Şimdi Ara

57 NCİ TOP.TUG. KH. VE KH.BL. / İZMİR BORNOVA / İZMİR (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
4
Favori
29.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sakaryadan gelicem hocam saat 10:00da teslim olmayı düşünüyorum erkenden gideyim işlerimi halledeyim diyorum sen ne yapıcaksın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fuzzylogicgorki F kullanıcısına yanıt
    ben istanbuldan uçakla 6 kasım salı günü geleceğim ... heralde bende 10.00 gibi giriş yaparım... senin bölüm neydi ? ben AÖF (İşletme).
  • Arkadaşlar benim sınıflandırma biligilerim aşağıdaki gibi. 6 Kasım sabahı 7:30 uçağıyla İstanbul Atatürk Havalimanı' ndan gidiyorum. 8:30 ve yakın saatlerde İzmir Havalimanı' nda olacaklar varsa buluşup birlikte gidebiliriz. Teslim sabah saat 10:00' u biraz geçebilir sorun olmaz diye düşünüyorm.

Bu arada usta birliğinin açılımı ve ne ne iş yaptığı hakkında bilgisi olan var mı?

Eğitim Birliği: 57 NCİ TOP.TUG. KH. VE KH.BL. / İZMİR BORNOVA / İZMİR
    Esas Birliği: 57 NCİ TOP.TUG. K.YRD.LIĞI / İZMİR BORNOVA / İZMİR
    Statü: KISA_DÖNEM ER
    Sınıf: TOPÇU
    Branş : ?
  • Eğitim Birliği 57 NCİ TOP.TUG. KH. VE KH.BL. / İZMİR BORNOVA / İZMİR

Esas Birliği 57 NCİ TOP.TUG.K.YRD.LIĞI 1 İNCİ TOP.TB. KH. VE KH.HİZ.BL. MEBS TK. / İZMİR MENEMEN / İZMİR

Statü Kısa Dönem Er

Sınıf Topçu

Arkadaşlar bende ayın 6 sında Sabiha Gökçen'den sabah 06.30 uçağıyla İzmir'e gidiyorum. Havalanından çıkış 8 i bulur heralde Gaziemir'den Bornova'ya en rahat nasıl gidilir bilgisi olan var mı?
  • Arkadaşlar baktımda bitek benim usta birliği farklı gibi narlıdere :) havalimanından otobusler var bornova metroya daha once yazmıstım bi bak istersen??
  • ben de 03 şubat 2014 de gidiyorum. tokattan selametle.

• akooturka A kullanıcısına yanıt
    devrem isim nedir aynı yere gıdıyoruz
  • Egitim Birligi: 57 NCİ TOP.TUG. KH. VE KH.BL. / İZMİR BORNOVA / İZMİR
    Esas Birligi: EGE ORDUSU KH.DES.GR. LOJ.DES.K.LIĞI / İZMİR NARLIDERE / İZMİR
    Kisa donem /piyade
  • Devrelerim İzmir Bornova uçakla gelicem saat 13:00 teslim olucam Havalimanı'ndan yetişebilirmiyim buraya 05.02.2014 saat 13.00 teslim saati

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acemilik : 57 NCİ TOP.TUG. KH. VE KH.BL. / İZMİR BORNOVA / İZMİR

Esas birlik : 57 NCİ TOP.TUG.LOJ.DES.K.LIĞI BİRİNCİ BASAMAK MUAYENE VE AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ / İZMİR BORNOVA / İZMİR

Sınıf : SIHHIYE
    Sıhhıye olarak gidiyorum fakat eğitim fakültesi mezunuyum ne alaka anlamadım fikri olan var mı ?
    ya da benimle beraber aile sağlıgı merkezinde askerlik yapacak kimse var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeMeNDeRx -- 27 Ocak 2014; 12:33:20 >
  • Ne zaman gidiyorsun orada görüşelim bende muharebe olarak gidiyorum

