Şimdi Ara

Yeni bir LG tableti Bluetooth sertifikasında ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yeni bir LG tableti Bluetooth sertifikasında ortaya çıktı

8.3 inçlik G Pad tablet modelini global olarak dağıtmaya başlayan LG, sertifika başvurularına göre yeni bir tabletin daha hazırlığı içerisinde.

LG'nin LG-V510 adı verilen tablet modeli Bluetooth 4.0 sertifikasyonundan başarı ile geçmiş ve 25 Ekim tarihinde de listelenmiş. LG'nin G Pad tablet modeli LG-V500 numarasını taşımaktaydı.

Bunun dışında model ile ilgili resmi bir bilgi yok. Tahminler iki noktada odaklanıyor. Birincisi modelin G Pad LTE versiyonu olabileceği yönünde. İkincisi ise Nexus 8 tablet modeli olabileceği yönünde.

Google bugüne kadar 7 inç ve 10 inçlik Nexus tablet modellerini piyasaya sürmüştü. Ancak LG G Pad lansmanı sonrasında 8 inçlik bir Nexus tablet modelinin LG tarafından piyasaya sürüleceği iddiaları artmaya başlamıştı. 

Nexus 8 modelinin beklenen özellikleri 1920x1200 piksel çözünürlük, Snapdragon 600 yongaseti, 3MP çözünürlükte arka kamera, 2MP çözünürlükte ön kamera, 8GB/16GB depolama kapasitesi ve 199$ başlangıç fiyatı şeklinde sıralanıyor.  

• Lg,Samsung'un tahtına göz koymuş herhalde baya agresif olmaya başladı

• Bunu siz mi keşfettiniz?
  • nexus 8 mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Bunu siz mi keşfettiniz?

Ben keşfettim demiş mi? Kaynak mı istiyosunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

nexus 8 mi?

Lg'nin Nexus 8 tabletine yapabilceğini sanmıyorum,büyük ihtimal kendi tabletlerindendir

• umutaltdag kullanıcısına yanıt
    bende ona şaşırdım zaten
  • Bence bu sefer snapdragon s800. Tabi maliyeti fiyatlandirmasi dusunulunce s600 de olabilir

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Kaynağa ne gerek var dimi ??????????
  • quote:

Kaynağa ne gerek var dimi ??????????

Kaynağa gerek var da, adet edinilmemiş. Öyle gelmiş öyle gidiyor. Her sitede aynı durum var. Ayrıca ilk kaynak önemli bence. İlk kaynağı bulmak zordur. Kaynak vereyim derken 2. 3. kaynağın reklamını yapmak da var işin ucunda. Şimdi bu haberi kopyalayıp haber sitelerine yapıştıranlar da var. Kaynak olarak donanım haber yazmıyor onlar da mesela. Takılmayın bence kaynağa. Siz bir yerden çeviri olduğunu biliyor musunuz sonuç olarak? Biliyorsunuz. Sizi o ilgilendirmeli bence.

• Bluetooth 4.0 sertifikasından marka yarışına nasıl bağladınız arkadaş
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Ben tepkimi koyayım da :) Gerisi beni pek ilgilendirmiyor :)

Haklısınız, her alanda HIRSIZLIK almış başını gitmiş, burada olmuş çok değil...

Teşekkürler en azından tepkimi anlamışsınız. Ben sizin ilk mesajınızı art niyetli olarak algılamıştım, kusuruma bakmayın. İyi geceler

Bu arada 29 EKİM Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Haber Editörü arkadaş belki 29 Ekimi de anlatır insanlara
  • quote:

Ben tepkimi koyayım da :) Gerisi beni pek ilgilendirmiyor :)

Haklısınız, her alanda HIRSIZLIK almış başını gitmiş, burada olmuş çok değil...

Teşekkürler en azından tepkimi anlamışsınız. Ben sizin ilk mesajınızı art niyetli olarak algılamıştım, kusuruma bakmayın. İyi geceler

Bu arada 29 EKİM Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Haber Editörü arkadaş belki 29 Ekimi de anlatır insanlara

Hırsızlık demeyelim ona. Yer değiştirmiş diyelim. Askerde nasıl kepim çalınmış deyince yer değiştirmiştir o, sen de başkasınınkini al denirdi. O hesap. Senin de Cumhuriyet bayramın kutlu olsun. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 29 Ekim 2013; 0:17:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachenkov

Bluetooth 4.0 sertifikasından marka yarışına nasıl bağladınız arkadaş

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.