aveada kac konturmuz oldugunu nerden oğreniyorus
25 Cevap17757 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

117 Mesaj
26 Temmuz 2006; 2:32:49 

aveada kac konturmuz oldugunu nerden oğreniyorus yeni aldıgım için bilmiyorum

http://img365.imageshack.us/img365/8164/2135ss8.gif

3011 Mesaj
26 Temmuz 2006; 4:51:16 

merak etme kontör kalmamıştır zaten

şaka bi yana 9333 ü arıyosun.böyle miydi yaw :S ne bileyim ya öyle bişeydi bi ara bakalım :)

3448 Mesaj
26 Temmuz 2006; 8:52:31 

9333 arıosun

yada avea servis menüden msjla bakabiliosun

avea sim servis- servis numarları -asistan bu bölümden

1325 Mesaj
26 Temmuz 2006; 10:06:24 

9333 arayarak öğrenilebilir.
turkcell ve telsimde *123# tuşlarıyla daha pratik olarak kalan kontör öğrenilebiliyor. avea'nın da böyle bir kolaylık yapması lazım.

DEXTER - MERLİN - THE BIG BANG THEORY - TWO AND A HALF MEN - V (VISITORS) - HOW I MET YOUR MOTHER - FRINGE - SUPERNATURAL - THE VAMPIRE DIARIES - SOUTH PARK - THE MENTALIST - CHUCK - HUMAN TARGET - SPARTACUS: BLOOD AND SAND

117 Mesaj
26 Temmuz 2006; 11:19:45 

bencede *123# en kolayı

http://img365.imageshack.us/img365/8164/2135ss8.gif

60 Mesaj
26 Temmuz 2006; 21:21:20 

aslında avea olmadan önce yani aria ve aycell ayriyken aycelli hatlarda *101# ile (sanırım) kontör öğreniliyodu ama şimdi yoktur heralde avea kullanmadığım için bilmiyorum.Hattın eskiyse SIM servislerin den asistan>kredi>kalan yap yeni hatları bilmiyorum...bu da kontöre bakmanın diğer yöntemi

Eğitim Birliği: KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU / KASTAMONU / KASTAMONU
Esas Birliği: İL J.K.LIĞI/RİZE / RİZE / RİZE
Sevk Başlangıç: 16/12/2013
Sevk Bitiş: 18/12/2013
Celp Dönemi: KASIM 2013
Celp Grubu: 2

264 Mesaj
28 Temmuz 2006; 16:00:49 

nie turkcell gibi konuşma bitince tel e info message atamıyolar alt yapı eksikliği mi elveriş vermemesimi yoksa uyuz personel mi

İmzam şu an itibariyle kural içidir sanırım :D

160 Mesaj
29 Temmuz 2006; 15:46:01 

arkadaşım ne yapacan ki...Zaten kontörün 10 un altına düştümü msj çekiyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumarbaz -- 29 Temmuz 2006; 15:47:07 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Temmuz 2006; 18:59:47 

hattınızdaki kontor kısa bir süre içerisinde bitecektir lütfen kontor yükleyiniz

190 Mesaj
1 Ağustos 2006; 15:16:34 

ii hayırlı ossun

637 Mesaj
1 Ağustos 2006; 21:19:13 

Gerçektende aveanın kontör bilgisi altyazısı çok kötü kontör düşmeside geç gerçekleşiyo kıl ediyo. Genede yaklaşık bir aylık bir avea kullanıcısı olarak önceden trtcell kullanmış biri olarak aveadan artık vazgeçmem.

49 Mesaj
7 Ağustos 2006; 17:10:49 

Evet,bencede Avea Turkcell'e oranla daha iyi

2623 Mesaj
31 Ağustos 2006; 2:35:23 

Peki Avea'da mesajla kontör sorgulama kontör yiyomu Bana öyle gibi geldi de. Şimdi çok az kontörüm kaldı. denemeye korkuyorum.

Bişey daha,
*123# mi dir *101# mi dir nedir. O özellik Avea'da yok mu?
Haa bişey daha,
Turkcell'deki mesaj kanalları Avea'da yok mu? Mesela maç sonuçları ücretsiz geliyodu Turkcell'de. Ya da bir ara hava durumu vardı, belediye anonsları vardı...

205 Mesaj
31 Ağustos 2006; 15:06:55 

var tabi.kaç kaç servisi olarak geçiyor.bilgi mesajlarından konu numarasına 055 yazdığında futbol,011 yazdığında da belediye bilgileri cebine geliyor.

LG Optimus G Pro Kullanıcıları Kulübü

825 Mesaj
31 Ağustos 2006; 15:28:29 

emin misin son_of_son...ben emin değilim. 011 den futbol mesajları geliyor. 055 turkcell in spor kanalı...işte aveanın siteden ekleyim gör;
İşte Avea'dan futbolkoliklere özel bir servis!