• Arkadaşlar bende İzmir Bornova'da yapıcam orda yapan arkadaş yokmu bize bilgi verecek yardımcı olacak neler götürmemiz gerekiyor kimi hiç birşey almayın diyor kimi on sayfa liste yapmış bunları götürün diyor??
  • quote:

Orijinalden alıntı: hikmetimur

Arkadaşlar bende İzmir Bornova'da yapıcam orda yapan arkadaş yokmu bize bilgi verecek yardımcı olacak neler götürmemiz gerekiyor kimi hiç birşey almayın diyor kimi on sayfa liste yapmış bunları götürün diyor??

selamlar, ben de bornova'da yapacağım. birlikten birliğe değiştiğini söylüyorlar ancak ihtiyaç olan her şeyi vereceklerini söylediler. askerliğini yeni yapmış arkadaşlardan öğrendiğime göre, kişisel bakım gereçlerini kendimiz götürsek yetecekmiş. yani traş bıçağı, köpük, tırnak makası vs. bir de oraya normal cüzdan almadıklarından asker cüzdanı diye satılan boyna asmalı olanından aldım. botların da topuk kısmının çok sert olduğundan ayağa vurma durumu varmış. vatka denen şey dolgu sağlayan bir tür sünger engelliyor. karacılar için haki renklerde atlet ve don, siyah renk çorap gerekiyormuş. alıp da gidebilirsin ama orada da tedarik etme şansımız olacaktır sanırım.

kirli çamaşır filesi, içlik, 2 şer atlet ve don, eşofman, spor ayakkabı, terlik, kamuflaj, el yüz ayak havluları, diş fırçası-macunu, sabun verilen şeyler arasında. edindiğim bilgiler bunlar.

• 1 İNCİ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / MANİSA MERKEZ / MANİSA
    Esas Birliği57 NCİ TOP.TUG. K.YRD.LIĞI 5 İNCİ TOP.TB. 3 ÜNCÜ 203/37 MM.LİK K/M OB.BT. / İZMİR BORNOVA / İZMİR

arkadaşlar bende buraya çıktım. yapıp gelen arklar bilgi tecrübelerini paylaşabilirmi ?
  • usta bırlıgın on numara yer rahat olursun fazla asker yok ama sorunlu adamlar cok takmayacan sıkıntı etme guzel yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: srvt71

usta bırlıgın on numara yer rahat olursun fazla asker yok ama sorunlu adamlar cok takmayacan sıkıntı etme guzel yer

Eyv kardeşim sagol

• Servet korkutma olm adamları :) kardeşim 10 numara yer hele ölçme bolugu gibisi yok keşke orada olsam diyorum bazen :) nasi askerlik yaptik olm biz ya cok sukur

• Evet arkadaşlar konuyu hortlatayım dedim. Usta birliğini burada yapacak olanlarla buradan iletişim kurabiliriz. Geçmiş sayfaları okudum ve olumsuz yorum görmedim. Galiba güzel bir yere çıktı :) yine de burası hakkında bilgisi olanlar bizimle paylaşırsa güzel olur :)

Benim sonuçlar şu şekilde :

Eğitim Birliği 1 İNCİ P.EĞT.TUG.K.LIĞI / MANİSA MERKEZ / MANİSA

Esas Birliği 57 NCİ TOP.TUG.HV.SVN.TB.KH. VE KH.HİZ.BL. / İZMİR BORNOVA / İZMİR

Sınıf : Hava Savunma

Sevk tarihi : 17 Aralık

• Esas Birliği57 NCİ TOP.TUG. K.YRD.LIĞI 5 İNCİ TOP.TB. 2 NCİ 203/37 MM.LİK K/M OB.BT. / İZMİR BORNOVA / İZMİR
    acemim manisa merkez esas birliğim izmir sakaryadan geleceğim
  • 57. Topçu tugayı Cemal Gürsel De kısa dönem askerliğimi yaptım . Askerlik yapacagınız en güzel yerlerden bir tanesi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.