Şimdi Ara

Survivor 2014 [Ana Konu] (823. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.961
Cevap
139
Favori
826.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2014 [Ana Konu]

(En Son Oy Tarihi: 4.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Turabi Çamkıran

Beni destekleyen herkese teşekkür ederim.Oylar bölünmesin oylar bana.Önümüzdeki günlerde Sahrayı kesin şutluyorum ( 100 - 96 = 4 ).Hele şu birleşme partisi bi olsun,bakıcam çaresine.Ayrıca şu İsmail Bakiye kıl oldum.Onu o adaya gömücem.Hiç kaçarı yok.

Bu arada hanginiz videoları internete koydu ? Onu bulursam.. Böyle şeylere sakın itibar etmeyin.Hepsi beni gözden düşürmek için yapılmış şeyler.Videodaki şahıs kesinlikle ben değilim.Öyle bir ortamlada işim olmaz.

terket burayi striptizci

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryria

Millet sms oylamasında neden Turabi'yi destekliyor anlamıyorum.

Sanane.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cryria

Millet sms oylamasında neden Turabi'yi destekliyor anlamıyorum.

Sanane.

Saygılar abi.
  • quote:

Beni destekleyen herkese teşekkür ederim.Oylar bölünmesin oylar bana.Önümüzdeki günlerde Sahrayı kesin şutluyorum ( 100 - 96 = 4 ).Hele şu birleşme partisi bi olsun,bakıcam çaresine.Ayrıca şu İsmail Bakiye kıl oldum.Onu o adaya gömücem.Hiç kaçarı yok.

Bu arada hanginiz videoları internete koydu ? Onu bulursam.. Böyle şeylere sakın itibar etmeyin.Hepsi beni gözden düşürmek için yapılmış şeyler.Videodaki şahıs kesinlikle ben değilim.Öyle bir ortamlada işim olmaz.

Videolari ben attim

• Turabi 1. olmak istiyorsa milleti birbirine düşüreceğine yüzmeyi öğrensin. Yüzmeli oyunlarda neredeyse en ezik adam bile yeniyor.

Müge'nin adada olma sebebini anlamış değilim, Survivor'u kazanacağını mı düşünüyor acaba? Yarışmada kıçını başını kapatmaktan yarışamıyor bile.
  • :(
  • NoFeaR1984 kullanıcısına yanıt

• Legolas kullanıcısına yanıt
    Bayan oldugundan çok oy aliyormuş hocam.

• Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irish -- 22 Nisan 2014; 23:25:12 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • boş bir konu için yaklaşık 100 cümle tebrikler

@WeHaveDrogba
  • Sahra mağdursa eğer vay tolganın haline. Bence bırak birleşme partisine katılmasını, berna olayında apar topar gönderilmesi gerekirdi sahranın çünkü fiziksel müdahaleye kadar edebileceği maksimum tahriki edip durumu o raddeye getirende sahradır. Genel olarak gönüllülere gelecek olursak ilk haftadan beri sert çocuğu oynayan ikili turabiyle sahra o kadar mağlubiyete rağmen kurdukları baskı düzeniyle psikolojik olarak o ekipte en güçlü kalan ikilidir. Yiğite ise akından başkası öyle bir destek veremezdi o da ilk günden gittiği için bunca zaman mert le kaldı. Ki mertte o desteği gücü verebilecek biri olmadığı için aslında survivor ın en güçlü karakteri olan yiğit denize düşen yılana sarılır der gibi sahrayla o aradığı ekip gücünü bulmayı bekledi. Velhasıl kelam bu ortaklıkta oylardan etti. Ama şu da aşikar 2 kişi belirlenirde takım seçin derseler ve turabi bunlardan biri olursa turabinin ilk seçeceği adam yine yiğit olacak

• Beyler bu Tolga için yemek çalıyor falan diyolardı noldu o iş? Tek sevdiğim adam Tolga yahu
  • quote:

Nerden bilelim gerçekten turabi olduğunu, hadi iki takla at, direkte dön de inanalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Beyler bu Tolga için yemek çalıyor falan diyolardı noldu o iş? Tek sevdiğim adam Tolga yahu

