Şimdi Ara

n11 300 TL ve üstü ilk alışverişlerinde anında 50 TL indirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
7
Favori
20.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia Asha serisinden basit bi telefon önerisi olan varsa tam ihtiyacı aradan çıkartırım, çokta güzel olur.
  • Bu kadar indirimli ürün aldıktan sonra normal fiyatına hiç bir ürünü alamıyorum . Çok gıcık bir şey oluyor ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Nokia Asha serisinden basit bi telefon önerisi olan varsa tam ihtiyacı aradan çıkartırım, çokta güzel olur.

bar tipi tuşlu istiyorsanız bu tlf güzeldir.fiyatıda normal
    http://www.n11.com/nokia-203-asha-bar-2mp-bluetooth-radyo-mp3-distributor-P12937507
    veya
    http://www.n11.com/nokia-c2-01-cep-telefonu-distributor-garantili-P12785744

emsal ürün
    http://www.hizlial.com/nokia-asha-203/02.044.1224.0726
    http://www.hizlial.com/nokia-c2-01/02.044.1224.0636
    http://www.vatanbilgisayar.com/cep-telefonu/nokia-nok_c2-01_silver-c2-01-cep-telefonu-%28warm-silver%29/productdetails.aspx?I_ID=53554

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 26 Ekim 2013; 3:29:54 >

• Tamda tablet almayı planlıyordum. Var mı tavsiye edeceğiniz tablet, şimdi uzun uzun inceleme okumak istemiyorum çok yorucu oluyor. Belki benim gibi almak isteyen ve inceleme yapmış olan vardır. F/p oranı en iyi cihaz hangisi şuanda
  • Pepsi kodu birleşiyor değil mi?

Bir de telefonu burdan aldık telpa garantili mesela. Telpaya sorun olduğunda kendimiz mi ulaştıracağız herhangi servis noktasına? Çünkü nihayetinde mağazadan dolaylı alıyoruz teknomarket gibi değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Gönlüm şu üründen yana aslında,
    http://www.n11.com/nokia-asha-301-cep-telefonu-P16040832

300 TL'ye tamamladıktan sonra 50 TL indirim, 11 TL BKM ve %20 Enpara ile toplam 108 TL indirim neticesinde neredeyse 190 TL'ye geliyor.
    Nokia 203'de dokunmatik sanırım. Zaten kullanılmayacak dokunmatik için almayı düşünmüyorum açıkçası. Düştü, çizildi, kırıldı derdinde ekran değişirse külfet olur belkide.
    Diğerinin ise tuşları biraz küçük ve tasarımı zayıf geldi. Asha serisinin daha yeni olmasının da etkisi var tabi. Teşekkürler ayrıca.

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Pepsi kodu birleşiyor değil mi?

Bir de telefonu burdan aldık telpa garantili mesela. Telpaya sorun olduğunda kendimiz mi ulaştıracağız herhangi servis noktasına? Çünkü nihayetinde mağazadan dolaylı alıyoruz teknomarket gibi değil

Kendinizin ulaştırması her yönden daha iyi. Telefoncuya verdiğiniz zaman kim bilir ne zaman kargoya verecek. Ben her zaman gönderimleri şahsen yapıyorum. Kargolarda zaten ücretsiz. Arayıp çağırıyorum kuryeyi alıp gidiyor. Tabi önce servis ile görüşüp arıza kaydı açtırmanız gerekebiliyor firmaya göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Pepsi kodu birleşiyor değil mi?

Kendinizin ulaştırması her yönden daha iyi. Telefoncuya verdiğiniz zaman kim bilir ne zaman kargoya verecek. Ben her zaman gönderimleri şahsen yapıyorum. Kargolarda zaten ücretsiz. Arayıp çağırıyorum kuryeyi alıp gidiyor. Tabi önce servis ile görüşüp arıza kaydı açtırmanız gerekebiliyor firmaya göre.

Tabiki daha iyi ama bilmeyen birine alınca böyle oluyor. Problem olursa ne yapması gerektiğini de söylerim artık. Vatan'a telefonu bıraktım 14 günde geldi geri.

