile bağlamakmı ses kalitesini öne çıkarır yoksa tv ye hdmi kablo ile bağlayıp soundbarı optik kablo ile bağlamakmı? Kısacası zaten sounbar optik çıkışlı ama media player da hdmi seçeneğide var. Hdmi mı optik kablomu ?

• Suanda en uygun hangi fiyatlara bulinuyor acaba bende uygun bir firsat cikarsa degerlendirmek istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickimsonikimsi

Suanda en uygun hangi fiyatlara bulinuyor acaba bende uygun bir firsat cikarsa degerlendirmek istiyorum.

Şuan için en uygun fiyat ücretsiz kargo ile

http://www.n11.com/lg-nb3530a-soundbar-ev-sinema-sistemi-P24096455

Ben geçen ay 479 dan 2 tane almıştım
  • quote:

quote:

Suanda en uygun hangi fiyatlara bulinuyor acaba bende uygun bir firsat cikarsa degerlendirmek istiyorum.

Guzel fiyatmis cek ye buldugum an almayi dusunuyorum.

• Birde samsung var sanirim n11 de 290 civarinaydi ama bulamiyorum simdi belkide movilde oldugum icin cekle falan onu uyguna getirip almayi dusunuyorum veya lg ye donucegim tekrar.

• http://www.ucuzunabul.com/LG-NB3530A-EV-SINEMA-SISTEMI%2CPR-64.html yorumları okudum bende bu siteden hem tv hem ses sistemi aldım biraz arastırdım yetki satıcı almak isteyene tavsiye ederim... ses sistemi cok iyi bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canikhann

http://www.ucuzunabul.com/LG-NB3530A-EV-SINEMA-SISTEMI%2CPR-64.html yorumları okudum bende bu siteden hem tv hem ses sistemi aldım biraz arastırdım yetki satıcı almak isteyene tavsiye ederim... ses sistemi cok iyi bu arada.

Site guvenilir sanirim degilmi.

• quote:

quote:

Satici zam yapmis ayin 10 umda alacaktm umarm tekrar indrm yapar.

• Arkadaşlar selam.
    Dün aldığım samsung h7000 led tv nin yanında samsung 450 sound bar hediye olarak geldi. Mağazadan bir adet optik kablo almama rağmen, kuruluma gelen arkadaş optik kabloya gerek olmadığını söyleyerek, all share den kablosuz olarak bağlantı yaptı.
    Cihaz sorunsuz çalışıyor. TV ye HDMI ile bağladığım bütün cihazlardan ses alabiliyorum. Hatta TV yi kapadığımda soundbar da kapanıyor. Ses de gayet yeterli ancak ben yine de optik kablo ile bağlarsam daha kaliteli ses alabilirmiyim? All share den bağlanınca seste ve kalitesinde her hangi bir bozulma oluyor mudur?
    Teşekkürler..
  • HDMI ses daha iyidir. Optik bağlantıya gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ipekpula

Arkadaşlar selam.
    Dün aldığım samsung h7000 led tv nin yanında samsung 450 sound bar hediye olarak geldi. Mağazadan bir adet optik kablo almama rağmen, kuruluma gelen arkadaş optik kabloya gerek olmadığını söyleyerek, all share den kablosuz olarak bağlantı yaptı.
    Cihaz sorunsuz çalışıyor. TV ye HDMI ile bağladığım bütün cihazlardan ses alabiliyorum. Hatta TV yi kapadığımda soundbar da kapanıyor. Ses de gayet yeterli ancak ben yine de optik kablo ile bağlarsam daha kaliteli ses alabilirmiyim? All share den bağlanınca seste ve kalitesinde her hangi bir bozulma oluyor mudur?
    Teşekkürler..

Yeni TV lerde HDMI ARC olayı var... 1.4 versiyon kabloyla ses goruntu ve interneti aktarabiliyorsunuz... Kısaca senkronizasyon olayı yapıyor , HDMI ARC, herseyi yapar... :)

• quote:

quote:

quote:

Ben en düşük fiyat olarak 429 da görmüştüm yeni ürün çıkacak o yüzden düşüyor fiyatı demiştmi.Çünkü ilk çıktığında 899 tl idi ama malasef 459 oldu. Çeşitli sitelerde takibe aldım gene 429 olurmu derken biraz daha vakit harcadım ve en düşük fiyat 479 dan 2 tane aldım. Şans işte umarım ucuzlar ve alabilirsiniz. Çünkü çok memnunum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gezgin ak

quote:

Uzaktan Kumanda Var

Bilgilendirme için teşekkürler. Bu cihazı tv ye optik kablo ile bağlayıp soundbarı da tv den optik kablo ile bağlamakmı ses kalitesini öne çıkarır yoksa tv ye hdmi kablo ile bağlayıp soundbarı optik kablo ile bağlamakmı? Kısacası zaten sounbar optik çıkışlı ama media player da hdmi seçeneğide var. Hdmi mı optik kablomu ?

