Şimdi Ara

Turkcell, Platinum müşterilerinden iPhone 5s & 5c için ön talep toplamaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
2.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Turkcell, Platinum müşterilerinden iPhone 5s & 5c için ön talep toplamaya başladı

Ülkemizin en büyük operatörü olan Turkcell, iPhone 5s ve 5c için Platinum müşterilerinde ön talep toplamaya başladı.

1 Kasım'da ülkemizde satışa sunulacak olan iPhone 5s ve 5c için Platinum müşterileri, özel müşteri hizmetleri kanalıyla ön talepte bulunabiliyorlar. Turkcell, ön talep başvurusunda bulunan abonelerine 31 Ekim günü, iPhone 5s ve iPhone 5c için sözleşme ve peşin satış fiyatları belirlendikten sonra geri dönüş yapacak ve müşterilerin verdikleri karar neticesinde 1 Kasım'dan itibaren telefonları adreslerine teslim edecek.

Yeni iPhone'lardan iPhone 5s, tasarım olarak selefine benzese de donanım olarak büyük bir üstünlük kurmayı başarıyor. Dünyanın ilk 64-bit mobil işlemcisi A7'den güç alan cihaz, Touch ID, Tru Tone Flash, ışığa duyarlılığı %20 oranında arttırılmış 8MP iSight kamera gibi özellikleriyle öne çıkıyor. iPhone 5s hakkında hazırladığımız detaylı yazıya buradan ulaşabilirsiniz:

iPhone 5 yerine bu sene satışa sunulan ve renkli tasarımıyla sahne ışıklarını üzerine çeken iPhone 5c ile ilgili hazırladığımız video incelemeyi ise aşağıdan izleyebilirsiniz. (Eğer seyrediyorsanız, şimdiden iyi seyirler)

• ben dun 3 operatorude gezdım hıc ole bıse yok ön sipariş felan daha ellerine kactane telefon gelcenı bıle bılmıolar sordum 1-2 tane gelırse ön sipariş olmaz dedi en az 5-6 tane gelmesi laızmmış valla 1-2 tane gelıcekte ıstedıgın renk olcak bıde ıstedıgın kapasıte olcak inbş 32lık beyaz gelır
  • Kaça geliyor 8.500 TL ?

• bime bile geliyor turkcelldn alan yagliya yalin ayak kosuo dmektir

• biraz duzgun yorumlar yapın yaa

• Buraya bu seviyesiz şakacı ve şirin olmaya çalışan yorumları yazanların yaşları mı küçük yoksa sosyo kültürel yapıları mı zayıf? Tahlil edebilen varsa okumak isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.399 TL olur gibi 16 GB'lık iphone 5S.
  • Platinum dediği zengin kesim yağlı olsa ne olacak adamlara dokunsa ayrıcalıklı tarifede ne işi var olan bize olacak yine

• quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

Buraya bu seviyesiz şakacı ve şirin olmaya çalışan yorumları yazanların yaşları mı küçük yoksa sosyo kültürel yapıları mı zayıf? Tahlil edebilen varsa okumak isterim

Yorumların seviyesi haberden haya yüksek. "(Eğer seyrediyorsanız, şimdiden iyi seyirler) canım" demiyor kimse.

• platiunum abonelere cihaz daha hesaplıya geliyor aslında adamlar zaten 150-200 tl fatura ödüyor ise cihaz dahada mantıklı hale gelir o yüzen biraz abartılı yorumlar olmuş konuşma paketini cihazın taksit bedeli ile karıştırmayalım
  • On siparis ? Gerek yok.

• Yine girecek

• benim arkadaşım platinum hersene bedava iphone'u gönderiyorlar siz burada yağlı yağsız diye lafını yapın sadece
  • Platinum Müşteriyim ama 5S almayı düşünmüyorum. 6'yı bekliyorum ben 5'ten 5S'e geçmek kadar mantıksız bir şey yok.

En son iPhone 5 için ilk çıktığında almam bunu demiştim Turkcell'e geldiği ilk gün gidip almıştım
  • Bu telefonu alan zaten aldi. Artik talep falan toplamayla uğraşmaya gerek yok. Agustos ayinda değiliz yani.

• alan aldı zaten ne talebi toplamasından bahsediyor bunlar.

hele 5c ????

• Bu haberi görünce ufak bir şok geçirdim,anneme Turkcell faturalı 5 hediye geldi dün.

• Yemişim Turkcell' in platinum müşterilerini

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Bu telefonu alan zaten aldi. Artik talep falan toplamayla uğraşmaya gerek yok. Agustos ayinda değiliz yani.

Çıkışının üzerinden 1.5 Ay geçmiş, öyle bir cümle kurmuşsunuz ki 1.5 yıl geçmiş gibi.
  • telefon zaten pahalı bide turkcell satınca kuş sersi bi otomobil parası olur

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.