Şimdi Ara

353. Dönem 28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 28 İNCİ MKNZ.P.A. / MAGOSA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
4
Favori
77.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar buraya giden varsa haberleşelim ustalıkta.

bi de burasıyla ilgili bir türlü tam bilgiye ulaşamadım, galiba baya kötü bir yermiş. hem tecrübesi olanlar hem de gidecek olanlar yazarsa sevinirim

28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 28 İNCİ MKNZ.P.A. 2 NCİ MKNZ.P.TB. 2 NCİ MKNZ.P.BL. / MAGOSA / MAGOSA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calimdor -- 25 Ekim 2013; 17:26:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: calimdor

arkadaşlar buraya giden varsa haberleşelim ustalıkta.

bi de burasıyla ilgili bir türlü tam bilgiye ulaşamadım, galiba baya kötü bir yermiş. hem tecrübesi olanlar hem de gidecek olanlar yazarsa sevinirim

28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 28 İNCİ MKNZ.P.A. 2 NCİ MKNZ.P.TB. 2 NCİ MKNZ.P.BL. / MAGOSA / MAGOSA

Merhaba hocam,

bnmde kıbrıs; 28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 28 İNCİ TOP.A. 3 ÜNCÜ TOP.TB.KH. VE KH.HİZ.BL. / MAGOSA / MAGOSA

Kıbrısla ilgili çok şey war internette ama yerine göre değişir. burası için tam olarak bişeyler bulamadım. Senin bulduğun yerler warsa yazarsan sewinirim..
  • Ben de yanlış şeylere baktım galiba. Ekşi sözlükte baktım bi, orada lanet etmişler, ki baya tırstım.
    Onun dışında ben de pek bişi bulamadım.

Su sıkıntısı başımızı çok ağrıtacak belli ki. ve nöbetler
  • quote:

Ben de yanlış şeylere baktım galiba. Ekşi sözlükte baktım bi, orada lanet etmişler, ki baya tırstım.
    Onun dışında ben de pek bişi bulamadım.

Su sıkıntısı başımızı çok ağrıtacak belli ki. ve nöbetler

yok hocam su sıkıntısı yazın çok oluyormuş. biz kışın gitcemiz için şanşlıyız. uzun dönemlerin erken terhisi olduğu için biraz fazla nöbet tutucaz ama o heryerde o şekilde olacak zaten birde gündüzleri sıcak geceleri soğuk oluyormuş. son olarakta eğitimleri ağırmış spor çok fazlaymış. ama bnm spordan yana sorunum olmaz koş koş koşşşş kooşşş dewamlı koşucazz artık

• Selam arkadaşlar bende usta birliğinde 28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 28 İNCİ MKNZ.P.A. KH. VE KH.TK. / MAGOSA / MAGOSA dayım. Manisada acemilik . Kısa dönem olduğu için kış ayında fazla sıkıntı olmuyormuş su falan.
  • Selamlar herkese, benimde 28.mknz.p.tüm. 61. p.a. 2. p.tb. 1p.bl. /Magosa acemi birliğimde 1. eğt. tg. Manisa. Sanırım şimdiden tanışıcaz :)
  • spor bende sıkıntı gerçi hem de baya :) ama "s.ke s.ke" adam ederler artık ne diyim :)))

beyler bu arada irtibat kuralım bi şekilde, orda ne kadar çok kişi olursak o kadar iyiliğimize olur. ekürilik iyidir :D
  • Merhaba arkadaşlar, benim de usta birliğim burası :) Acemilik de Manisa.
  • benimde aynı acemi manisa usta magosa
  • kıbrısta yapan arkdaşımdan duydum; 28. mkz tm sıkıntılıymış genel olarak ama 2. mknz daha rahatmış. çok sıkıntılı biryer war dedi şahintep mi aslantepe mi bişe tepe dedi :D orası değilse sorun olmaz dedi..
  • Ben de varım arkadaşlar :) 28. Mekanize Piyade Tümeni, 28. Mekanize Piyade Alayı - MAGOSA. Keşke konu başlığına "353. Dönem" diye yazsaydınız.
  • 353 olarak editledim kanka.

beyler yanınıza ne eşyalar alacaksınız?
  • Ne kadar çok kıbrıs var ne güzel hep birlikte olacaksınız
  • quote:

353 olarak editledim kanka.

beyler yanınıza ne eşyalar alacaksınız?

Ben zaten önceden hepsini aldım Yaz yaz bitmez şimdi kardeşim internette hepsi war. Ama millet kıbrısı duyunca sıcak olur kalın bişey almana gerek yok diyo. Ama nette baya araştırdım kışları yağmurlu ve geceleri baya soğuk oluyormuş. O yüzden kalın ekiplanlarıda alın bence
  • Gidebilecek en sıkıntılı yerlerden birine gidiyoruz, Allah yardımcımız olsun. Benim bir de ZMA'ymış. Zırhlı muharebe aracı :D
  • arkadaşlar benimde acemilik manisa, ustalık kıbrıs magosa.. allah yardımcımız olsun.. iletişimde kalalım
  • Eğitim birliği manisa 1.Piyade eğitim tugayı. Esas birlik 28 mekanize piyade alayı 1. tabur 2. bölük ZMA

Allah Hepimizin yardımcısı olsun.
  • - 07.11.2013 KD. ER

-Egitim Birligi; 1. P.EGT.TUG. KHM VE KH.BL. / MANISA MERKEZ / MANISA

-Esas Birligi; 28.MKNZ.P.TUM. 61. P.A. KH. VE KH. HIZ.BL. / MAGOSA / KIBRIS

Iletisim halinde olalim beyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acemi:
    1.p. Eğt. Tug. Kh. Ve Kh. Bl. / Manisa Merkez / Manisa

Usta:28. Mknz. P. Tûm. Y1. P.a. 3. P. Tb. Kh. Ve kh. Des. Bl. / Magosa/ Magosa

1. Grup
    Kısaltmalardan hiçbir şey anlamadım :)
    Hepimize hayırlı olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben anlamadım bu işi ya.

28. mekanizeye gidenler allah kolaylık versin berbat yer diyorlar.
    kıbrısa giden arkadaşlar falan da, gayet iyi oldugunu bi sıkıntının su olduğunu söylüyorlar.

adam gibi bilgi edinebilen var mı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.