Şimdi Ara

Hub motor elektrikli bisiklet kullananlar? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
18
Favori
40.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tbt55

Ben kiti Adabis'te buldum ve taktırdım. Dışarıdan getirtmeye gerek kalmadı.

tbt55 kit ne kadara mal oldu ?nerede montaj yaptınız,bisikletinizin marka ve modeli nedir teşekkürler
  • okyanuscelikol kullanıcısına yanıt
    su an kullandigim bisiklet

Hub motor elektrikli bisiklet kullananlar?

1000tl kit ve 600tl bisiklete verdim.

Montajini kendim yaptim.

Maks 50km/s gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muscol -- 7 Temmuz 2014; 12:12:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• okyanuscelikol kullanıcısına yanıt
    Ben Adabis te montajı yaptırdım. Kiti de oradan aldım. Fatih ustadan.
    Fakat karşılığında benim iki hafta kullanılmış mid-drive motoru verdiğimden fiyat çıkartamıyorum.
    Çünkü mid-drive motoru ne kadara saydığını bilmiyorum. Ben değiş tokuş ve montaj için 750 tl ekstradan ödedim.
    Bisikletim toplama. İlk başta Kron du. Ama artık Kron'dan geriye birtek kadrosu kaldı.
    Herşeyi değiştirdim.
  • Merhaba arkadaşlar,

Bende ebike kitlerini araştırırken konunuzu incelemiş oldum. Geçen sene aldığım bianchi miles 28 jant şehir bisikleti var. Adabis'e baktığımda en fazla 26 jant için olanını gördüm ve üzüldüm. 1000W lik bir sistem arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: muscol

su an kullandigim bisiklet :http://imgur.com/a/C8MFO

Montajini kendim yaptim.

Maks 50km/s gidiyor.

merhaba

Bende b-fold bisiklet var. Aklımdan geçen katlanır bir elektirkli almak ancak piyasada goccia haricinde bir model yok. Fiyatı 2700 civarı. Açtığınız konuyu görünce acaba sizin yaptığınız şekilde mi bir çözüme gitsem daha mı doğru olur şeklinde bir kanı oluştu.

20" için aldığınız satıcının linkini gönderebilirmisiniz. Babamında elektronik merakı vardır. Kendi başımıza çevirebiliriz diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sportacus

quote:

su an kullandigim bisiklet :http://imgur.com/a/C8MFO

Montajini kendim yaptim.

Maks 50km/s gidiyor.

merhaba

Bende b-fold bisiklet var. Aklımdan geçen katlanır bir elektirkli almak ancak piyasada goccia haricinde bir model yok. Fiyatı 2700 civarı. Açtığınız konuyu görünce acaba sizin yaptığınız şekilde mi bir çözüme gitsem daha mı doğru olur şeklinde bir kanı oluştu.

20" için aldığınız satıcının linkini gönderebilirmisiniz. Babamında elektronik merakı vardır. Kendi başımıza çevirebiliriz diye düşünüyorum.

bfold ile güzel sonuçlar alırsınız. bende şu an bir bfold ve bir kron fd500 var. montaj konusunu gözünüzde büyütmeyin sakin sakin parçaları birleştirince zaten direk çalışıyor.

benim ebayde ürün aldığım satıcı :

http://www.ebay.com/usr/vebike?_trksid=p2047675.l2559

satın alırken jant boyutu belirtiyorsunuz. ben indirim istemiştim doğrudan paypal üzerinden yapmıştık alışverişi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihato

Merhaba arkadaşlar,

Bende ebike kitlerini araştırırken konunuzu incelemiş oldum. Geçen sene aldığım bianchi miles 28 jant şehir bisikleti var. Adabis'e baktığımda en fazla 26 jant için olanını gördüm ve üzüldüm. 1000W lik bir sistem arıyorum

isterseniz ebay de kit satan bir satıcıdan sadece jant teli göndermesini isteyebilirsiniz.
    kiti ebayden alacaksanız zaten istediğiniz jant boyutunda gönderiyorlar.
  • muscol kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. batarya konusunu nasıl yaptınız. Yurtdışından getirmek sorun çıkardımı?
  • iyi günler arkadaşlar benimde normal bisikleti elektirikliye çevirme planım var.