Futbol ile bütünleşen futboliklerin servisi KaçKaç ile Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Milli Takım'ın tüm maçlarının, ayrıca diğer Türk takımlarının Avrupa Kupaları'nda oynadığı maçların anlık skor bilgileri anında cep telefonunuza geliyor.

Kullanım
Telefonunuzda gerekli ayarlamaları yapın. Anlık skor, devre arası ve maç sonu skor bilgilerini anında hücresel mesajla alın. Avea abonesiyseniz, cep telefonunuzun hücresel yayın menüsünden 11 numaralı kanalı ayarlamanız yeterlidir.

Bilmeniz Gerekenler
Bu servisten yararlanmak için cep telefonunuzun "hücresel yayın" hizmetini desteklemesi yeterlidir.

Ücretlendirme
Avea KaçKaç? servisinden yararlanmak ücretsizdir.

eklediğim yazının adresi http://www.avea.com.tr/...=servisler.bilgi.kackac
ilgilenenler göz atabilir.....

utku

825 Mesaj
31 Ağustos 2006; 15:31:20 

bu arada aveada henüz ussd ile kontor miktarını gösteren bi servis yok.ben avea merkez e ilettim ilgileniceklerini sölediler ama sanmıyorum öyle bişey yapcaklarını. eskiden aycell zamanında *101# ile öğrenebiliyorduk.

utku

2998 Mesaj
31 Ağustos 2006; 15:36:48 

quote:

Orjinalden alıntı: netcii

emin misin son_of_son...ben emin değilim. 011 den futbol mesajları geliyor. 055 turkcell in spor kanalı...işte aveanın siteden ekleyim gör;

Futbol ile bütünleşen futboliklerin servisi KaçKaç ile Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Milli Takım'ın tüm maçlarının, ayrıca diğer Türk takımlarının Avrupa Kupaları'nda oynadığı maçların anlık skor bilgileri anında cep telefonunuza geliyor.

Kullanım
Telefonunuzda gerekli ayarlamaları yapın. Anlık skor, devre arası ve maç sonu skor bilgilerini anında hücresel mesajla alın. Avea abonesiyseniz, cep telefonunuzun hücresel yayın menüsünden 11 numaralı kanalı ayarlamanız yeterlidir.

Bilmeniz Gerekenler
Bu servisten yararlanmak için cep telefonunuzun "hücresel yayın" hizmetini desteklemesi yeterlidir.

Ücretlendirme

bu tür başka servis var mı acaba avea da?

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

825 Mesaj
31 Ağustos 2006; 15:39:32 

bilgi kanalı soruyorsan yok. ussd diyorsan daha önceden infomobil+ adıyla olan şimdiki adıyla bidünya var. çoook şey yapılıyo ama kontor miktarını göstermiyooo....

utku

2998 Mesaj
31 Ağustos 2006; 15:47:32 

quote:

bilgi kanalı soruyorsan yok. ussd diyorsan daha önceden infomobil+ adıyla olan şimdiki adıyla bidünya var. çoook şey yapılıyo ama kontor miktarını göstermiyooo....

bilgi kanalı soruyorum
aslında bu futbol kanalı spor kanalı olarak değiştirilse iyi olur..
türkcell ve telsim de basketbol nba formula sonuçları da gönderiyorlar

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

825 Mesaj
31 Ağustos 2006; 15:53:40 

aveada o teknoloji ne gezer?maç sonuçlar telsim&tcell de 1dakikada geliyor aveada 15dakikada.....

utku

205 Mesaj
31 Ağustos 2006; 16:23:12 

quote:

Kullanım

Bilmeniz Gerekenler

Ücretlendirme

evet yaa.kusra bakmayın aklım turkcell e gitti bir anda

LG Optimus G Pro Kullanıcıları Kulübü

1325 Mesaj
31 Ağustos 2006; 16:47:31 

quote:

Orjinalden alıntı: son_of_sun

quote:

Kullanım

Bilmeniz Gerekenler

Ücretlendirme

evet yaa.kusra bakmayın aklım turkcell e gitti bir anda

olmaz ama böyle. bak bi de avea'da çalışıyosun.

DEXTER - MERLİN - THE BIG BANG THEORY - TWO AND A HALF MEN - V (VISITORS) - HOW I MET YOUR MOTHER - FRINGE - SUPERNATURAL - THE VAMPIRE DIARIES - SOUTH PARK - THE MENTALIST - CHUCK - HUMAN TARGET - SPARTACUS: BLOOD AND SAND

Uzaklaştırılmış
12 Eylül 2006; 18:27:30 

9333

744 Mesaj
12 Eylül 2006; 20:35:17 

9333

Uzaklaştırılmış
12 Eylül 2006; 21:23:50 

9333 ü ara

Uzaklaştırılmış
13 Eylül 2006; 21:05:48 

bende söyleyim tamam olsun. 9333 numarasını ara.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Avea » aveada kac konturmuz oldugunu nerden oğreniyorus
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188