Şimdi Ara

Apple: iPhone 5s'de pil problemi tespit ettik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
2.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple: iPhone 5s'de pil problemi tespit ettik

Ülkemizde 1 Kasım itibariyle satışa sunulacak olan yeni nesil iPhone 5s'de üretimden kaynaklı pil problemi olduğu ortaya çıktı.

New York Times'a açıklamalarda bulunan Apple basınsözcüsü, yaptıkları çalışmalar ve geri bildirim neticesinde bazı iPhone 5s'lerde üretimden kaynaklı pil problemi olduğunu tespit ettiklerini söyledi. Açıklamaya göre sorunlu iPhone 5s'lerin pilleri, normalden daha uzun sürede tam doluyor ve bu da pilin sürekli şarjda kalmasına neden olduğu için pilin ömrünün çok daha hızlı şekilde tükeneceği anlamına geliyor.

Apple basınsözcüsü, bu sorunun çok az sayıda iPhone 5s'i etkilediğini ve bu telefonları kullanan müşterileri ile iletişime geçmeye başladıklarını dile getirirken; müşterilerini mağdur etmemek için sorunlu iPhone 5s'leri vakit kaybetmeden piyasadan toplayarak sorunsuz modellerle değiştireceklerini duyurdu.

• Apple'ı bu yüzden seviyorum varsa bir sıkıntı hemen çaresine bakıyorlar. Samsung'un çıkıp da Galaxy'de plastik tespit ettik dediğini hiç duydunuz mu ?
  • ınsallah turkıye ye gelıcek ıphonelarda bu sorun yoktur..hatayı farkedıp musterıyle ıletısıme gecıp ve hemen yenısıyle degıstırmelerı gercekten cok ıyı bı adım..ıphone almamdakı tek sebeb musterı destegınde problem cıkarmaması..turkıyeden 3 tane ıphone aldım ne sorun olduysa hemen yenısıyle degısım yaptılar...

• 200$ maliyeti olan cihazı 600-650$ satıyor bi zahmet değişriversin normal değilmi

• iphone zaten pil sorunu var buda eklendigi gibi daha kötü oldu pil cok zayıf iphone

• gercekten bunu seviyorum apple üstünde duruyor kendi mallarının diger tüketiciler bunları yapmıyor helal sana apple

• quote:

Orijinalden alıntı: Tobias

Appleı bu yüzden seviyorum varsa bir sıkıntı hemen çaresine bakıyorlar. Samsungun çıkıp da Galaxyde plastik tespit ettik dediğini hiç duydunuz mu ?

Apple: iPhone 5s'de pil problemi tespit ettik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaratık00 -- 30 Ekim 2013; 11:46:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

200$ maliyeti olan cihazı 600-650$ satıyor bi zahmet değişriversin normal değilmi

S4 sorunluydu Htc One sorunluydu G2 hakkında bir çok sorun ortaya çıktı onlar çok mu ucuza satıyorlar

Bu mesaj bir Htc ve Android fanı tarafından atılmıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçime kurt düştü şimdi.Alsam mı almasam mı
  • Bende G2 kullanıyorum hiç bir sorun yok fiyatı 1450tl
    İphone 5S 2300tl aradaki fark 850tl ayrıca G2 nin donanım maliyeti daha yüksek
    Samsung ilk çıktığında alınmazsa 1 ay sonra olması gereken fiyattan alınabiliyor
    malzeme kalitesi deme 4S den sonraki İp5'in çizilen kasasını herkes biliyor zaten 5S de aynı durum olacak
  • Buyur buradan yak..
  • quote:

Bende G2 kullanıyorum hiç bir sorun yok fiyatı 1450tl
    Samsung ilk çıktığında alınmazsa 1 ay sonra olması gereken fiyattan alınabiliyor
    malzeme kalitesi deme 4S den sonraki İp5'in çizilen kasasını herkes biliyor zaten 5S de aynı durum olacak

Hocam xda'da dokunmatik sıkıntısı olduğundan bahsediyorlar ayrıca forumda kameradan şikayet eden ve donanımsal olduğunu söyleyen insanlar var siz de olmaması olmadığı anlamına gelmiyor her telefonda illa sorun oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmed Altair

quote:

Bende G2 kullanıyorum hiç bir sorun yok fiyatı 1450tl

Hocam xda'da dokunmatik sıkıntısı olduğundan bahsediyorlar ayrıca forumda kameradan şikayet eden ve donanımsal olduğunu söyleyen insanlar var siz de olmaması olmadığı anlamına gelmiyor her telefonda illa sorun oluyor.

Dokunmatik sorunlu LG G2'lerde donanım sorunu var, her zaman olur öyle şeyler; hangi marka olursa olsun. Önemli olan genelde, kronik bir sorun olmasın. Kameradaki olay ise gerçekten sinir bozucu. Işıklı ortamdan karanlık bir yere geçince cihaz kendinden geçiyor, kare saniye performansı gerçekten çok düşüyor. Optik stabilizasyondan kaynaklanan bir yazılım sıkıntısına benziyor. LG, G2 ile özgüven konusunda kendini aştı; en azından amiral gemisini güncellemesiz bırakmayacaktır. (Yurtdışında 4.3 güncellemesinin alınmaya başladığını duydum sanki)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tobias

Apple'ı bu yüzden seviyorum varsa bir sıkıntı hemen çaresine bakıyorlar. Samsung'un çıkıp da Galaxy'de plastik tespit ettik dediğini hiç duydunuz mu ?

SAMSUNG milyonlarca Galaxy s3 kapağını değiştirdi yanılmıyorsam mavi kapakları
  • lg g2 1400e satılıyor, yukarıda Allah var çarpılırsın valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WindowsPhone

lg g2 1400e satılıyor, yukarıda Allah var çarpılırsın valla.

1500 lira birincisi. ikincisi 1500 lira az para gibi konuşmuşsunuz. 1500 lira olunca sorun olabilir yani

• Yazılımsal optimizasyon sorunu. Düşündüğüm gibiyse bir güncellemeye bakar

• Sağlam çıkarsa kar elde edemezler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmed Altair

quote:

Orijinalden alıntı: WindowsPhone lg g2 1400e satılıyor, yukarıda Allah var çarpılırsın valla.
    1500 lira birincisi. ikincisi 1500 lira az para gibi konuşmuşsunuz. 1500 lira olunca sorun olabilir yani

1439
    http://www.teknolojix.com/lg-g2-16gb-beyaz-cep-telefonu

• quote:

200$ maliyeti olan cihazı 600-650$ satıyor bi zahmet değişriversin normal değilmi

Arge, yazilim, pazarlama, reklam vs vs maliyetleri ???? Zaten kimse ugrasmiyor iphone icin o kendi kendine 200$ uretiliyor hatta IOS u hala kimin yaptigi bulunamadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 30 Ekim 2013; 13:21:12 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.