Şimdi Ara

SOSYAL PAKET İPTAL OLMUYOR !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben türkcell hat kullanıyorum ve 5 tl lik facebook+twitter + 20 mb internet hakkı olan sosyal paketim var ama ben bunu iptal etmek istiyorum IPTAL SOSYAL yazıyorum ve 2222 yolluyorum , iptal edilecek paketiniz bulunmamaktadır diyor fakat her ay tl`mden 5 tl kesiyor bunu nasıl iptal ederim lütfen bi yardım.

• Müşteri hizmetlerini ara onlar iptal eder.
  • Arkadaşlar sosyal paket filan para tuzagı. Eğer sosyal paket kullanacaksaniz internet paketi alın hem ek ücret gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atanury60

Arkadaşlar merhaba ben türkcell hat kullanıyorum ve 5 tl lik facebook+twitter + 20 mb internet hakkı olan sosyal paketim var ama ben bunu iptal etmek istiyorum IPTAL SOSYAL yazıyorum ve 2222 yolluyorum , iptal edilecek paketiniz bulunmamaktadır diyor fakat her ay tl`mden 5 tl kesiyor bunu nasıl iptal ederim lütfen bi yardım.

Sorunu cozdunuz mu aynı sorun bende de var
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@man

quote:

Orijinalden alıntı: atanury60

Arkadaşlar merhaba ben türkcell hat kullanıyorum ve 5 tl lik facebook+twitter + 20 mb internet hakkı olan sosyal paketim var ama ben bunu iptal etmek istiyorum IPTAL SOSYAL yazıyorum ve 2222 yolluyorum , iptal edilecek paketiniz bulunmamaktadır diyor fakat her ay tl`mden 5 tl kesiyor bunu nasıl iptal ederim lütfen bi yardım.

Sorunu cozdunuz mu aynı sorun bende de var

çözdüm kardeş.turkcellin ana sayfasından online işlemlere girdim online müşteri hizmetlerine e-mail attım sorunumu anlattım . paket bitiminde paketin iptal olacağını söylediler ve paket bu gün iptal oldu
  • Bu paket dahilinde Facebook messenger kullanılıyor mu acaba? Hem mesajlaşıp hemde foto göndermek için kullanmak istiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.