Şimdi Ara

400 TL Bütçe İçin Tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3g li ve bataryası iyi bir tablet tavsiyeniz var mı? Arkadaşım için istiyorum, Teknosa'dan alacak büyük ihtimalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz3425 -- 25 Ekim 2013; 15:31:01 >

• Teknosada bulamazsın benim tavsiyem huawei mediapad youth.3gsi var turkcell bayilerinde 350 tlye bulabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz çok iyi, ama daha önce operatörlerden alışveriş yapmadım. Ürünü satın alınca illa bir pakete falan mı tâbi oluyoruz?
  • oguz3425 O kullanıcısına yanıt
    Hayir direk nakit veya taksitli alabilirsiniz.forumda konusu mevcut bir göz atin derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim.
  • ben dün smart ten 10 inc aldım cok beğendim 450 500 mb lık oyunları yükledim oynuyorum :D
  • coacoa C kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın, kaça ve nereden aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz3425

Güle güle kullanın, kaça ve nereden aldınız?

http://www.hepsiburada.com/liste/ezcool-smart-ten-16gb-101-ips-siyah-tablet-4-adet-aksesuar-hediye/productDetails.aspx?productId=bd600194&categoryId=3008012
    sağol hocam :) burdan aldım kargo ücreti falan 385 liraya geldi. kapıda ödeme yoluyla aldık, ertesi gün geldi zaten. bu markanın forumları siteleri herşeyi var benide bu markaya yönelten yetkili servisleri oldu. şu an mesela marketten 860 mb lik real soccer indirdim oynuyorum cok zevkli. son olarak ne alırsan al araştırma yapmadna alma mesela pirhanadan dolu şikayet var aynı sekilde hi level dikkatli ol. tablet hakkında bilgi verirsem ince güzel duruyor, ses cok iyi ekranda gayet ne.t az önce bir siteden film actım biraz daha oyun oynayım filme devam edicem 4 saatir elimde sarj yeni yeni dibe vurdu :) bu paraya 10 inc ekranlardan en iyisi diyebilirim. sen yinede araştır kafana yatanı al.

Aslına bakarsan arkadaşım için bakıyorum, ilk defa tablet için araştırma yapıyorum. Piyasaya o kadar rağbet var ki zilyon tane seçenek, biraz kafa karıştırıcı. Androidli tablet okyanusu :)
  • doğru dedin piyasa tablet kaynıyor 1 haftadır araştırıyorum yeni karar verebildim. simdi büyük markaların ucuz tabletleri var ama onlarda özellik yok sıf markası icin alınmazki. mesela samsung galaxy tab 3 380 lira özellikleri 5 para etmez ekran 7 inc ne yapim markasını :D arkadaşına söyle marka istiyorsa 400 liraya sadece görüntü alır ama özellik istiyorsa güzel seçenekler var. pirhana ve hi level uzak durulması gereken firmalar onuda not al. bir mal alırken önce yetkili servisine bakmak lazım.
    Evet, marka sempatisini bir yana bırakınca ürünün aslını görmeye başlıyorsun. Sırf 380 lira verdi diye Wi-fi sorunlarını bile göz ardı ediyor insanlar.

Ezcool minipad konusunu açan bir üye var forumda. Sağ olsun ilgilenip beni başlığa yönlendirdi. Ama cihazın 3g si harici imiş. Arkadaşım bunu kabul eder mi bilmiyorum, Vınn falan alacağını düşünmüyorum (kendisi şehir dışında, tablet almadan danışmak istedi). En azından internetten sipariş gibi bir imkanı varsa daha iyi bir şekilde yardımcı olabilirim. Bulunduğu ilde Teknosa'dan başka teknoloji mağazası yok.

Önerilerini dikkate alacağım hocam, teşekkür ederim. Daha sonra gerekirse yine mesaj atarım konuya.
  • chuwi v88 n11 de 430 a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim, azami 400 lira verebilir.
  • quote:

Teşekkür ederim, azami 400 lira verebilir.

30 tl daha olmuyomu gardaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef :)
  • quote:

Maalesef :)

ben bir konu daha actım hocam 4 tablet arasında orayıda takip et
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.