Şimdi Ara

'Galaxy Gear iade oranı yüzde 30'larda'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 'Galaxy Gear iade oranı yüzde 30'larda'

Samsung, yeni akıllı saati Galaxy Gear'ın daha yaygın kullanılması adına Galaxy S3, Galaxy Note 2, Galaxy S4 Zoom, Galaxy Mega gibi modellerine de destek sunmaya hazırlanırken, gelen haberler pek olumlu değil.

Best Buy zincir mağazalarından elde edilen verilere göre Galaxy Gear siparişlerinde iade oranı yüzde 30'a çıkmış durumda. Yani her üç müşteriden birisi Galaxy Gear'ı bir sebepten ötürü iade ediyor. Best Buy iade konusunu oldukça ciddiye alırken, iade sebeplerini de müşterilerle görüşmeler yaparak anlamaya çalışıyor. 

Pil ömrünün yanısıra Galaxy Gear cihaz desteği nedeniyle de sıkça eleştiriliyor. Şimdilik sadece Galaxy Note 10.1 2014 ve Galaxy Note 3 modelleri ile uyumlu ve Galaxy S4 modeli de bu sıralarda Gear desteğine kavuşuyor. Samsung yıl sonuna kadar yaklaşık 10 cihaza Galaxy Gear desteğini sunmaya hazırlanıyor.

Ancak şu anda bir tüketici Galaxy Gear modeli satın almak istese, Galaxy Note 10.1 2014 ve Galaxy Note 3 modeli kullanmadığı sürece sadece bazı fonksiyonlarının işe yaradığı bir saate sahip olacak. Sadece bir günü tamamlayabilen bataryası ise ayrı bir dezavantaj. 

Galaxy Gear modelinde 1.6 inçlik 320x320 piksel çözünürlükte Super AMOLED ekran, 800MHz saat hızında çalışan işlemci, 512MB RAM, 4GB depolama kapasitesi, 1.9MP çözünürlükte kamera, 315mAh batarya gibi özellikler yer alıyor.

• Klasik Ekrem71 haberi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fail ! :D

• bana göre çok güzel kullanışlı bir saat en azından suan desteği verilen telefonlarla beraber kolunda olması gerek bir saat

• Tutmayacağını tahmin ediyordum ama iade oranı çok yüksek çıkmış.
  • hiç güleceğim yoktu :D

• Böyle olacağı belliydi açıkçası.
    O cihazı her gün usb portuna bağlamak bile benim için işkence olur şahsen.
    En azından kablosuz şarj özelliği ile gelmeliydi.
    Kolumuzdan çıkarıp istasyona bırakır bırakmaz şarj olurdu.
    Bu haliyle hiç pratik değil.
    Uyumsuzluk konusu da ayrı bir facia.
    Gear çıkar çıkmaz SGS3 ve 4 için Android 4.3 ve gear desteği gelmeliydi.
  • Samsungun beceremeyecegi belliydi bu işi :D Sony'e bırakın Akıllı saati

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heyecan vermeyen bir ürün, ne arayüz var ne tasarım ne de kullanışlılık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugun çoğu insan saati şıklık için takıyor yoksa saati öğrenmek için yanımızda telefonumuz, tabletimiz vs.. var, dolayısı ile satılan saatin akıllı olmasından daha önemli şık olması lazım. Buna verecek parası olan hangi insan kolunda plastik saat taşır allah aşkına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Public_Enemy -- 28 Ekim 2013; 23:56:24 >
  • Az hocam vallahi az
    512 mb ram saatte ne işe yarıyor arkadaşlar

• Abicim akıllı saat işi olmuyormuş bunu anladık. Hangi firma olursa olsun yapamıyor. Ha illa da yapılacaksa gidip kaliteli bir saat firmasından başta tasarım olmak üzere yardım alınmalı benim kanaatim.

• abi niye böyle bi şey alırsınki zaten. hepimiz ajan simit miyiz sanki

saat ya saat. zamanında hesap makineli çıkmıştı deli olmuştuk ,yazılıda kullancaz diye .. e bunla ne yapcan :D max metrobüste sıkış sıkış olmuşken elinle tutacağı tutarken ekrana bakıp video izlersin koldan :D

yok ya. param olsada almam. kullanamam
  • Lumia 520 kullanıyorum benim telefonumun RAM'ı da 512mb çok aşşağılandığımı hissettim şimdi.

• Böyle olacağı belliydi. Akılsız pili olan akıllı saat yapılırsa sonu bu olur.

• akıllı telefonu alıyosan saatine ne gerek var
  • SmartWatch'tan şaşmamak lazım. Samsung'un ürünlere destek vermesi gerekiyor. Değil 10 cihaz 110 olması gerekiyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: BrtLVcL

Lumia 520 kullanıyorum benim telefonumun RAM'ı da 512mb çok aşşağılandığımı hissettim şimdi.

O saatten daha stabil samsung saati bile kasdırdı

• Ne yarari varki zaten. Koskoca ekranli telefonum varsa eger onu cikarir bildirimlerime bakarim. Casionun eski pili bitmeyenlerinden alirim. Telefon adim olcebiliyor saati gosterebiliyorken bu dandik saat kullanissiz bir ekipman. Mesleki alanda belki ise yarar. Teldeki operator bilgi alabilir ancak oyle is gorur. Yoksa gunluk kullanicinin %1 lik bir ihtiyaci bile yok. Bence kullanissiz.

• 300 dolarlık bir Ürün değil bence. Note3 kullanıcıyım ama gear almayacağım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.