Şimdi Ara

(353. Dönem Kasım 2013)İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. İSKENDERUN / HATAY (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
768
Cevap
16
Favori
121.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba..Arif Murat Çiftci ...Memleket :ANKARA.. Şimdiden herkese hayırlı tezkereler..Benimde eğitim birliği ve esas birlik İskenderun görünüyor..Sınıf muhafız...Öğrendiğim kadarıyla en çekilmez olan da buymuş sürekli nöbet, nasıl geçecek zaman hiç bilmiyorum neyse herşeyin hayırlısı..Yedek Subaylık beklerken burası çıktı..Üstelikde muhafız..Benim durumumda olan (hukuk fakültesi mezunu) arkadaş varmı acaba??? Çünkü bende dahil tüm çevrem çok şaşırdık herkes yazıcı olursun diyordu.Yani bölüm nedeniyle..İnşallah güzel vakit geçiririz arkadaşlar hepinize Ankara'dan selamlar görüşmek üzere..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _cAfRi

Arkadaşlar havaalanından direkt servisler alayın ordan geçiyormuş.

Gidiş için ne düşünüyorsunuz, herkes 16sı mı teslim olma niyetinde ?
    Ben balıkesirdeyim, izmir-hatay uçak biletleri aktarmalı hep. Ne yapsam bilemedim.

16-18 arası diyor. 18inde gitmek daha mantıklı.. 18inde sabah 05:35 uçağında gitmeye niyetim var.. Bende bursadan gideceğim. İzmirden baktım daha pahalı. İstanbuldan daha ucuz oluyor.
  • Ctrlshft kullanıcısına yanıt
    İzmirden aktarmalı olduğu için pahalı galiba. İstanbul en mantıklısı. Ben balıkesirden istanbula gideceğime direkt otobüsle hataya giderim :) Ne yapacağıma hala karar veremedim tabii, ortaklaşa duruma göre karar vermeyi düşünüyorum. Bence birliğe toplaşıp girsek daha iyi olabilir :)

En geç 17 aralıkta teslim olmalıyız bence, çünkü ilk girişte yapılacak baya bi iş varmış. ordan oraya ordan oraya derken saatler sürebiliyormuş.
  • Arkadaşlar otobüs durumunu göz ardı etmeyin derim. Uçak için farklı bir ilden yolculuk yapmak,en az bir saat önceden havaalanında hazır olmak,uçaktan indikten sonra tekrar bölüğümüzün olduğu yere gitmek falan eziyete dönüşebilir.

Bazı durumlarda otobüsle yolculuk yapmak uzun gibi gözükse de daha avantajlı olabiliyor.
  • Eğitim Birliği : İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
    Esas Birliği : İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
    Statü : KISA_DÖNEM ER
    Sınıf: MUHAFIZ

Tekirdağdan geliyorum bende , ismim UĞUR
  • quote:

Orijinalden alıntı: _cAfRi

İzmirden aktarmalı olduğu için pahalı galiba. İstanbul en mantıklısı. Ben balıkesirden istanbula gideceğime direkt otobüsle hataya giderim :) Ne yapacağıma hala karar veremedim tabii, ortaklaşa duruma göre karar vermeyi düşünüyorum. Bence birliğe toplaşıp girsek daha iyi olabilir :)

En geç 17 aralıkta teslim olmalıyız bence, çünkü ilk girişte yapılacak baya bi iş varmış. ordan oraya ordan oraya derken saatler sürebiliyormuş.

hocam sanıyorum silüste teslim olma tarihi ve saati yazıyor. Tam 18ine bilet alsam mı diyordum ama birisi silüste teslim olma tarihi ve saati yazar demiş. Tam emin değilim bu konuda. Eğer orada saatimiz belirtilmişşe o gün ve saatte teslim olmak gerekiyor galiba. 1 gün veya 3-5 saat gecikirsek ne olur bilmiyorum..

• 353. dönem iskenderun 3 kullanıcısına yanıt
    bende pendikte oturuyorum. kaynarca.
  • Arkadaşlar öncellikle hepinize selam ,

DH i hep dışardan okuyodum ama ilk kez üye olma ihtiyacı duydum doğrusu :)

Hepiniz gibi iskenderun yolcusuyum(usta birliği de aynı şekilde ) , orada askerlikk yapan arkadaştan aldığım ön bilgi genel anlamda rahat edeceğimiz yönünde detaylı bilgileri iskenderun :) üstbaşlığıyla yapacağımız görüşmenin ardından buraya aktarırım.

Teslimle ilgili 18inde teslim olmak yönünde hemen herkesten tavsiye aldım , üstlerde bir arkadaşın bahsettiği silüs teslim tarihi yuazma durumu ile ilgili bir kişi bile birşey demedi.

Bu arada ismim Onur yaş 29 İstanbul Bahçeşehirdeyim Meslek : Teknik danışman (HP Teknik destek takım lideriyim )

Gidiş için pegasustan 18 inde sabiha gökçen için sabah 5:35 e bileti aldım bile bu askerlik olayı belli olduktan sonra o tarihe biletler hızla tükecektir ve tükendikçe uçakta billetler pahalılaşmaya başlıyor diye biliyorum benim tavsiyem vakit kaybetmeden 16 &17 ya da 18 ine biletlerinizi almanız yönünde.

