Şimdi Ara

İS.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH. / İZMİR NARLIDERE / İZMİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
46.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İzmir Narlıderye gidecek olanlar.

Forumdan 3 5 arkadaşla irtibat halindeyim, aşağıdaki resmin olduğu yerde buluşmayı düşünüyoruz.

Şahsen ben 10 u 10 geçe uçaktan ineceğim adnanmenderes havaalanına. Ondan sonra otobüs yada münübüs ne varsa gideceğim narlıdereye askeriyenin oraya ve haritada belirlediğimiz yerde bekleyeceğim.

Gelen olursa takılırız birlikte gireriz.

Orada görüşmek dileğiyle.

İS.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH. / İZMİR NARLIDERE / İZMİR

@sanalzade54

@ashc

@rome

@t3

@sessiz.kral_43

@pragmania

@b1ku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voyage123 -- 3 Kasım 2013; 19:26:16 >

• türkiyedeki en güzel askeriye hayirli olsun :)
  • freedomfighter kullanıcısına yanıt
    vala dostum harbiden öyle diyorlar ama acemilik orada olacak keşke usta da da orada kalsaydım. :/ acaba beni orada tutarlar mı? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: voyage123

vala dostum harbiden öyle diyorlar ama acemilik orada olacak keşke usta da da orada kalsaydım. :/ acaba beni orada tutarlar mı? :)
    yok hocam yazan yere gitceksin ustada. ben ustaligi orda yapmistim uzun donem. deniz manzarali askeriyeye gidiyosun. merkez konaga minibusler var 30-40 dk falan icerde aradigin herseyi bulabilirsin. mavi kantinde takilcaksiniz deli yogun oluyo baslarda o yuzden ilk gunler kantine ihtiyacin olmicak sekilde alisveris yapmani tavsiye ederim. istikham tarafinda acemilik yapmaz karargah tarafina falan dusersen oralar super alt taraf hayirlisi diyelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

yok hocam yazan yere gitceksin ustada. ben ustaligi orda yapmistim uzun donem. deniz manzarali askeriyeye gidiyosun. merkez konaga minibusler var 30-40 dk falan icerde aradigin herseyi bulabilirsin. mavi kantinde takilcaksiniz deli yogun oluyo baslarda o yuzden ilk gunler kantine ihtiyacin olmicak sekilde alisveris yapmani tavsiye ederim. istikham tarafinda acemilik yapmaz karargah tarafina falan dusersen oralar super alt taraf hayirlisi diyelim :)

Alıntıları Göster
    benim acemilikte ustalıkta burada istihkamcı olarak kısa dönem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fhr-d

Alıntıları Göster
    Aynen benimde acemilik izmir Narlıdere istihkam, usta ankara Şereflikoçhisar tatbikat.

Hakkımızda hayırlısı beyler. Gideceğiniz günleri yazarsanız beraber giriş yapma imkanı bulabiliriz haberleşip.

Herkese hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemspor

Aynen benimde acemilik izmir Narlıdere istihkam, usta ankara Şereflikoçhisar tatbikat.

Hakkımızda hayırlısı beyler. Gideceğiniz günleri yazarsanız beraber giriş yapma imkanı bulabiliriz haberleşip.

Herkese hayırlı olsun.

Alıntıları Göster
    acemiliği 349 kd olarak orada yapmıs biri olarak güzel yere düştünüz diyebilirim :) anılar bi anda depreşti

• quote:

Orijinalden alıntı: fhr-d

kardeş pm le telefon numaranı yaz arayayım, birkaç kişiyi daha toplayacağım.
  • quote:

Herkese hayırlı olsun.

Devrem sende pm le telefon numaranı yaz arayayım senide, orada girişte buluşuruz.

Ben 5 yada 6 sı gibi gideceğim. telefonla haberleşiriz zaten.

senin şereflikoç hisarda benimkiyle aynı 6 ay birlikte body oluruz ^^
  • quote:

quote:

Herkese hayırlı olsun.

Devrem sende pm le telefon numaranı yaz arayayım senide, orada girişte buluşuruz.

Ben 5 yada 6 sı gibi gideceğim. telefonla haberleşiriz zaten.

senin şereflikoç hisarda benimkiyle aynı 6 ay birlikte body oluruz ^^

Alıntıları Göster
    benim de acemilikte ustalıkta izmir narlıdere istihkam okulu hepimize hayırlı olsun allah utandırmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: ibosab

benim de acemilikte ustalıkta izmir narlıdere istihkam okulu hepimize hayırlı olsun allah utandırmasın

Alıntıları Göster
    Sülüs aldığımda gitceğim günü yazarım size. 5imizinde acemilik ve ustalık aynı yer. 2 kişi de facebookda gördüm. En az 7 kişiyiz yani. Eğer dışarda buluşamazsak koğuslara girdiğinizde orda ustabirliklerimizi sorup bulmaya çalışırız birbirimizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ashc -- 26 Ekim 2013; 16:29:03 >

