Şimdi Ara

Lumia 1520 modelinin Avrupa fiyatı belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Lumia 1520 modelinin Avrupa fiyatı belli oldu

Nokia'nın Salı günü Abu Dhabi'deki etkinlikte  resmi olarak lanse ettiği yeni amiral gemi modeli 6 inçlik Full HD ekranlı Lumia 1520, yavaş yavaş fiyatlandırılmaya başlanıyor.

Modelin ilk piyasaya çıkacağı yerlerden birisi olan ABD'de kontratsız olarak 750$ civarında bir fiyat etiketi belirlenmişti. Avrupa'da ise İtalya'da 700 Avro seviyesinden ön siparişe başladı. Ön siparişlerin dağıtımı ise gelecek ay sonu itibariyle başlayacak.

Modelin farklı kıtalardaki fiyatlandırmasına bakıldığında bir miktar daha yüksek bir seviyede yer aldığını görüyoruz. Genelde amiral gemi modelleri kontratsız olarak Avrupa'da 600-650 Avro arasında satışa sunuluyor. Ülkemiz açısından ise modelin 2000TL üzerinde bir fiyatlandırma göreceği tahmin ediliyor. Zira Lumia 1020 modeli 1999TL satış fiyatına sahip. 

Lumia 1520 modelinde Snapdragon 800 yongaseti, 20MP çözünürlüke Carl Zeiss kamera, 3400mAh batarya, 2GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, Windows Phone 8 Update 3 şeklinde özellikler yer alıyor. 

• bu microsoft anketle belirlediği ilk 150 ios/android uygulamasını çıkartsa satışları katlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeEr -- 27 Ekim 2013; 12:13:20 >
  • Ekonomi uzmanlarını konuya bekliyoruz
  • Pahalıymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: insunwetrust

Ekonomi uzmanlarını konuya bekliyoruz

geldim

2000+ olarak çıkacaktır muhtemelen. 3 4 ay içerisinde 1900 lira seviyelerine düşer.
  • 2200 diyorum ben. 2199 hatta.
  • quote:

2200 diyorum ben. 2199 hatta.

• Ben agresif bir fiyatla gireceklerini düşünüyorum.
  • 2000-2200 civarı olur büyük ihtimalle. döviz kuru bu kadar yüksekken daha düşük bi fiyatla gelmesi büyük sürpriz olur
  • türkcell fiyatlarıyla resmi satış fiyatları bilerekmi aynı kefeye konuyor? türkcellin neyi ucuzki bu cihazı ucuza satsın? ama konu ayfon olsa fiyata binbir türlü kılıfları sokarsınız..

tabi şimdi donanım haber olarak instagram yok temple run2 yok gibi bahanelerinizde kalmadığı için artık fiyatdan gidin bakalım gidebildiğiniz yere kadar...

bu cihaz bence 2000 lirayı hakediyor.yani s4 2000liradan satışa sunulduysa bu cihaz daha fazla bile eder.sonuçta nokia sonuçta stabil bir sistemle uçuk donanım kombinasyonu... ama gönül isterki ucuz olsun mümkün olduğu kadar herkes alsın kullansın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

türkcell fiyatlarıyla resmi satış fiyatları bilerekmi aynı kefeye konuyor? türkcellin neyi ucuzki bu cihazı ucuza satsın? ama konu ayfon olsa fiyata binbir türlü kılıfları sokarsınız..

tabi şimdi donanım haber olarak instagram yok temple run2 yok gibi bahanelerinizde kalmadığı için artık fiyatdan gidin bakalım gidebildiğiniz yere kadar...

bu cihaz bence 2000 lirayı hakediyor.yani s4 2000liradan satışa sunulduysa bu cihaz daha fazla bile eder.sonuçta nokia sonuçta stabil bir sistemle uçuk donanım kombinasyonu... ama gönül isterki ucuz olsun mümkün olduğu kadar herkes alsın kullansın.

Herkes kullanmasın, Samsung'lar gibi ayağa düşmesin

• 2200 2300 le girer bu da.

• Türkiye'de Nokia bu fiyat düzeyinde doğru dürüst iş yapamaz artık herhalde. Premium düzeyde Apple, f/p'de Samsung ve LG götürüyor işi.
  • 1.999 liradan çıkarsa hemen almayı düşünüyorum. Ben satın aldıktan sonra isterse 2 tane satsın umrumda değil. 3 yıl götürür bu beni. 20-30 uygulama 20-30 oyun yüklerim. 5-10 oyun 5-10 uygulama satın alırım kafama göre takılırım. 3 yıl boyunca da ara ara güncelleme alsın yeter. Umarım Turkcell satmaz. Nokia shop ya da vodafone'u tercih ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

2200 diyorum ben. 2199 hatta.

Üç tane yara bandı 0,99 lira.

• Fiyat baya tuzlu olacak

• yav he he nokia he he

• quote:

Orijinalden alıntı: hawloo

quote:

Orijinalden alıntı: insunwetrust 2200 diyorum ben. 2199 hatta.
    Üç tane yara bandı 0,99 lira.

hawloo ince görmüşsün :)

• 1800hatta 1900 olursa piyasayı yalar yutar...2000 üstü kendi avcunu yalar yutar nokia

• Batarya iyiymiş

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.