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

2 adet 205/55/16 kışlık lastik 50 TL indirim + 50 TL kupon ile 200 liraya mı gelecek?

şu kışlık lastiklerini alsaydın da bütün forum kurtulsaydı tuvnera
    her n11 konusunda lastik hesabı yapıyorsun
  • Sadece bir kaç saat önce tablet almıştım. Neyse ki satıcı henüz onaylamamış, iptal ettim.
  • artık n11 bana buz devri 3 de ki çatlak gelincik gibi gelmeye başladı.

• Şöyle hesaplı iyi bir çamaşır mak.önerisi olan varmıdır?(550-700 aralığında)
    bide tek çekim olursamı geçerli bu indirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: canciger

bu gidişle ...

ya n11 batacak
    yada n11 bizi batıracak

B şıkkı daha ağır basıyo sanki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

bende fırsatı incelerken buraya konu açmakda geç kaldım
    bu son zamanların en iyi sıcak fırsatlarından biri oldu
    zaten bikaç ürün alıcaktım n11 100 tllik çek için şimdi ona bi 100 tllik ürün daha ekledim 300 yaptım
    300-50 : 250
    250-100 (n11 çeki) :150
    150-30 (enpara) :kaldı 120 lira

5 parça ürün alıcam sadece birisinin değeri 120 lira diğerleri bedavaya gelcek resmen
    bence kaçırılmıcak bi fırsat

hatta şöyle bi uygulamada yapılabilir sıcak fırsatcılar arasında
    misal bi kişi zaten 200tlik alışveriş yapcakdır 100lük çek için yanına başkasının alıcağı bi ürünü ekleyip bu indirimden faydalanabilir karşılıklı olarak
    kombinasyonları sağlam yapmak lazım çok iyi bi fırsat bence kaçırılmamalı...

yalnız 100'Lük çekin değerinin 50 olduğunu düşünürsek
    size 50tl indirim sağlıyor.

• Yine para harcattin kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: TheGameGuard

quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

quote:

Orijinalden alıntı: feverfire

Kahve makinesi alacaktım süper oldu bu indirim. BKM ile birleşiyor mu acaba?

kuponlarla bırlesıyor hocam ben denedım

Hocam bende 11 tl bkm çeki , 50 tl katkat indirim çeki , + enpara kart var bu bkm olayı ve bkm çeki birleştirme nasıl oluyor ?

bkm çeki nasıl alınıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan1636

quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

quote:

Orijinalden alıntı: elisa38

Son birkaç çeki kullanmamıştım ama keşke ilk günlerde harcasaydım diyordum. Hemen aklımdaki ürünü aldım ve iyi ki harcamamışım dedim açıkçası :) Bu firma ne yapmaya çalışıyor anlamadım , bu kadarı da fazla 320 lira olan ürünü 33 TL n11 bonus, 100 TL Çek, 50 Tl N11 indirimi ile 137 TL ye almış oldum...

33TL N11 BONUS 30 EYLÜLDE SONA ERMİŞTİ

http://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=2144

son gün 9 kasım

33 tl n11 bonusunu ne yapar eder hem kazanırken hem harcarken 2 defa KAZANIRIM diyorsun hocam.

• İpad mini 649a düşürse çok komik bi rakama almış olcam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dextrr

Kat kat kupon kampanyasıyla birleşiyor, daha yeni süpürge almıştım, bugün elime ulaştı, kutusunu açtık artık,
    2 gün önce yapsalardı ya üst modellerden alırdık az daha verip.

yalnız iyi kampanya, çekle birleşince 150 tl indirim, enpara da varsa, 300 de 180 tl indirim oluyor, şaka gibi

Bende kupomarimla supurge almak istiyorum .fakat arsatirmalarima ragmen herhangi bir sonuca ulasamadim.kararsizim.siz hangi marka aldiniz ve hangi markq modeli almayi planliyordunuz.tesekkur ederim iyi gunler dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: gecemavisi06

quote:

Orijinalden alıntı: canciger

bu gidişle ...

ya n11 batacak
    yada n11 bizi batıracak

B şıkkı daha ağır basıyo sanki :)

B diyorum..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.