Şimdi Ara

Nexus 5'in teknik özellik tablosu internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android platformunun merakla beklediği Nexus 5'in tanıtılması için geri sayıma geçildiği bugünlerde, iddialarda yazılıp çizilen teknik özellikler Kanadalı operatör WIND Mobile tarafından doğrulandı.

WIND Mobile, resmi Facebook hesabı üzerinden telefonun ön talebe sunulmasıyla ilgili paylaştığı gönderide yer alan teknik özellik tablosu Nexus 5'in iddialarla yazılıp çizilen teknik özelliklerini doğrular nitelikte.

Lafı fazla uzatmadan WIND Mobile'ın yanlışlıkla (!) paylaşıp, sonrasında hemen kaldırdığı teknik özellik tablosunu verelim:

Nexus 5'in teknik özellik tablosu internete sızdı

• Batarya 2300mah olursa kötü

• terminatör geliyor
  • Bu telefonu neden bu kadar cok bekleyip ovuyolar fiyati dusuk olacagindan dolayi mi f/p olayi.

Yazim icin kusura bakmayin

• Bilinen seyler

• Zaten bunları biliyorduk şu batarya kısmının artık onaylanması gerek.

• nedense kimse iphone nun 1560 mAh(iphone 5s) lik bataryasindan bahsetmiyor. cihazda on numara satiyor. 2300 mah. bana gore de az ama 350 dolara s800 lu telefonunda birakin bir takim eksiklikleri olsun. ben de isterim degistirilebilir 4000 mah batarya. ama is donuyor dolasiyor fiyata dayaniyor. bu fiyata bu kadar. paket iceriginde kulaklik ta cikmicak. dedigim gibi yoksa fiyata yansiyor. saf android ve guncelleme destegi bakimindan bu cihazin lansmanini bekliyorum. lg g2 de kullanilan ekranla ayni panel kullanilmissa alicam. yok nexus 4 te ki gibi kirpilmis bir ekransa almicam.

Bu arada tanitacaklarsa tanitsinlar artik gina geldi beklemekten...

• Batarya 2300mAh geçmiş olsun

• ceramic power and volume buttons iyi olmuş:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Nz9

Bu telefonu neden bu kadar cok bekleyip ovuyolar fiyati dusuk olacagindan dolayi mi f/p olayi.

Yazim icin kusura bakmayin

İlk bu telefon guncelleme alir.
    En katisiksiz android bundadir.
    Destek kolay kolay kesilmez nexus cihazlarindan.
    Performans olarakta en iyi diyebiliriz cunku samsung gibi sacmasapan bir arayuzle bir ton programla gelmez cihazi zorlamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelsin de artık Htc One GE 4.4 kuralım

• kral geliyor kral
  • herşeyi yap full hd ekrana 2300mah batarya. gündeikinci şarjı ister bu demedi demeyin. iphone'dan değişiklik olsun diye düşünüyordum ama şu durumda sadece satmak için getirtilir, batarya sorunu zaten bıktıran bir durum.

• Bence tanıtım kitkat sürümünde ekleme yaptıkları için geçikti.Ellerindeki bir sonraki teknoloji ve yenilikleri koyup koymama konusunda kararsız kaldılar.Yani umarım öyledir de beklediğimize değer.Yoksa çok gereksiz bir erteleme ve güven kaybından başka bir şey değil bu yaptıkları
  • Yine yeniden nexus

• Sızmayan bir fiyatı kaldı sanırım..?

• Bunlar çoğumuzun bildiği şeyler bize tarih lazım

• bu sefer nexus f/p telefonu olamayacak gibi malum s800 ve 5" ekran olunca.eski boyutta ekranla kasayı ufaltsa iyiymiş.batarya 2300mah kesinleşmiş.
  • Özellikler yeterli seviyede görünüyor bakalım fiyat politikası nasıl olacak

• nexus 4 kullanıcısı olarak bataryadan çok çektim eger nexus 5 te 2300 batarya ile gelirse hayal kırıklığı olur bence ve fiyatı 1400 TL olursa LG G2 almak daha mantıklı gözüküyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.