Şimdi Ara

Nether, Steam'de Early Access'te

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Grafikleriyle dikkat çeken hayatta kalma simülasyonu Nether, sunucu başı 64 kişiye kadar destek sunuyor. PC'ye özel geliştirilen Nether, Steam'de Early Access sistemiyle birlikte satışa çıktı.

Nether'in satıldığı paketler ikiye ayrılıyor, biri Believer, diğeri de Chosen. Believer Pack'te arkadaşlarınıza dağıtmak için fazladan 3 adet beta kodu verilirken, Chosen Pack'te beta kodunun sayısı 5'e çıkıyor. Believer Pack'in fiyatı 29.99 dolar, Chosen Pack'in fiyatı ise 49.99 dolar.

Oyunun Steam sayfasına http://buradan ulaşabilirsiniz.

• Bir çıksın, puanlarını ve yorumları görelim..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • %10 indirimli şuan 27$ falan yani :D

• Güzel oyuna benziyor zahmet olmazsa alan biri yanında verilen 3 adet beta kodundan birini verbilirmi bir türlü üye olarak giriş yapamadım :) berat_dream@hotmail.com bekliyorum arkdaslar..
  • 2.warz vakası olmasında :)

• Arkadaş alayımmı almayayım mı karar veremedim. Twitch de izliyorum, warz gibi menülei felan var. Kıllandım biraz.
  • Eger alan varsa elindeki beta kodlarindan birini alabilirim pmden konusuruz detaylari

• kodları 31 inde yollayacaklarmış. Açıkcası warz den sonra oyun çıkmadan para vermenin akıllıca olduğunu düşünmüyorum.
  • DayZ Standalone' u beklemek daha mantıklı.

• Bunu oyun diye paylaşmanız enteresan kökenini iyi araştırmalısınız...
  • Oha survival oyunu ve ilk defa duyuyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.