Şimdi Ara

5 inçlik Full HD ekranlı Lumia 929 bir videoda ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
1.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 5 inçlik Full HD ekranlı Lumia 929 bir videoda ortaya çıktı

Nokia'nın haftaiçi düzenlediği Abu Dhabi etkinliğinde en büyük sürprizi, 5 inçlik Full HD ekranlı Lumia 929 modelini tanıtmaması oldu. Kaynakların kesin olarak etkinlikte tanıtılmasını beklediği Lumia 929 resmen boy göstermese de gayri resmi olarak gündemdeki yerini koruyor.

Lumia 929 modelinin Verizon operatörüne özel olarak satışa sunulacağı ve sonrasında da global pazarlara dağıtılacağı kaynaklar tarafından belirtiliyor. Ancak halen resmi lansmana ilişkin bir bilgi bulunmuyor.

Dün itibariyle Lumia 929 modelinin kısa bir ön inceleme videosu da internete sızdırıldı ancak kısa bir süre sonra kaldırıldı.Videodan Verizon için sunulacağı kesin olarak anlaşılan modelin Kasım ayının son Perşembesine denk gelen Şükran Günü'nde tanıtılacağı iddia ediliyor.

Lumia 929 modelinin 5 inçlik Full HD IPS ekran, Snapdragon 800 yongaseti, 2GB RAM gibi özelliklere sahip olması bekleniyor. Bu bakımdan Lumia 1520 ile arasında boyut dışında bir fark yok. 

• videoyu kaldırmışlar ışık hızı :D

• 5 inç 5 inç dedik ama 6 inçlik 1520'de videolardan gördüğüm kadarıyla elde çok kaba durmuyor sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1500 liraya snapdragon 800 yongaseti, 2GB RAM 3500 lük batarya + 20 mp kamarayla hangi modeli gelirse gelsin süper olur

• 929

0:39 ve 0:46

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 28 Ekim 2013; 23:06:02 >
  • Tasarımı farklılaştırsınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sniko1

Tasarımı farklılaştırsınlar

Üçgen mi yapsınlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

5 inç 5 inç dedik ama 6 inçlik 1520de videolardan gördüğüm kadarıyla elde çok kaba durmuyor sanki.

reklamda ki1520 mi?eğer 929sa kadının kafası kadar :D

• quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

quote:

5 inç 5 inç dedik ama 6 inçlik 1520de videolardan gördüğüm kadarıyla elde çok kaba durmuyor sanki.

reklamda ki1520 mi?eğer 929sa kadının kafası kadar :D

Kadının kafası kadar nasıl oluyor? 5 inç kadın kafası mı olur? Tekrar izle. 929 39 ve 46. saniyelerde görünüyor. 1520 yok reklamda. Kırmızı olanın da tablet olduğunu söylememe gerek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 28 Ekim 2013; 23:17:36 >
  • Nokia tüm kullanıcı kitlesine hitap etmeyi bilen bir firma. Lumia 900 kullanıyordum ,920 ye geçtim, 940 çıksa yine geçerim

• LG Flex , Lumia 929 ve 1520 , Nexus 5 , S5 , Htc One Max , Sony Z1 mini yakında güzel telefonlar geliyor.İlk çıkan benim olacak.
  • quote:

quote:

Üçgen mi yapsınlar?

Ne kadar saçma,düşüncesizce,iq'su düşük bir yorum.Kınıyorum sizi

• quote:

quote:

quote:

Üçgen mi yapsınlar?

Şiddetle mi esefle mi kınıyosunuz beni? Sizin yorumunuzun iqsü çok mu yüksekti? Nasıl bir tasarımı olmalıydı? İphone gibi mi olmalıydı? Sony? Lg? Samsung? Var mı kafanızda başka bir tasarım? Çizin bir tane de yollayın bari Nokia'ya.

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    o kadar da mal değilim neyse anlamamkta ısrar edeceğin için konuşmaya gerek yok
  • rt ye benzese biraz iyi olcaz renkli kutucuk diyolar hangi rengi seçerse hepsi aynı oluyo sistemin adı windows bi tane pencere yok windowsun sevilen yanlarını ekleseler müthiş olur zaten stabilitede sıkıntı yok

• 1520 Çok güzel ancak aşırı büyük telefon bu hem iyi donanımlı hem normal boyutlarda global pazara açılırsa çok can yakar :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Üçgen mi yapsınlar?

Şiddetle mi esefle mi kınıyosunuz beni? Sizin yorumunuzun iqsü çok mu yüksekti? Nasıl bir tasarımı olmalıydı? İphone gibi mi olmalıydı? Sony? Lg? Samsung? Var mı kafanızda başka bir tasarım? Çizin bir tane de yollayın bari Nokia'ya.

Ben oraya niye dikdörtgen tasarımı var mı demişim de üçgen mi olmalıydı gibi gereksiz,beğeni almak üzere yapılmış yorum atıyorsunuz.Şiddetle kınıyorum sizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

o kadar da mal değilim neyse anlamamkta ısrar edeceğin için konuşmaya gerek yok

Kadının kafası kadar demedin mi kardeşim sen? Kadının kafası 5 inç mi? 929 ve tablet mi benziyor kadının kafasına? Kulakları ve burunları var mı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Üçgen mi yapsınlar?

Ben oraya niye dikdörtgen tasarımı var mı demişim de üçgen mi olmalıydı gibi gereksiz,beğeni almak üzere yapılmış yorum atıyorsunuz.Şiddetle kınıyorum sizi.

Dikdörtgen olmasından başka bir özelliği var mı tasarımın? Ne beğenisi? Facebook'ta mıyız? Ben beğendim butonu göremiyorum. O butonlar katılıyorum katılmıyorum butonlarıdır. Siz amacı dışında kullanıyorsanız o başka.

• quote:

quote:

Üçgen mi yapsınlar?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.