Şimdi Ara

Mad Catz, mobil cihazlara özel S.T.R.I.K.E.M oyuncu klavyesini tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mad Catz, mobil cihazlara özel S.T.R.I.K.E.M oyuncu klavyesini tanıttı

Oyuncular özel donanım ürünleri hazırlayan firmalardan Mad Catz, taşınabilir cihazları hedef alarak geliştirdiği S.T.R.I.K.E.M isimli klavyesini resmi olarak duyurdu.

Esas olarak kısa zaman önce tanıttığı M.O.J.O adlı Android konsolunu ile kullanılmak üzere hazırlanan ancak sahip olduğu Bluetooth LE ve NFC kablosuz bağlantı teknolojileriyle diğer mobil cihazlara da destek veren S.T.R.I.K.E.M, mikro P.U.L.S.E. tuşları ve Optical Finger Navigation (OFN / Optik Parmak Navigasyonu) fare sensörü ile oyunlarda rahat bir kullanım sunabiliyor. Gücünü şarj edilebilir lityum polimer bataryadan alan ürün, aynı zamanda sol üst köşesinde ses kontrol ve çalma kısa yol tuşlarını barındırıyor. Klavye ayrıca karanlık ortamlarda kullanım için arka aydınlatma özelliğine de sahip.

Parlak siyah, kırmız ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle yıl sonuna doğru piyasaya sunulacağı belirtilen Mad Catz S.T.R.I.K.E.M mobil klavye modelinin fiyatı hakkında ise bir bilgi bulunmuyor.

• yön tuşlarındaki acayiplik tek benim mi dikkatimi çekiyor

• tasarım farklı olsun dıye yapmadıklarını koymamışlar,

• Kullanışlı değil.

• NFC özelliği gerçekten hoş görünüyor, ayrıntısına bakmak lazım tabi. Ayrıca ürünler ülkemize gelmedikten sonra, Strike 7 düşünüyorum ama düşünüyorum sadece :( RAT9 düşünüyorum, keza o da aynı şekilde, düşünüyorum sadece

• Tasarımına bayıldım. Tek sıkıntısı yön tuşları biraz kullanışsız görünüyor.

• Değişik bir tasarım olmuş.
  • tasarım güzel olmuş. kullanış açısından nasıldır ayrı konu

• daha "çöp" yazan "cool" biri çıkmadı mı? tüh...
  • Ne oynayacağız bu klavyeyle şimdi
    Şaka maka bayağı şirin ve güzel duruyor. Fiyatı nasıl olur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CommandPrompt

daha çöp yazan cool biri çıkmadı mı? tüh...

ÇÖP.

• Güzel ama saçma olmuş.
  • Tasarımı gayet güzel ama mobil cihazlar için biraz abartı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.