Çalsın iyi yapıyor. Adamı ilk günden beri çocuk gibi azarlıyorlar 4 kişi bir olmuş sağlı sollu attığı adımın bile hesabı soruluyor. İsmail Baki yalandan sakat numarası yapıp beceremediği oyunlarda kaçtığında kimse laf söylemiyordu adamın kolu sakatlanmış numara çekme çıkar onu sahtekar diyor öncesinde kızlara bağırma olayı felan. Seçmişler bir günah keçisi ne bulsalar giydiriyorlar. Ünlüler sıklıkla dokunulmazlık kaybediyor olsaydı bu kadar üstüne gidemezlerdi diye düşünüyorum o tarafta tek düzgün adam Tolga. Bu sezon benimde favorim yok fakat her zaman olduğu gibi ünlülerden birinin kazanmasını istemiyorum gönüllülerden en fakir olan kişi kimse o kazansın. Herhalde Turabi'dir en fakirleri gerçi kadınların VIP fantezi partilerinde aranan adammış iyi para kaldırıyordur çakal.
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Tolga'ya da haciz geldi hocam adam ne zamandır dizilerde yok bence en fakir Tolga oradaki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Little big Metal

Duygu bile tolgaya yalancı denilince yok değil diyemiyor, sadece siz konuşmayın ben konuşurum diyor, tolga gerçekten o iddia edilenlerin hepsini yapıyor, acun sadece tolgayı olduğundan iyi yansıtıyor, sizde inanıyorsunuz, akın ilkokul çocuğu gibi trip atmasa sonuna kadar haklı.

+1 tolga boşuna günah keçisi seçilmez. Adam kim bilir neler yapıp ordakileri canından bezdirmiştir. ama acun göstermiyor. Adamlar orda 24 saat kalıyor biz haftada 3 saatini izliyoruz. Orda kim bilir neler neler oluyor da acun kafasındaki kurguya göre sadece istediklerini gösteriyor. Tolga'nın konuşma tarzı bile çok yapmacık geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

quote:

Orijinalden alıntı: Little big Metal

Duygu bile tolgaya yalancı denilince yok değil diyemiyor, sadece siz konuşmayın ben konuşurum diyor, tolga gerçekten o iddia edilenlerin hepsini yapıyor, acun sadece tolgayı olduğundan iyi yansıtıyor, sizde inanıyorsunuz, akın ilkokul çocuğu gibi trip atmasa sonuna kadar haklı.

+1 tolga boşuna günah keçisi seçilmez. Adam kim bilir neler yapıp ordakileri canından bezdirmiştir. ama acun göstermiyor. Adamlar orda 24 saat kalıyor biz haftada 3 saatini izliyoruz. Orda kim bilir neler neler oluyor da acun kafasındaki kurguya göre sadece istediklerini gösteriyor. Tolga'nın konuşma tarzı bile çok yapmacık geliyor.

tolga biraz rol kesiyor belli

adam aktör zaten

• Ünlülerdeki tek adam TOLGA. Akın'ın yaptığı onunla konuşan benle konuşmasın hareketini en son 2. sınıfta yapmıştım ben...
  • Adama hırsız yalancı diyorlar, yanındakiler bile reddetmiyor, sadece biz konuşmaya devam edicez diyor, akın çocuk tribi atmasa sonuna kadar haklı, kim bilir neler yansıtılmıyor ekrana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

Turabi 1. olmak istiyorsa milleti birbirine düşüreceğine yüzmeyi öğrensin. Yüzmeli oyunlarda neredeyse en ezik adam bile yeniyor.

Müge'nin adada olma sebebini anlamış değilim, Survivor'u kazanacağını mı düşünüyor acaba? Yarışmada kıçını başını kapatmaktan yarışamıyor bile.

Mügenin instagramında mekke ve medineye gittiği görülüyor,hac yada umre ondan kıçını üstünü kapıyor hep,ama orda necişin var o zaman senin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.