Şimdi Ara

Survivor 2014 [Ana Konu]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.961
Cevap
139
Favori
826.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2014 [Ana Konu]

(En Son Oy Tarihi: 4.3.2024)
Giriş

Survivor Ünlüler - Gönüllüler macerası başladı!

ÜNLÜLER GÖNÜLLÜLER 2014 DUYURU:

quote:

Televizyon tarihinin en zorlu yarışması Survivor yine herkesi ekrana kilitleyecek... Ünlüler ve gönüllülerin kıyasıya rekabeti her CUMARTESİ, PAZAR ve PAZARTESİ 20:00'da Star Tv ekranlarında!

ÜNLÜLER GÖNÜLLÜLER KAZANAN ÖDÜLÜ:

500.000,00 TL

ÜNLÜLER GÖNÜLLÜLER YARIŞMASI'NIN YAYINLANACAĞI KANAL:

Survivor 2014 [Ana Konu]
    Star TV

YARIŞMANIN ÇEKİLDİĞİ ADANIN İSMİ:

Survivor 2014 [Ana Konu]
    DOMİNİK CUMHURİYETİ, El Valle
     Survivor 2014 [Ana Konu]

Survivor 2014 [Ana Konu]

Survivor 2014 [Ana Konu]

Survivor 2014 [Ana Konu]

Survivor 2014 [Ana Konu]

ÜNLÜLER GÖNÜLLÜLER YARIŞMASI'NIN GEÇMİŞTEKİ KAZANANLARI:
    Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır.
    Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır.
    Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır.

Survivor 2014 [Ana Konu]

İNTERNET ADRESİ:
    http://www.acunn.com/survivor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elma -- 19 Haziran 2014; 8:17:36 >

• abi abi birisi bana gelip 1.5 iskender yiceksin dese şakamı yapıyorsun gardaş dalga geçme benle derdim abi, abi biz köyde çok tezek topladık abi, abi biz sürekli köyde yaşıyorduk abi ama benim halam fransada abi abi anneme en son timsah derisi çanta aldım ama çok fakiriz abi öyle böyle değil abi, abi biz delikanlı adamız abi anadolu çocuğuyuz abi abi bi direk dansı yapayımmı abi çok iyi yaparım öyle böyle değil süperman donu geldimi abi
  • Geçen senenin ünlüleri vasattı. Bu yüzden yarışmayı gönüllüler kazandı zaten. Acun daha iyi ünlüler getirmek zorunda.
  • Önlerden yerimizi alalım
  • Kimler olacak acaba
  • Biraz erken açılmamış mı konu?

Gerçi her sene Survivor, Eurovision, Şampiyonlar Ligi vs. gibi konular hep aylar öncesinden açılıyor.
  • Önlerden
  • Biraz erken açılmış konu sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Granes

Biraz erken açılmış konu sanki.
    2013 yılı için Gökhan Özoğuza teklif yapmış ancak hazır değilim demiş belki bu yıl "O ses Türkiye"den sonra bir "Survivor" macerasına katılabilir. Sadece tahmin buarada
  • kadroyu merakla bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliKocBey

kadroyu merakla bekliyoruz
    Ben Herzaman gönüllülerden birinin kazanmasını istiyorum çünkü ünlüler adı üstünde ünlü para pul o biçim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

Ben Herzaman gönüllülerden birinin kazanmasını istiyorum çünkü ünlüler adı üstünde ünlü para pul o biçim

Alıntıları Göster
    Survivor'dan survivor'a televizyon izleyen birisi olarak sabırsızlıkla bekliyorum
  • Yil olmus 2014 Survivor izleyen var :)
  • Yeteneksizsiniz'e Pascal konuk gelmişti. Ona sordu Acun Survivor'a gelir misin tekrar diye. O da her zaman dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

Yeteneksizsiniz'e Pascal konuk gelmişti. Ona sordu Acun Survivor'a gelir misin tekrar diye. O da her zaman dedi.
    Kadroyu bekliyoruz
  • Ingiltere vs Turkiye falan olsa cok iyi olur aslinda ama ugrasmak istemiyorlar heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robb_Stark

Ingiltere vs Turkiye falan olsa cok iyi olur aslinda ama ugrasmak istemiyorlar heralde
    Özlem Tekin'i çok yakıştırırım bu yarışmaya girer belki.
  • Bu sene cok heyecanli olacak bilen var mi nerede yapilacak?
  • Acun'un Panama'daki evi çok güzel.
  • quote:

Acun'un Panama'daki evi çok güzel.

Evi derken? Görüntüsü var mi?

Bu arada kadro bu yıl acunun kanal çalışmaları nedeniyle geç açıklanacak arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewtonunKafasınaDüşenElma

quote:

Acun'un Panama'daki evi çok güzel.

Evi derken? Görüntüsü var mi?

Bu arada kadro bu yıl acunun kanal çalışmaları nedeniyle geç açıklanacak arkadaşlar...

Evet Fox'ta görmüştüm magazin programında. Röportaj yapmışlardı, Youtube'da arayınca çıkar herhalde.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.