Şimdi Ara

(353. Dönem Kasım 2013)İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. İSKENDERUN / HATAY (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
767
Cevap
16
Favori
121.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iskenderun Dn.üs K.deniz Er Eğitim Alay K/iskenderu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şafak doğan güneş...
  • Çok şükür evimdeyim darısı diğer arkadaşlarımın başına :)

Bu arada 10 ocaktaki yemin törenimizin videosu elinde olan varsa buraya yükleyebilir mi bir de dısarıdan bir göz olarak izleyelim :)
  • 19 aralıkta iskenderuna teslim oldum. sahil güvenlik olarak ankaraya usta birliğim çıktı ve an itibariyle askerliğimi de bitirmiş bulunuyorum. İskenderun ve özellikle Ankara Sahil güvenlik komutanlığı hakkındaki deneyimlerimi ihtiyaç dahilinde paylaşabilirim :)
  • abim hatayda denizci er eğitim alayına üstü acaba oradakiler genel olarak nereye düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusTiMe

abim hatayda denizci er eğitim alayına üstü acaba oradakiler genel olarak nereye düşer

istanbul tersanesi, gölcük donanma ağırlıklıydı bizim zamanımızda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkun85

quote:

Orijinalden alıntı: JusTiMe

abim hatayda denizci er eğitim alayına üstü acaba oradakiler genel olarak nereye düşer

istanbul tersanesi, gölcük donanma ağırlıklıydı bizim zamanımızda.

eyvallah kardeş ne iştir ben uzun dönem olarak bitirdim askerliği abilerim hiç 1tanesi gitmedi 2.devreye kaldı gidecek abim 7-8güne gidiyor abim
  • iyiydi iyiydi çok şükür sorunsuz geçti bitti acemilikte ustalıkta. kısa dönemler adına konuşuyorum alay beklediğimden kolaydı tabi bu durum bulunduğunuz bölüğe göre değişiyor. bazı bölükte bulunan komutanlar biraz daha zorluyorlar ama genel anlamda iyiydi.
  • sevgili arkadaşlar 06,08,2014 de asker oluyorum gideceğim yer ve sınıfım belli oldu burada sınıfım ve birliğim nasıl bir yerdir ? Sonuçta görev görevdir ve kutsaldır merakımı masum görün burada beni nasıl bir acemi askerlik bekliyor

EĞT. MERKEZİ : İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K./İSKENDERUN
    KUVVETİ : DZ.K.K.LIGI
    MUV. ÖZELLİĞİ : KARA BİRLİKLERİ
    SINIFI : MOTORCU
    HİZMET ŞEKLİ : ER
  • v3t kullanıcısına yanıt
    Ben de Eylül ayında Hatay'da denizci olacağım. Merak ettiğim şey, gitmeden herkesin acemi birliği de esas birliği de aynı yer yazıyordu. Oraya gittiğinizde dağıldınız mı?

Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: vatan_sevdalisi

Ben de Eylül ayında Hatay'da denizci olacağım. Merak ettiğim şey, gitmeden herkesin acemi birliği de esas birliği de aynı yer yazıyordu. Oraya gittiğinizde dağıldınız mı?

Teşekkür ederim

Benimde Eylül hatay denizci fakat bende usta birliği kısmı boş. Siz büyük ihtimal usta birliğinde orada kalacaksınız.
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Eski yazılanları okudum şimdi. Yazdığı halde değişenler varmış. Siz nerden hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vatan_sevdalisi

Eski yazılanları okudum şimdi. Yazdığı halde değişenler varmış. Siz nerden hocam?

Lüleburgaz/Kırklareli

Benim Sahil G.K sizin hangisi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 22 Temmuz 2014; 13:56:13 >
  • 356.dönem grubu açıldı mı?

Acemilik ustalık hatay iskenderun

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Benim sahil değil deniz

İstanbul'dan ben de..
  • Sevk Bitiş19/09/2014
    Celp DönemiAĞUSTOS 2014

Eğitim BirliğiİSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
    Celp Grubu2

Esas Birliği
    KuvvetSAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI

StatüKISA_DÖNEM ER
    SınıfMUHAFIZ

Sevk Başlangıç17/09/2014

Ben de Esas Birliği kısmı boş görünüyo. Bu konuda bilgisi olan var mı?
  • Eğitim Birliği İSKENDERUN DZ. ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY

Celp Grubu2

Esas Birliği İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAYKuvvetDENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

Statü KISA_DÖNEM ER Sınıf MUHAFIZ Sevk Başlangıç 17/09/2014

ben de eylül 19 da osmaniyeden gideceğim. uzaktan gelen arkadaşlar iskenderun anlatıldığı gibi kötü bir yer değil. daha önceden yapan arkdaşlarım var kimsenin kötü dediğini duymadım. giitiğiniz yerde dürüst olun sayılı gün çabuk geçer. birlikte görüşmek üzere
  • Arkadaşlar 356. dönem İskenderun denizcileri yeni açtığımız foruma bekleriz ;)

http://forum.donanimhaber.com/m_95016181/tm.htm
  • oğzhnbskrt O kullanıcısına yanıt
    Tahsin Arıözü ismim.
    Facebook'tan eklersen haberleşlim.

• tamam arkadaşım ekliyorum sen de sanırım eylül celbinde orda olacaksın.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.