Şimdi Ara

chuwi v88 ekran karardı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar cihazım da yazılımsal sorunlar vardı özeikle wifii de çok kopmalar ve oyunlarda donmalar kasılmalar oluyordu bende güncel frmwareyi sitesinden indirdim hatda wifi sorununu çözüldüğü yazıyordu uzun araştırmalar sonucunda cihaza yazılımı yükledim yazılım yükledikden sonra cihaz açılıyor ama görüntü yok ekran kararmış vaziyette cıhaz açılıb kapanıyo sadece görüntü yok farklı yazılımlar denedim sonuç aynı yazılımı kendi programı RKBatchTool-v1-7 bunla denedim sizce cihaza yazılım yüklerken yanlış bişeyler yapıyo ola bilirmiyim RKBatchTool-v1-7 programını çalıştırıb güncel frmwareyi gösteriyorum 1 yazan yer pembe oluyo sonra switch diyorum cihaz kapanıyo zaten otamatık tanıyo sonra pembe olan işaret yeşil oluyo bende upgrade diyorum hatda restore den denedim sonuç yine aynı sizce cihazda bi sorun olmuş ola bilirmi yada benim eksik yapdığım bişemi var lütfen yardımcı olurmusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: modakaya

arkadaşlar cihazım da yazılımsal sorunlar vardı özeikle wifii de çok kopmalar ve oyunlarda donmalar kasılmalar oluyordu bende güncel frmwareyi sitesinden indirdim hatda wifi sorununu çözüldüğü yazıyordu uzun araştırmalar sonucunda cihaza yazılımı yükledim yazılım yükledikden sonra cihaz açılıyor ama görüntü yok ekran kararmış vaziyette cıhaz açılıb kapanıyo sadece görüntü yok farklı yazılımlar denedim sonuç aynı yazılımı kendi programı RKBatchTool-v1-7 bunla denedim sizce cihaza yazılım yüklerken yanlış bişeyler yapıyo ola bilirmiyim RKBatchTool-v1-7 programını çalıştırıb güncel frmwareyi gösteriyorum 1 yazan yer pembe oluyo sonra switch diyorum cihaz kapanıyo zaten otamatık tanıyo sonra pembe olan işaret yeşil oluyo bende upgrade diyorum hatda restore den denedim sonuç yine aynı sizce cihazda bi sorun olmuş ola bilirmi yada benim eksik yapdığım bişemi var lütfen yardımcı olurmusunuz

Hangisini indirdin kurdun? v88 hd mi? v88 mi? v88s mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.