Malasef sony tv'im eskimiş olacakki dts çözmüyormuş sadece dolby çözüyor. Yani mecbur media player bağlarken görüntü için hdmi ses için optik kablo kullanacağım yada hdmi kullanıp dts den vazgeçip sadece dolby ile yetineceğim. Gerçi o zamanda muzik dinlemek için tvnin de açık kalması gerekecek. Sanırım hem hdmi hem optik en iyisi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben en düşük fiyat olarak 429 da görmüştüm yeni ürün çıkacak o yüzden düşüyor fiyatı demiştmi.Çünkü ilk çıktığında 899 tl idi ama malasef 459 oldu. Çeşitli sitelerde takibe aldım gene 429 olurmu derken biraz daha vakit harcadım ve en düşük fiyat 479 dan 2 tane aldım. Şans işte umarım ucuzlar ve alabilirsiniz. Çünkü çok memnunum

Yorumlarin hepsi cok olumlu bende almayi kafama koydm ancak en dusuk fiyattan almak istiyorum teknoloji marketlerde599 fiyati var ben n11 den cekle vs daha uyguna getirmeye calisiyorum umarim stok vs bitmeden bu ay denk gelirde alabilirim.

• Arkadaşlar bu soundbar denen şeyin olayı nedir? Yani ben de bir ses sistemi alayım dedim, biraz araştırdım, dedim bunlar 5+1'lerden ucuzdur herhalde sonuçta iki parça şey ama fiyatları 5+1'lerle aynı veya kimisi daha pahalı. Çok mu iyi bir alet bunlar yoksa sırf az yer kaplıyor diye mi fiyatlar o şekilde? Yani ne biliyim 5+1 sistemin verdiği ses kalitesini veremez gibi geliyor bana.
  • O kaliteyi veremez zaten. En büyük dert yer sorunu, kablo sorunu ve estetik sorunu. Yoksa en iyi soundlar bile 5+1'i taklit etme amacındadır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    Aslında benim yerim de pek müsait değil ama 5+1 daha iyiyse o kulelere napar eder bir yer bulurum. Su halde soundbardan vazgeçmek en iyisi kanımca.

• arkadaşlar konuyu ilk sayfadan itibaren takip ettim geriye dönük tüm mesajları okumaya çalıştım,bilgi ve tecrübelerini paylaşan herkese teşekkür ederim inanın sayenizde satıcıların verebileceğinden çok daha fazla bilgi edindim ;)
    şimdi gelelim benim duruma;televizyonum LG LW5500 (görüntü kalitesinden dolayı lg tercih ettim) film hastasıyım tv yayınlarıyla pek işim olmaz gibi ev sinema sistemi bakıyorum epeydir,teknosada indirimde yakaladığım sony bdv e-190'ı 449 tl'ye aldım 300 W gücünde işimi görebilecek bir sistem 1 tb'lık harici hdd ile tvden izlediğim filmleri birde sinema sistemine bağlayıp izledim gayet başarılı (elimde ki filmlerin çoğunluğu en 5 gb'lık fazlasıda var 28 gb ;) ) sesler güzel filmler keyifli çevresel sesler başarılı helikopter evin içinde geziyor ama mkv uzantılı filmlerde alt yazı açmıyor avi uzantılılarda açıyor sony müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah ettim kabul ettiler ve normal olduğunu sony firmasının orjinal ürünü desteklediği için böle yaptığını söylediler peki diyerek kapattım,bu sefer filmleri eskisi gibi tv'den izleyim dedim ama benim tv DTS sesleri açmıyor ki zaten sinema sistemini sırf bu yüzden aldım hatta bir gün sistemi alırsam diye Yüzüklerin efendisi serisini DTS olarak temin etmiştim toplam alanı 78 gb :D
    alt yazı desteği olmadığı için ürünü kutusuna koyup iade ettim ilginçtir bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim iade işinin,malum teknosada bu işler epey sıkıntılı oluyor diye okumuştum yorumlardan bu sefer sorun olmadı hayret.
    tabi para iadesi yok onun yerine para çeki vereceğiz dediler (kasaya giren para asla geri çıkmaz mantığı) kabul ettim,tabi sinema sistemi araştırmasına devam ettim ve konu buralara kadar geldi eskisi gibi 5,1 almaktansa yeni nesil sounbarlar ilgimi çekti zaten o yüzden konuda hemen hemen tüm mesajları okudum herkes memnun bu üründen (lg nb3530a soundbar) mesajları okurken lg lap340'a gözüm takıldı kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

genel olarak;
    -film izlemek benim için önemli ama gürültü istemiyorum
    -temiz ses versin çevresel sesleri keyifle duyayım yeterli (o helikopter evin içinde gezmeli,atlar dört nala koşmalı)
    -alt yazı,video veses codeclerinde sıkıntı yaşamak istemiyorum hdd'yi takayım keyifle film izlemek istiyorum (filmlerim kaliteli çekim) bu yüzden Ezcool hd box media oynatıcı düşünüyorum
    -LG NB3530a sounbar 300 watt 3D SURROUND İŞLEMCİ (599 tl)
    -LG lap340 soundplate 120w 4.1 Kanal Ses (699 tl) hangisini seçsem bilemedim ama gönlüm lap340'tan yana
    -Ezcool HD Box Full HD 1080p MKV/DTS/Dolby 7.1 Media Player (122 tl)

bu ekipmanlarla voltranı oluşturayım diyorum, lap340'ı kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa süper olur benim için

saygılar.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.