Şimdi Ara

Gaziantep'te neden bolca ucuz araç var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
17.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birkaç aydır internetten ikinci el araç bakıyorum. Baktığım çoğu az km li ve temiz araçlar, uygun fiyatlarla Gaziantep'in özellikle Şehitkamil ve Şahinbey bölgelerinde bulunuyor. Bolca da araç mevcut bu bölgelerde.
    Malum araç alım-satım sitesinde, piyasasını iyi bildiğiniz araçları Gaziantep'te aratıp bir bakınız lütfen.
    Bu uygun fiyatların sebebini bilen var mı aranızda?

Bu arada; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız hepimize kutlu olsun!

• Aynı şekilde de Konya Karatay da vardır.
    Bu iki ilin merkez ilçeleri pert araç toplayıp satmayla meşhurdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 29 Ekim 2013; 11:25:47 >
  • Gaziantep de her türlü 3 kağıt varda ondan.büyük ihtimal hepsi km düşürülmüş süslenmiş araçlardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Aynı şekilde de Konya Karatay da vardır.
    Bu iki ilin merkez ilçeleri pert araç toplayıp satmayla meşhurdur

Forumda Konya ile ilgili bir konu okumuştum. Aynen dediğiniz gibi bu konuda çok meşhurmuş ve dikkat etmek gerek.
  • Gaziantep Şehit Kamil, benim de dikkatimi çekmişti. Baktığım modellerde çok sık karşıma çıkıyor...
  • Bu şekilde bilinen başka yerler varsa burada paylaşalım lütfen! Forum ahalisinin bilgisi olsun...
  • Neden acaba

• antepten araç alınmaz, çoğu toplamadır, kaçak mazot benzin kullanıp 1-2 milyon yol tepmiş araçlardır.
  • birkaç sene önce antepte dolu faciası oldu,kapalı garajda olmayan ve bu doluya maruz kalan tüm araçlar boyalıdır
  • Konuda adı geçen illerden Konyada yetişmiş birisi olarak önce Anteplileri en güzel Nazım Hikmet'in Kurtuluş Savaşı Destanında anlattığını belirteyim.

quote:

Antepliler silahşör olur,
    uçan turnayı gözünden
    kaçan tavsanı ard ayağından vururlar
    ve arap kısrağının üstünde
    taze yeşil selvi gibi ince uzun dururlar.
    Antep sıcak,
    Antep çetin yerdir.
    Antepliler silahşör olur.
    Antepliler yiğit kişilerdir.

Genelleme yapmamak lazım. Bu yerlerin internette namlandığını duydukları anda önlem alıp başka yerleri gireceklerdir.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tefo42 -- 29 Ekim 2013; 12:23:09 >
  • aynı cevabı bende verecektim bu sene ilkbahar da ceviz büyüklüğündeki yağan dolu yüzünden hemen hemen hepsinde göçüklerin olması büyük etken geçen hafta denetim için antep ve urfadaydım binmiş olduğum renault fuluence marka kamu kuruluşuna ait aracın tavan kaput bagaj kapağı hatta kapı üstlerinde bile sayısız göçükler vardı bu konudan haberim olsaydı inanın resminide çekerdim
  • Hele bir galerici var ki ///MML motors yarabbi bir insan bu kadar dolandırıcı olur araba takası yolluyor yok diyorum nakit alırsanız diyorum, cevap şu araban o paraları etmez çok masraflı arabalar bmw ne güzel mercedes veriyorum falan falan..

Mağazaya bir girdim e36 - e46 - e60 - e90 zibil gibi hele e46 allahım allahım toplamışlar arabaları getirmiş canını çıkarmış satıyorlar :D :D ne gülmüştüm ya
  • Antep'ten araba alınmaz. Geçen ilkbaharda araçların yarısı dolu nedeniyle hasar gördü. Bir çoğunu boya yapmadan düzelttiler fakat uygun ışık altında belli oluyor. Galericiler tüm Türkiye'deki galericiler kadar hatta biraz daha uçlağıtçıdır. Benimde a4 kasa octaviam doludan hasar gördü. Sıfır araç alırken piyasasının 1500tl altına verdim.

• Benimde dikkatimi çekmişti. En ucuzdan sırala dediğimde genelde Antep'teki araçlar ilk sırayı alıyorlar
  • sinan26tr S kullanıcısına yanıt
    Ben yanlışlıkla izmirde Antep arabası aldım plakası değişmişti. İlk sahibi ilk sene 68bin km yapmış bakıma götürmüş. Ben 8 yasında aldım sozde 150bindeydi. Ote yandan Değişen kaza boya yok. Pırıl pırıl. Sen hesabını yap neden alınmazmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiroshi_nakamura

birkaç sene önce antepte dolu faciası oldu,kapalı garajda olmayan ve bu doluya maruz kalan tüm araçlar boyalıdır

Hayır bir makine ile düzeltildi araçlar boyasız yinede uygun ışıkta hasar görülür çoğunda

Ayrıca sanayi gelişmiş olduğundan araçlar toplama çıkabilir özellikle istanbuldaki galericiden korkuyorsan buradakilerden 2 kere kork

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MassiveDynamic -- 29 Ekim 2013; 13:12:02 >
  • Videoya daha çok güldüm bırakın bırakın tepiklesin ! yarış bu!

Bence ucuz olma sebebi bu olabilir birde gaziantepte bir tane galeri vardı adamlarda lamborghinin Avengtador felan vardı onlarda ucuza satıyorsa bir 50 donanımhaber üyesi toplanım girelim bir arabaya.

Çok araba olması olabilir ve gaziantep insanın araba sevgisi.
  • Kazalı araçların onarımını Suriye'de yapıyor olabilirler. Bu şekilde onarinca kayda geçildigini düşünmüyorum.

• Aracın sahibini tanıyorsan, evveliyatını biliyorsan her yerden araç alınır.

Gaziantep'te sanayi ciddi derecede ileri. Adamlar sanayiden toplama Civic çıkarırlar, gram boya yok deseler yersiniz...
  • trcn T kullanıcısına yanıt
    Bu ülkenin arızası bu değil mi zaten. Etiketler. Sömürü vahşeti bu kadar sırtımıza yapışıp hayati damarlarımızı soğurarak kanımızı ememezdi.

Em- le başlayan devşirme bir kelime hayat kurtaracak oysa: empati.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.