Şimdi Ara

Wave Ve Wave II İçin Android Kurma Rehberi (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
13
Favori
107.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: By ArTizZ

HOCAM ANDOİD MARKET YÜKLEYEMİYORUM SDCARD 0 A GİRMİYOR 1 E GİRİYOR BEN RARLI ATTIM TELEFONUN HAFIZASINA DOĞRUMU YAPTIM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :D

fark etmez nereye yüklerseniz yükleyin
  • PeerNet* kullanıcısına yanıt
    saolun hocamda şu anda arama geldiğinde reddetmiyorda onu nası çözeriz
  • gladcv G kullanıcısına yanıt
    O iş biraz sıkıntılı, ama şöyle bir şey deneyebilirsiniz ki ben de öyle yapıyorum. Ayarlardan erişilebilirlik seçeneklerinden güç tuşu aramayı kapatsın diye bir seçenek var. Onu işaretleyin.
    onuda denedim karşıdan arama gelince kapatmıyo ama aramayı kabul edip güç tuşuna basınca kapatıyo

şöyle bi uygulama var:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.necta.aircall_accept.free

bunu denicm
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladcv

onuda denedim karşıdan arama gelince kapatmıyo ama aramayı kabul edip güç tuşuna basınca kapatıyo

şöyle bi uygulama var:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.necta.aircall_accept.free

bunu denicm

evet dediğiniz gibi aramayı açıp öyle kapatıyorum ben de
    PeerNet bnm wave androidi açacam ama recovery moda geçiyor onu nasıl hallederiz
    tuş kombinasyonu doğru ama direk recoverye geçiyor
  • quote:

PeerNet bnm wave androidi açacam ama recovery moda geçiyor onu nasıl hallederiz
    tuş kombinasyonu doğru ama direk recoverye geçiyor

Android'i kurmuş muydunuz? Kurduysanız hangi tuş kombinasyonunu uyguluyorsunuz açmak için?
    son çare tekrar androidi yuklicm
  • hocam öncelikle teşekkürlerimi sunarım. android sistemi yükledim. arama kaydı veya kişilere girdiğimde maalesef çevirici durdu diyor. neden böyle birşey yapar acaba?
  • merhaba arkadaşlar.
    kuzenin wave2 ye android kuracağım ancak
    rom çokluğundan kararsız kaldım...
    şuan aklımdaki rom hero'nun CARBONromu çift kernelli badalı gözüme güzel geldi aklıma yattı.

http://forum.xda-developers.com/samsung-tizen/bada-android/rom-carbonrom-s8500-s8530-t2840174

tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim başka öneriniz varsa onlarıda alabilirim.

tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bob_marleyyyy

hocam öncelikle teşekkürlerimi sunarım. android sistemi yükledim. arama kaydı veya kişilere girdiğimde maalesef çevirici durdu diyor. neden böyle birşey yapar acaba?

ayarlardan uygulamalara girip tüm uygulamalar sekmesine girin daha sonra o uygulamalara girerek veriyi temizle deyin. Sorun çözülmüş olacak.

@SoSeriouS Ben diğer romları denemedim hiç, o yüzden deneyimim yok pek. Kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mesela @DHArcadia hocam gibi
  • sabredemedim ve carbonromu yükledim 5 dk dır açılmasını bekliyorum açılacakmı acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoSeriouS

sabredemedim ve carbonromu yükledim 5 dk dır açılmasını bekliyorum açılacakmı acaba :)

hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

quote:

Orijinalden alıntı: SoSeriouS

sabredemedim ve carbonromu yükledim 5 dk dır açılmasını bekliyorum açılacakmı acaba :)

hayırlı olsun

ne yaptıysam açılmadı telefon :)
    PeerNet* bn androidi kaldırdım sonradan tekrar yuklemek istediğimde nasıl yapacam
    (not cm-11-wave_v4.3.zip dosyasının içerisindeki zimage dosyasını rardan çıkaracam rarın içerisinde tek 3 dosyamı kalacak acil yardım )
  • quote:

PeerNet* bn androidi kaldırdım sonradan tekrar yuklemek istediğimde nasıl yapacam
    (not cm-11-wave_v4.3.zip dosyasının içerisindeki zimage dosyasını rardan çıkaracam rarın içerisinde tek 3 dosyamı kalacak acil yardım )

yok, aynı şekilde tekrar kurun yani konudaki gibi
    tekrar kurarken telefonun ekranı çizgi çizgi oldu nedendir
    çok acil yardım
  • quote:

çok acil yardım

panik yapmayın baştan başlayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

quote:

çok acil yardım

panik yapmayın baştan başlayın

orjinal romu bulup tekrar yukledim bugun tekrardan denicm
  • Dostum dedigin gibi her adımı uyguladım ve basarıyla kurdum fakat kamera durduruldu diyor ve açmıyor şu google play store hizmetleri falan icin verdigin linkteki dosyayı olmadıgı icin hafıza kartı yerine telefoun kendi hafızasına kurdum acaba kameranın acılmaması bundan mı kaynaklanıyor yada ayrıyetten telefonun kendi hafızasında olması bir sorun teskil eder mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.