Oradan gidecek arkadaşlarla zaten sabahın köründe orda buluşucağız :) 4 civarı orda olmak gerekiyormuş sanırım .

Hepimize hayırlı teskereler

Buradan paylaşıma devam edelim. Hatta imaknı olanlarla gitmeden bi gün görüşme bile ayaralaybiliriz 6 ay birlikteyiz sonuçta

Görüşmek üzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yldzonur -- 26 Ekim 2013; 0:07:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Payanda

bende pendikte oturuyorum. kaynarca.

Çok güzel bende çarşı dayım
    Gruba kaydol ordan devam ederiz.
    https://m.facebook.com/groups/605935782803520
  • Arkadaşlar herkeze selam ben izmirden gidiyorum

İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
    Celp Grubu
    2
    Esas Birliği
    Kuvvet
    DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Statü
    KISA_DÖNEM ER
    Sınıf
    MUHAFIZ

Muhafiz konusunda korkularim var gunde 8 saat nobet falan olarak duydum .
  • hepimiz için hayırlı olur inşallah arkadaşlar

Eğitim Birliği : İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
    Esas Birliği : -
    Kuvvet : SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI
    Statü : KISA_DÖNEM ER
    Sınıf : MUHAFIZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: yldzonur

Arkadaşlar öncellikle hepinize selam ,

DH i hep dışardan okuyodum ama ilk kez üye olma ihtiyacı duydum doğrusu :)

Hepiniz gibi iskenderun yolcusuyum(usta birliği de aynı şekilde ) , orada askerlikk yapan arkadaştan aldığım ön bilgi genel anlamda rahat edeceğimiz yönünde detaylı bilgileri iskenderun :) üstbaşlığıyla yapacağımız görüşmenin ardından buraya aktarırım.

Teslimle ilgili 18inde teslim olmak yönünde hemen herkesten tavsiye aldım , üstlerde bir arkadaşın bahsettiği silüs teslim tarihi yuazma durumu ile ilgili bir kişi bile birşey demedi.

Bu arada ismim Onur yaş 29 İstanbul Bahçeşehirdeyim Meslek : Teknik danışman (HP Teknik destek takım lideriyim )

Gidiş için pegasustan 18 inde sabiha gökçen için sabah 5:35 e bileti aldım bile bu askerlik olayı belli olduktan sonra o tarihe biletler hızla tükecektir ve tükendikçe uçakta billetler pahalılaşmaya başlıyor diye biliyorum benim tavsiyem vakit kaybetmeden 16 &17 ya da 18 ine biletlerinizi almanız yönünde.

Oradan gidecek arkadaşlarla zaten sabahın köründe orda buluşucağız :) 4 civarı orda olmak gerekiyormuş sanırım .

Hepimize hayırlı teskereler

Buradan paylaşıma devam edelim. Hatta imaknı olanlarla gitmeden bi gün görüşme bile ayaralaybiliriz 6 ay birlikteyiz sonuçta

Görüşmek üzere

Aynı ucaktayiz :-)

• Arkadaşlar izmirden hangi firmayla gideceksiniz ? Benim baktıklarım hep aktarmalı. Aktarma da kaybettiğimiz zaman/harcadığımız enerji otobüsle gitmeyle aynı hesaba gelebilir diye düşünüyorum. Benim için öyle en azında. Balıkesir-İzmir otobüs, izmir-istanbul uçak, istanbul-hatay uçak. Yollarda geçecek :)
  • merhaba arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun herkese
    bu benim face hasabım eklerseniz tanışabiliriz https://www.facebook.com/yusuf.ocalan

Eğitim Birliği
    İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EОİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
    Kuvvet DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIОI
    Sevk Başlangıç
    16/12/2013
    Sevk Bitiş
    18/12/2013
    Celp Dönemi
    KASIM 2013
    Celp Grubu
    2
    Esas Birliği
    İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EОİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
    Statü
    KISA_DÖNEM ER
    Sınıf
    MUHAFIZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: 353. dönem iskenderun

quote:

Orijinalden alıntı: bekircan25

Pendikli bende pendikteyim :)

Pendikin neresi kardeşim

kaynarca devrem.
  • ben herhangi bir arastirma yapmadim ama kesinlikle nolursa olsun ucak dusunuyorum aktarma falan nasil yapcagima bakmadim ama kiz arkadasim izmir - adana soyledi ordan otobus en iyi bu sekildeymis galiba bakicam nasil gitcegime istersen birlikte bakariz izmirse seninde
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 353. dönem iskenderun

quote:

Pendikli bende pendikteyim :)

Pendikin neresi kardeşim

kaynarca devrem.

Gitmeden tanisiriz beraber gideriz
  • ankaradan giden var mı arkadaşlar...
  • [MasteR]kRoO [ kullanıcısına yanıt
    İzmir-Adana diğer bir seçenek tabii. ki bana uçakla aktarma yapmaktan daha mantıklı geliyor. Adana'da iner Hatay'a geçeriz, 2-2buçuk saat sürer tahminimce o da. Paslaşalım, birlikten kuvvet doğar :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.