Şimdi Ara

Her türlü koşulda gidebilen motorlu arazi kaykayı: Ungoverned

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Her türlü koşulda gidebilen motorlu arazi kaykayı: Ungoverned

Her zaman daha fazla aksiyon ve zorlu arazilerde gezmek isteyen kişilerin istekleri farklı cihazların üretilmesine ön ayak oluyor. Daha önce Scarpar Powerboard isimli bir prototip cihazın altına imza atan Dan Baldwin, bu sefer benzer yapıya sahip her türlü koşulda gidebilen motorlu arazi kaykayı ile yeniden karşımızda.

Dan Baldwin'in kaykay formundaki yeni ulaşım aracı Ungoverned, 1,390mm uzunluğa, 360mm genişliğe ve toplam 49 Kg ağırlığa sahip. Gücünü dört zamanlı bir motordan alan ürün, iki adet tırtıklı paleti ile kar, kum ya da kayalık arazilerde yüksek bir performans ortaya koyabiliyor. Standart kaykay modelleri gibi bir yönlendirme yapısı sunan ürün, gaz vermek içinse kablolu bir kontrol ünitesi kullanıyor. İlerleyen dönemde dahili bataryaya sahip bir elektrik motoruyla güncellenebileceği belirtilen arazi kaykayı, halen araştırma ve geliştirme sürecinde bulunuyor.

Ungoverned'ın performansını ve yapabildiklerini gözler önüne seren tanıtım videosunu direkt olarak aşağıda izleyebilirsiniz.

• çok zevkli görünüyor :D

• 49kg ağırlık taşınabilirlik açısından zorlayacaktır.

• Evet, de düz yolda kullanması biraz garip olur. :)
  • Köylerde bulunması şart

• 49kg ağırlık çok onu taşımak için ayrı bir kaykay daha lazım

• 49 kg ağırlık fazla biraz.
  • Bir ara suda gidecek sandım oha diyecektim ki gidemiyormuş :)

• aslında çok güzel ürün ama fahiş fiyatlardan sürülür piyasaya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz onu taşımayacağız o bizi taşıyacak ; 49 kilo geliştirme aşamasındaki bir ürün ama güzel düşünülmüş
  • ağırlık çok, menzil belirsiz ve tahminimce kısa ayrıca çok da kullanışlı görünmüyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.