Şimdi Ara

Wave Ve Wave II İçin Android Kurma Rehberi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
13
Favori
107.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gayet yararlı konu iyi olmuş böyle toplanması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1907 -- 30 Ekim 2013; 18:20:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mert1907 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, tecrübelerinizi esirgemezseniz memnun oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

Teşekkürler hocam, tecrübelerinizi esirgemezseniz memnun oluruz.

Estağfurullah

• quote:

Tigrouzen yeni kerneller çıkarmış. İlk mesajdaki linkler güncellendi.

Selam PeerNet*. Nand sürüm için yalnızca kernel mi güncellendi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skuller

quote:

Tigrouzen yeni kerneller çıkarmış. İlk mesajdaki linkler güncellendi.

Selam PeerNet*. Nand sürüm için yalnızca kernel mi güncellendi?

rom da güncellendi
  • quote:

Arkadaşlar konu güncel. Eski rom ve kernel linki yenilendi. Önceden olmayanlar şimdi tekrar deneyip sonuçları paylaşırsa sevinirim.

hocam ellerine sağlık yarın sabah deneyip sonucu paylaşacağım. bu aralar iş yoğunluğundan deneyemedim hiç.
  • süper
  • dün peernet hocamı da haraslyarak denedim rom u ancak çok hata aldım benim kendi cihazımdan kaynaklı olabilir o yüzden vazgeçtim

aldığım hatalar:

android de sim kartı tanımadı cihaz 128 kb turkcell
    android de şarj seviyesi hep yüzde sıfır olarak göründü ve bataryayı defalarca çıkarıp takmam rağmen hiç şarj ediyor ibaresi çıkmadı ve şarjdan çektiğim anda da düşük şarj diyerek telefonu kapattı
    android in girişinde olan 4 renkli giriş animasyonu ekranı ilk yüklemeden sonra açıldı ancak sim kartı takıp tekrar açtığımda burada cihaz takıldı 10 dk bekleme rağmen sadece animasyon dönmeye devam etti bende recovery menu den wipe data yaptım bu sayede açıldı
    tum bunlara rağmen wireless, sim kart çalışmadı son halinde, giriş animasyonu en kısa 3 dk da geçti ve hepsinden önemlisi telefonu kapatıp yes+no tuşlarıyla bada ya almaya çalıştığımda gt-s8530 wave II yazılı ekran çıktı ama arkasından bada logosu ile normal açılış yerine yine kırmızı büyük karakterlerden oluşma wave yazısı ve google animasyonu ile android açıldı daha da ilginci cihaz giriş animasyonunda takılınca bataryayı çıkarıp geri taktığımda telefon kapalı olarak biraz şarj olsun diye şarja taktığımda açma tuşuna basmadan kendiliğinden android açıldı

bunlar yaşadığım sorunlar bu yüzden multiloader ile dun gece turko v10 u geri yukledim hafıza kartını temizledim

• Wave 3 deneyen oldu mu

• Arkadaşlar, en son olan anlatım yeni rom ve kernel için uygun değildi, şimdi anlatımı düzelttim. Artık volkun romunu kurar gibi kuruyoruz.
  • PeerNet* kullanıcısına yanıt
    Bir daha denesem mi ki

• Sebastian Shaw kullanıcısına yanıt
    deneyin hocam ama nand hala daha sıkıntılı bildiğim kadarıyla. Kurun beğenmezseniz SD sürüm deneyin o da olmadı volkun sürümünü denersiniz
  • quote:

deneyin hocam ama nand hala daha sıkıntılı bildiğim kadarıyla. Kurun beğenmezseniz SD sürüm deneyin o da olmadı volkun sürümünü denersiniz

hocam sd denemem için hafıza kartı almam lazım bendeki class 6 cunku o yüzden ya nand yada volkun yapacağım ama volkun nun nand dan farkı ne acaba onu ben mi kaçırdım yoksa göremedim mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Shaw

quote:

hocam sd denemem için hafıza kartı almam lazım bendeki class 6 cunku o yüzden ya nand yada volkun yapacağım ama volkun nun nand dan farkı ne acaba onu ben mi kaçırdım yoksa göremedim mi

onu yazmamıştım performansı iyi değil diye fakat şu an baya iyi duruyor. Bu arada class 6 kartınız varsa SD sürüm için uygundur diye düşünüyorum

hocam o zaman size zahmet olmazsa onu ben alayım hem bu sayede hem bada hemde android durur ben sd karta yukleme taraftarı değilim çünkü son zamanlarda ara sıra telefon durduk yerde sd kartı okumuyor ya kartta sorun var yada kart yuvasında şimdi rom sd kartta olursa ciddi sıkıntı olur
    dahili hafızaya bada yı koruyarak android atıp denemek bana daha uygun şu aşamada tabi size de zahmet olmazsa onu yazabilirseniz çok sevinirim

bu arada rom u rar dan çıkarmayı yazmamışsınız hala benim gibi yanlış yapanlar olabilir
  • quote:

hocam o zaman size zahmet olmazsa onu ben alayım hem bu sayede hem bada hemde android durur ben sd karta yukleme taraftarı değilim çünkü son zamanlarda ara sıra telefon durduk yerde sd kartı okumuyor ya kartta sorun var yada kart yuvasında şimdi rom sd kartta olursa ciddi sıkıntı olur
    dahili hafızaya bada yı koruyarak android atıp denemek bana daha uygun şu aşamada tabi size de zahmet olmazsa onu yazabilirseniz çok sevinirim

bu arada rom u rar dan çıkarmayı yazmamışsınız hala benim gibi yanlış yapanlar olabilir

hocam romu rardan çıkarmaya gerek yok artık, dün sizin kuruş şekliniz farklıydı. Belki de ondan sıkıntı olmuştur, isterseniz tekrar deneyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar kullandığınızdan beri memnunmusunuz ? arkadaşın wave 2 si var ona da yapmayı planlıyoruz da ? değer mi ?
    hocam peki hem badayı bırakıp hemde android kurmak için hangi adımları izlemek gerekiyor tam olarak yani nand sürümden farkı nedir
  • Benım telefon bataryayı emiyor resmen. gün sonunda bitiyor şarj hatta gün sonunu bile beklemiyor...
  • quote:

hocam peki hem badayı bırakıp hemde android kurmak için hangi adımları izlemek gerekiyor tam olarak yani nand sürümden farkı nedir

Hocam volkun sürümü tam bunun için. Kurulum anlatımını kısa zamanda eklemeye çalışacağım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.