Şimdi Ara

Wave Ve Wave II İçin Android Kurma Rehberi (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
13
Favori
107.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osmantemiz01

Merhaba arkadaslar 2 gun once aldigim galaxy wave 2 de android 4.4 kitkat yuklu telefonda kameraya girdigimde kamera malesef durdu diyor bir bilginiz var mi halledilebilir bisey mi acaba

Ayarlara daha sonra uygulamalara ve daha sonra da tüm uygulamalar sekmesine gelin. Orada kamerayı ve galeriye ayrı ayrı girip verileri temizleyin.
  • İse yaradi eyvallah cok saol usta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

quote:

Merhaba arkadaslar 2 gun once aldigim galaxy wave 2 de android 4.4 kitkat yuklu telefonda kameraya girdigimde kamera malesef durdu diyor bir bilginiz var mi halledilebilir bisey mi acaba

Ayarlara daha sonra uygulamalara ve daha sonra da tüm uygulamalar sekmesine gelin. Orada kamerayı ve galeriye ayrı ayrı girip verileri temizleyin.

Badadroid 4.3 sonrası camera'yı video'ya getirdiğimde çöküyordu. Camera verilerini temizleyince düzeldi. Galeri'ye dokunmadan yani. Bilginize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsalihx

quote:

quote:

slm wave3 de android yuklenirmi bilgisi olan cevaplarsa teşekurler şimdiden

Hayır Wave 3 için herhangi bir android çalışması bulunmuyor

teşekurler cevap için

Çabalar var Wave 3'e de getirmek için.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2594161

Bir süre sonra çıkar Wave 3 için de ama ne zaman belli olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DHArcadia

quote:

quote:

quote:

Hayır Wave 3 için herhangi bir android çalışması bulunmuyor

teşekurler cevap için

Çabalar var Wave 3'e de getirmek için.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2594161

Bir süre sonra çıkar Wave 3 için de ama ne zaman belli olmaz.

hocam çabalar var ama bu proje bizim telefonlar için bile ölü bir proje aslında Wave 3 için uğraşacalarını sanmıyorum. Çıkmaz bence çıksa da kimsede o telefon olmaz. Bu arada bazen galeri verileri silinmeden kamera çalışmıyor o yüzden ikisini de silmek gerekiyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alvardar

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nuri2788

Androide windows kurmş bri olarak bada teli andride gecirsm degermi

Değer bence, androiddeki uygulamalar yeter sadece.

@alvardar Hocam bence badayı tekrar kurun yani temiz kurulum yapın böylece hiçbir sorunla karşılaşmazsınız

Teşekkürler. :)
    Önce Bada 2'yi tekrar kuracağım sonra Badadroid'i mi kuracağım? Uninstall yapmıştım zaten neden telefon recovery modda takılıp kaldı anlamadım. Bada 2'yi multiloader ile mi kuracağım? Yeni zImage dosyası var mı? Onun linkini göremedim.

Evet multiloader ile bada 2 kurup daha sonra android kuracaksınız. Yeni kurulumda zImageye gerek yok otomatik olarak arşiv içinden zImage çıkıyor.

Abicim bada 2'yi tekrar kurdum. Ancak android kurmak için multiloader ile boot ve fotayı flaşlıyorum ama tekrar bada açılıyor kırmızı yazıların olduğu ekrana geçemiyorum. zimage'ı da kopyaladım. sorun ne anlamadım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nuri2788

Androide windows kurmş bri olarak bada teli andride gecirsm degermi

Değer bence, androiddeki uygulamalar yeter sadece.

@alvardar Hocam bence badayı tekrar kurun yani temiz kurulum yapın böylece hiçbir sorunla karşılaşmazsınız

Teşekkürler. :)
    Önce Bada 2'yi tekrar kuracağım sonra Badadroid'i mi kuracağım? Uninstall yapmıştım zaten neden telefon recovery modda takılıp kaldı anlamadım. Bada 2'yi multiloader ile mi kuracağım? Yeni zImage dosyası var mı? Onun linkini göremedim.

