Şimdi Ara

Viber'ın Windows Phone 8 uyglaması ara yüz değişikliği ile güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Viber'ın Windows Phone 8 uyglaması ara yüz değişikliği ile güncellendi

Mobil ve masaüstü platformlarının başarılı çevrimiçi iletişim uygulamalarından Viber'ın Windows Phone 8 uygulaması ara yüz değişikliği ile güncellendi.

Windows Phone 8 işletim sistemine sahip cihazlar için bugün 3.1 sürümüne güncellenen Viber, bu yeni versiyonuyla tamamen yeniden tasarlanmış bir ara yüz ve genel tasarım yapısıyla karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda yapılan çalışmalar sonucunda masaüstü ile mobil sürüm arasındaki entegrasyon ile bildirim sistemi geliştirilen uygulama, sistemin Live Tiles (Ana ekran canlı kutucuları) özelliğine de destek veriyor.

Genel olarak kararlılık ve performans iyileştirmeleri de yapılan Viber uygulamasına ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz. 

• Whatsapp'ın da duvar kağıdına ihtiyacı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arayüz gayet güzel olmuş. Bildirimler hiç gelmiyordu acaba o konuda ne durumda şuan merak ediyorum.

• En stabili hangisi söyleyin onu yükleyeceğim. Whatsappla uğraşmaktan bıktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whatsapp azcık ibret alsın. Bildirimler düzeldiyse eğer fıstık gibi uygulama olmuş.
  • ben senelerdir viber kullanıyom herkese tavsiye ederim beyler

• Arkadaşlar telefon listemde 300 kişi varsa bunların 290 nında whatsapp var 25-30 kişide anca viber var herkes deneyip silmiş arkadaşlarıma dediğimde viber yükleyin diye hiç kimse yanaşmıyor anlamadım neden, bana viber daha kullanışlı geliyor ama öyle bir anlayış oluşmuş bizim millette,uygulama ne kadar iyi olursa olsun diğer insanlar bunu kullanmayıncada bir anlamı olmuyor inşallah viber kullanıcı sayısı daha çok artar ülkemizde.
  • Arayüzü fena değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.