• Benimde acemilik izmir Narlıdere arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fanatikt

Benimde acemilik izmir Narlıdere arkadaşlar.
    352 kd yim. acemiliğimi narlıderede yaptım. biraz bilgi vereyim sizlere çok faydalı oluyor :) genel olarak büyük bir kışla. çavuş eğitim taburunda olursunuz. biz ağustosun sıcağında ordaydık sıcağın altında ölüyoduk valla. pek eğitim yok yani genel eğitimler. sağa sola dön tekmil ver vs. gününüzün çoğu beklemekle geçiyor. ictimada bekle, yemekte bekle vs. komutanların yaklaşımı genel olarak bizlere çok iyi. 100 kişilik takımlarda olursunuz. ilk hafta genel askeri terimler, eğitimler olur. ikinci hafta atış yaparsınız g3 ile. son iki hafta da bol bol yürüyüş çalışırsınız. işte yorucu olan kısım burası. çünkü birisi yapamadımı herkes tekrar yürürdü. ayaklarımız ağrırdı yürüyüşlerde :) denizin kıyısında bir kışladır. ama bi kere bile şöyle denize bakıp vakit geçiremedim :) fırsat yoktu :)

• acemiligimi burda yaptim. guzel yerdir. buraya gidecekler Agora Avm de bulusun beraber gecin. biz 7 kisi Agorada Bulusup beraber teslim olmustuk...siz ne zaman teslim olacaksiniz. kasim mi aralik mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 27 Ekim 2013; 14:27:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

acemiligimi burda yaptim. guzel yerdir. buraya gidecekler Agora Avm de bulusun beraber gecin. biz 7 kisi Agorada Bulusup beraber teslim olmustuk...siz ne zaman teslim olacaksiniz. kasim mi aralik mi.

Biz kasım ilk haftası teslim olacaz, dediğin güzel bir olay aslında agora avm nerede bilmiyorum fakat öyle birşey yapılabilir arkadaşlarada uyarsa.

@t3 @samanyolu87 @erdemspor @ashc
  • quote:

quote:

acemiligimi burda yaptim. guzel yerdir. buraya gidecekler Agora Avm de bulusun beraber gecin. biz 7 kisi Agorada Bulusup beraber teslim olmustuk...siz ne zaman teslim olacaksiniz. kasim mi aralik mi.

Biz kasım ilk haftası teslim olacaz, dediğin güzel bir olay aslında agora avm nerede bilmiyorum fakat öyle birşey yapılabilir arkadaşlarada uyarsa.

Devreler sülüsümüzü aldığımızda teslim olma günlerimizi yazarız. Aynı gün ise izmirde; değilse koğuşlarda buluşuruz. Ben çarşamba günü bahçelievler askerlik şubesinden sülüsümü alıcam. O şubeden alacak olan varsa yazsın orda da tanışırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ashc

Devreler sülüsümüzü aldığımızda teslim olma günlerimizi yazarız. Aynı gün ise izmirde; değilse koğuşlarda buluşuruz. Ben çarşamba günü bahçelievler askerlik şubesinden sülüsümü alıcam. O şubeden alacak olan varsa yazsın orda da tanışırız.

bende çarşamba günü alacam, sülüs heryerden alınabiliyorsa yanına geleyim uzak değilsin bana.

saat kaçta nerede buluşalım onu söyle.
  • quote:

quote:

bende çarşamba günü alacam, sülüs heryerden alınabiliyorsa yanına geleyim uzak değilsin bana.

Kalabalık olur diye ben sabah erken gitmeyi düşünüyorum. Sen küçükçekmeceden gelicen galiba değil mi? Metrobüse binip yenibosna durağında inersin. Ben de orda inerim buluşur gideriz şubeye. İndiğimizde ararız birbirimizi. Sen bana müsahit olduğun saat aralığını söyle o saatte buluşuruz. Ben o gün boşum. Ama dediğim gibi ne kadar erken gidersek o kadar iyi olur.

• quote:

quote:

quote:

Kalabalık olur diye ben sabah erken gitmeyi düşünüyorum. Sen küçükçekmeceden gelicen galiba değil mi? Metrobüse binip yenibosna durağında inersin. Ben de orda inerim buluşur gideriz şubeye. İndiğimizde ararız birbirimizi. Sen bana müsahit olduğun saat aralığını söyle o saatte buluşuruz. Ben o gün boşum. Ama dediğim gibi ne kadar erken gidersek o kadar iyi olur.

tamam ben zaten küçükçekmece dekine de erkenden gitmeyi düşünüyordum, 6 da uyanırım ben, 7 buçukta yenibosnada olurum. telefonunu pm at ararım inince seni.

ben oradan alabiliyorumdur umarım boşu boşuna gitmeyeyim sonra :D

• quote:

quote:

bizimde narlidere konumuz vardi. orda harita ustunde anlatmistim. narlidereye giden yol ustinde zaten avm. o konuyu bulun size yardimci olacaktir. konunun linkini atacaktim ama mobilden girdigim icin bulamadim...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.