12 volt güçlü bir motor arayışım devamediyor ancak tam olarak bulmadım. en mantıklısı silecek motoru var ama
    http://hernansilvero.blogspot.com.tr/search?updated-min=2012-01-01T00:00:00-08:00&updated-max=2013-01-01T00:00:00-08:00&max-results=2
    linkdeki vatandaş renaultun fan motorunu kullanmış. 12 volt yada 24 volt elektirikli bisiklette kullanabileceğim vermili motor ne olabilir..

Esenlikler...

• Öyle motorlar size ne kadar hız verebilir ki?Yani 10-15 km hız verecekse bence değmez...
  • Güzel bisikletler almayı düşünüyorum kit olarak fakat fazla tedarikçi yok sanırım

• cihato C kullanıcısına yanıt
    Bir alternatif daha var. Eğer hub motoru ön tekerleğe takarsanız yalnızca ön tekerleği 26 inch yapabilirsiniz. Değişik olur.
  • merhaba arkadaslar uzun zamandır benımde kafamda soru ısaretlerı var ılk zamanlar elektrıklı scooter almak ıstıyordum fakat elektrık bıttıgınde yolda kalacagımdan bu durumu engellemek ıcın pedalla devam edebılecegım bıseyler dusunup elektrıklı bısıklete yoneldım ondada soyle bır sorun var bellı bır sure sonra akuler bıttıgı zaman yenı aku almak gerekıyor yenı aku malıyetıde yaklasık 400 tl cıvarında oda sıkıntı oldu bırde benım boyum 188 kılom 135 elektrık motoru bıraz zorlarım dıye dusundum en son suanmkı dusuncem bır bısıklet alıp bısıklete benzınlı 70 80 cc lık motor kıtı taktırmak bu mantıklı gelıyor suanda sızınde deneyımlerınızı ve dusuncelerınızı paylasmanızı ıstıyorum bır arkadasım elındekı salcano cıty bısıkletını satıyor yaklasık 400 tl ye almak uzereyım 2009 model bır bısıklet suan ısteyım eve gıttıgımde resımlerı koyacagım bısıkletın ona motor kıtı taktırmak ıstıyorum.hastanede calısıyorum saglık memuruyum arabam var ama trafık ıskence ıstanbulda evım kucukcekmece besyolda hastanem capa tıp fakultesı gunluk yaklasık 40 50 km cıvarı genelde ıse gıdıp gelmek ıcın ıstıyorum bunu.boy 188 kılo 135 bana uygun ne yapabılırız yorumlarınızı beklıyorum.

• Bisiklet ve elektrikli bisiklet var . Elektrikliyi satıp onun yerine kit taktırmak istiyorum salcano ng650 . Fiyatları ne kadar ?
  • Kıt 500tl ye satıyorlar

• Ndn satiyorsun elektrikliyi

• aozanmalkoc A kullanıcısına yanıt
    Guclu bir elektrik motoru (1000w) sizin agirliginizi rahatlikla ceker. ancak gideceginiz mesafe dolayisiyla hem evde hem iste sarj yapmaniz gerekebilir. Lifepo4 pilleri 2000sarj kullanabilirsiniz. Bu da 1000 is gunu eder. 4 sene rahatlikla kullanabilirsiniz bu durumda ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: aozanmalkoc

Kıt 500tl ye satıyorlar

500 tlye nerde satıyorlar acaba batarya fiyata dahilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: niroli

quote:

Orijinalden alıntı: aozanmalkoc

Kıt 500tl ye satıyorlar

500 tlye nerde satıyorlar acaba batarya fiyata dahilmi

skyhawk mı ne oyle bısey var amerıkan markası yanlız benım soyledıgım benzınlı 70 80 cc lık motorlardan bahsedıyorum ben elektrıklı motor deıl benım bahsettıgım
  • quote:

Guclu bir elektrik motoru (1000w) sizin agirliginizi rahatlikla ceker. ancak gideceginiz mesafe dolayisiyla hem evde hem iste sarj yapmaniz gerekebilir. Lifepo4 pilleri 2000sarj kullanabilirsiniz. Bu da 1000 is gunu eder. 4 sene rahatlikla kullanabilirsiniz bu durumda ;)

ıste akuler sıkıntılı aku bıtıyor bozuluyor bıseyler oluyor sonra en az 400 tl verıyosun ben hergun 50 km yol yapıcam bazen daha fazla cok dayanıklı aku lazım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.