Şimdi Ara

Twitter kişisel bilgileri devlete veriyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Twitter üzerinden yazdığımız bir yazı hakkında şahsımıza açılan bir davada twitter ip adresimizi verebilir mi?Biraz araştırdım ancak kesin bilgiye ulaşamadım,kimileri veriyor kimileri vermiyor diyor.Bilginiz var mı?

• devlet savcılık izni ile istediği her yerden, her şeyi alır.
  • herşeyi alamaz site vermediği istemediği sürece ama evet twitter ip veriyor
  • twitter Türkiye temsilciliği yok ve Türkiye devletine karşı bir yükümlülüğüde yok. twitter hiç bir şekilde ip vermiyor. örnekleri mevcut. dosyalar takipsizlikle sonuçlanıyor. ancak ttnet üzerinden kimin hangi twitter adresine giriş yaptığı belirlenebilir ama o da milyonlarca kullanıcı arasından çok zordur. geçmiş gönderilerinizden bir çıkarımda bulunarak veya gerçek isim kullanıyorsanız hakkınızda bilgi edinebilirler. ayrıca girişte şifremi hatırla seçeneğini işaretlemeyin. vnp kullanıp ip gizlerseniz o zaman kesin garantilemiş olursunuz. kimse bulamaz. bir şekilde isminizden veya başka bir şeyden size ulaşılırsa, kesinlikle kabul etmeyin. hesabım hacklenmiş deyin. bilseler bile kanunen aksini ispat edemezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woxow -- 27 Ekim 2013; 4:42:21 >
  • Twitter ip felan vermiyor kafanıza göre konuşmayın eğer verseydi zaten bu RedHack adlı grubu devlet 500 kere yakalatmıştı.
  • Teşekkürler arkadaşlar
  • twitter vermez
    facebook verir
  • Twitter'ın bu tarz bilgi vermeyeceğini düşünüyorum ki daha önce sanki açıklama gelmişti buna yönelik haberler çıkınca yalanlamışlardı.
  • Şaka yapıyorsun sanırım bu konuda sen o grubların vpn kullanmadıklarını mı sanıyorsun senin gibi direk twitter oturumu açmıyolar heralde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.