Evet multiloader ile bada 2 kurup daha sonra android kuracaksınız. Yeni kurulumda zImageye gerek yok otomatik olarak arşiv içinden zImage çıkıyor.

Abicim bada 2'yi tekrar kurdum. Ancak android kurmak için multiloader ile boot ve fotayı flaşlıyorum ama tekrar bada açılıyor kırmızı yazıların olduğu ekrana geçemiyorum. zimage'ı da kopyaladım. sorun ne anlamadım.

kapatma tuşu ve ses açma tuşuna birlikte uzun süre basın

• Bu arada yukarıda dediğim yanlış anlaşılmış olabilir, arşiv dosyasının içindeki zImage dosyasını çıkarın onu ve bütün arşiv dosyasını telefon hafızasına atın. Daha sonra telefonu kapatın. Kapatma tuşu + ses açma tuşuna basın.
  • PeerNet* kullanıcısına yanıt
    niye öyle diyosun ya oldukça sık güncelleniyor bu kadar unofficial bir proje için.. bizi öldüren şu ram darlığı olmasaydı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHArcadia

niye öyle diyosun ya oldukça sık güncelleniyor bu kadar unofficial bir proje için.. bizi öldüren şu ram darlığı olmasaydı..

son zamanlarda öyle oldu ama bunu diyen sadece ben değilim, geliştiricilerin kendileri böyle diyordu.
  • quote:

Wave 2 verelim o halde yüklersin istediğini wave 3 dandik zaten gel takaslıyalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: activ

quote:

Wave 2 verelim o halde yüklersin istediğini wave 3 dandik zaten gel takaslıyalım

arkadaşın var bende yok onun için sordum benim olsayda dükan senin takaslardık
  • quote:

Bu arada yukarıda dediğim yanlış anlaşılmış olabilir, arşiv dosyasının içindeki zImage dosyasını çıkarın onu ve bütün arşiv dosyasını telefon hafızasına atın. Daha sonra telefonu kapatın. Kapatma tuşu + ses açma tuşuna basın.

Dediğiniz gibi yaptım. Recovry moda girdi. Badadroid 4.3'ü yükledim. Restart ettiğimde telefon tekrar Recovery moda giriyor. Bir türlü yükleyemedim şunu. :(
  • berkay_ozkuscu B kullanıcısına yanıt
    meraba bana tekrar özelden yardımcı olabilirmisiniz?
  • quote:

quote:

Bu arada yukarıda dediğim yanlış anlaşılmış olabilir, arşiv dosyasının içindeki zImage dosyasını çıkarın onu ve bütün arşiv dosyasını telefon hafızasına atın. Daha sonra telefonu kapatın. Kapatma tuşu + ses açma tuşuna basın.

Dediğiniz gibi yaptım. Recovry moda girdi. Badadroid 4.3'ü yükledim. Restart ettiğimde telefon tekrar Recovery moda giriyor. Bir türlü yükleyemedim şunu. :(

telefonu kapatın daha sonra menü tuşunun yanındaki tuşlara beraber uzunca basın. Tuşların uç kısımlarına basmaya çalışın yoksa menü tuşuna da basılabiliyor böylece download mode açılıyor.

• quote:

Hafizadanmi acaba

• Hallettim usta aynen hafizadan onbellegi temizleyince halloldu cok saolun :)

• Yararlı konu olmuş. Keşke iki-üç ekran görüntüsüde atsaydın.
  • abi wifi bağlanmıyo aga bağlanılamdaı diyo ne yapayım ?
  • ilk sayfa da zimage dosyalarını indirme linki yok mu ben mi göremiyorum?

ekleme:
    telefonu fabrika ayarlarına getirdim yine yüklemek istedim download modda yükleme yaptım zimage tekrar attım
    cyanogenmod kısmında takılı kalıyor ne yapabilirim bi yardımcı olun lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jorge -- 15 Nisan 2014; 19:14:51 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.