Şimdi Ara

Samsung'dan rekor: 1 ayda 5 milyon adet Galaxy Note 3 tüketicilerin beğenisine sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung'dan rekor: 1 ayda 5 milyon adet Galaxy Note 3 tüketicilerin beğenisine sunuldu

Akıllı telefon dünyasının lider ismi Samsung, bugüne kadar 38 milyon adet cihaz satışı gerçekleştirdiği Note ailesinin en yeni üyesi olan Note 3 ile bu alandaki başarısını pekiştirdi.

Samsung Mobile'ın tepe yöneticisi JK Shin, Güney Kore basınına yaptığı açıklama ile 1 ay gibi kısa bir sürede 5 milyon adet Galaxy Note 3'ün satış kanalları ve operatörler aracılığıyla tüketicilerin beğenisine sunulduğunu duyurdu. Shin, ayrıca, Galaxy Note 3'ün seleflerine kıyasla sunduğu daha gelilmiş S Pen desteği ve yeni Air Command yazılım özelliğiyle tüketicilerin ilgi odağı olduğunu söyledi.

Note 3'ün 1 ayda ulaştığı 5 milyon tedarik sayısına; Note 5 ay, Note 2 ise 2 ayda ulaşabilmişti.

Samsung Galaxy Note 3 ile ilgili hazırladığımız detaylı inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz (İyi seyirler...) 

• S4 üvey evlat oldu zaten..

Note 3 çıktı Samsung 10 milyonlar satan telefonunu unuttu adını bile anmıyor..

• Samsung daha note3 mini'yi tanıtmadi mi ?

• Biz

note 3 zoom

note 3 s800

note 3 s600

note 3 active

note 3 mini

note 3 Active mini

note 3 Active zoom

u bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Biz

note 3 zoom

note 3 s800

note 3 s600

note 3 active

note 3 mini

note 3 Active mini

note 3 Active zoom

u bekliyoruz

artık sıktı yeni şeyler bulun
  • quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore Biz note 3 zoom note 3 s800 note 3 s600 note 3 active note 3 mini note 3 Active mini note 3 Active zoom u bekliyoruz
    artık sıktı yeni şeyler bulun

Bayatladı bu sıralama böyle yazıp en çok oy alan 3 yoruma girmek o kadar kolay değil artık Arkadaşın dediği gibi yeni şeyler bulun artık. Temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önümüze getirmeyin artık şu sıkıcı tabloyu

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Biz

note 3 zoom

note 3 s800

note 3 s600

note 3 active

note 3 mini

note 3 Active mini

note 3 Active zoom

u bekliyoruz

sencede bu muhabbetin bogu çıkmadımı ?

• tebrikler. Ben S5'i bekliyorum ama note3'te sürekli aklımı kurcalıyor.

• Rekor kıran çöp

• Note 3 incelemesini izlemeyenler nasılda belli oluyor.

• Arkadaşlar samsung plastikten ötürü çöp gibi telefonlar yapsa da note 3 u elinize alın derim ben buir htc one kullanıcısı olarak takdir ettim çok kaliteli bir dokusu ve harika bir arayuzu var kullanışı çok güzel ve ekranı muhteşem tamam eleştirinin samsungu ama adamlar note 3 u yapmış milyonlar satiyorsa demekki sadece ben böyle düşünmüyorum

• Note serisi samsung un en başarılı serisidir. Bu telefonu iş amaçlı alıp pişman olan kişi yoktur. Çünkü her işinizi görür. Note 3 modeli rakiplerine açık ara fark atmıştır. Aslında gerçekten bir rakibi bile yoktur :)

• Daha önce Note 1 şimdide Note 2 kullanıcısı olarak söylüyorum.Pazar günü cihazı kurcalama fırsatım oldu.Valla elimdeki note 2 yi duvara çalasım geldi Bir cihazın ekranı bu kadar mı harika olur arkadaş? Hız desen zaten konuşmaya gerek yok.Tek elle kullanımı çok rahat.Herşeyiyle samsungun şimdiye dek ürettiği en güzel ürün diyebilirim.Keşke fiyatı 1500 civarı olsaydı.
  • Snapdragon lu modeli tabiki rekoru kiracaktir... Turkiye gibi ulkelerde satilan Octali islemcilerden kac adet satildi acaba ?

• Note2 deki başarısının karşılığını alıyor samsung.. note3 cidden güzel cihaz ama keşke snapdragonlu olan gelmiş olsaydı ve daha ucuz olsaydı..
  • Samsung adi plastik diyordum ama Note 3 aldım,gerçekten çok kaliteli bir cihaz.

• kendi segmentini yaratan, bu segmentte eşsiz ve rakipsiz tek telefon(phablet)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dokuzcanlicanavar -- 30 Ekim 2013; 16:44:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmed Altair

Rekor kıran çöp

Hem One hem Note 3 kullanıcısı olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki One; Note 3'ün yanında çöp kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachenkov

quote:

Rekor kıran çöp

Hem One hem Note 3 kullanıcısı olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki One; Note 3'ün yanında çöp kalıyor.

Nesi çöp malzemesi mi hızı ve stabilitesi mi ekranı mı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pachenkov

quote:

Rekor kıran çöp

Nesi çöp malzemesi mi hızı ve stabilitesi mi ekranı mı

Dürüst olmak gerekirse One'nin tek avantajı alüminyum olması. Ama çizilmesin diye Hepsiburada'dan şu Spigen'in şeffaf polikarbon kılıfından aldım Note'dan bir farkı kalmadı Note 3 için aldığım Neo Hybird Case geldiğinde verdiği hissiyat açısından daha iyi olacak gibi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.