Şimdi Ara

KASTAMONU 5.JANDARMA EĞİTİM ALAY KOMUTANLIĞI (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
33
Favori
107.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada valizden 3 çift çorap, 2 çift alt üst çamaşır, spor ayakkabı, terlik, alt üst içlik, el-ayak-duş havlusu, diş macunu-fırçası, eşofman takımı, eldiven çıktı. ek olarak şampuan, traş köpüğü-bıçağı dağıttılar. her gün duş var ancak belli saatlerde. bunlardan 3 tanesi akşama denk geliyor. sıra illa ki oluyor ama fena taşlak muhabbeti oluyor sıra beklerken. lig tv mevcut. yanınızda yedek içlik, bol bol çamaşır çorap, boğaz pastili, pudra, yara bandı, peçete, sabun ve kitap alın derim. koğuşlar 22 kişilik, bence üst kat ranzaya düşenler daha şanslı. emirlere riayet edip komutanlara saygısızlık yapmadığınız sürece askerliğiniz rahat geçer. askerde mantık yoktur demek hata. gidince anlıyosunuz ki oradaki her talimatın belli bir mantığı var. silahla sakın şaka yapmayın! hastalanmayın, kendinize iyi bakın, revir size en büyük sürpriz olsun.
  • Üstteki devremin dediklerine imzamı atarım, sıkı giyinmek lazım hasta olursanız geçmiyor hastalık
  • kaan2012 K kullanıcısına yanıt
    ömer çok kez çömmeeeel! demiştir size:D tayyar ve saim'in değerini bilin.habire ''biz foça'dayken diyen asteke takılmayın kolpa biri:D bölük komutanı da sıkıcı ama fena insancıl bir adam görünüşüne aldanmayın..geçen dönem çaycılarının erzurum'dan selamı varmış deyin komutanlara hade eyvallah:D
  • 1 tabur 4 bölük yazıcı oldum acayip rahat tayyar saim en kral adamlar orhan bşvç 10 numara bi komutan
  • arkadaşlar bilecik 2. tugaya gidecek var mı, varsa biraz bilgi versin kimse birşey bilmiyor .)
  • son hafta beylerr
  • 1.tabur 4.bölükten herkese slm son haftaya girdik burda hersey güselde banyo çok sıkıntı özellikle 4.bölük hiçbişeyimiz yok :) dusa bile 1.bölüğe gidiyoruz düşünün :) tayyar astsubay ve saim uzman matrak adamlar komutanlar iyi ama sakın tabur komutanına görünmeyin yakar sizi.. Son haftamız beni öldürseler daha bu şehre gelmem :) şafak atarsa 134 herkese slm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler sanırım donanım haber kastamonu grubunda sadece 4. bölük yazıyor :) bende 4. bölüktenim ve arkadaşların dedikleri çok doğru. bütün komutanlar çok kafa bölük komutanı çok değerli bir insan milletin anlattıklarına inanıp geldik ama burayı görünce neredeyse askerlik yapmadığımızı düşünmeye başladık. üst devreniz yok sadece kısa dönem asker dolu etraf hepsi sizin devreniz. birtek hizmet muhafızda 100 kadar asker var usta asker onlarda zaten sizle muhattap olmuyorlar o yüzden sorun yok. er gazinosu olmaması kötü tüm aktivitemiz koğuşlarda oluyor :) (muhabbet, gırgır şamata, kitap okuma) bunun haricinde kış ayında olduğumuzdan ve kısa dönem olmamızdan dolayı herşey güzel gidiyor. Günler hızlı geçiyor. son haftaya giriyoruz ve artık herkesin kafasında usta birliğinde ne olacak modu başladı.... buraya gelecek alt devreler bence kastamonu çıkarsa mutlu olun :) ama yinede 2. tabur olsun diye de dua edin :)
  • arkadaşlar kastamonudakilerin tamamı rahat anladığım kadarıyla.

1. tabur dan ve 2. tabur dan herkes aşapğı yukarı ortak olumlu yorumlar yapmış.

bir şekilde kastamonuya düşen herkes şanslı, bölüğü taburu falan fark etmiyor, tüm komutanlar iyi anlaşılan.

1. bölükten selamlar, hepinize hayırlı teskereler.
  • 2. tabur 5. bölükde bulunmaktayım herkese selam rahatız sorun sıkıntı yok, burada son haftamıza gırıyoruz tadında kalsın artık gıdelım
  • eğitim birliği kastamonu 5.jandarma eğitim komutanlığı, sınıf jandarma
    esas birliği jandarma eğitim beytepe ankara,
    celp grubu 2, sevk başlangıcı 19/03/2014 sevk bitiş 21/03/2014
  • Eğitim BirliğiKASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU / KASTAMONU / KASTAMONU
    Esas BirliğiİL J.K.LIĞI/ANTALYA / ANTALYA / ANTALYA

VARMI ANKARADAN GİDECEK????
  • 2. Grup bende varim

• Devreler 2. grup bende burdayım
  • 2.grup bende burdayim usta burdur a cikti ama marta vermeleri butun planlarimi altust etti

• egitim kastamonu usta birlik hakkari il jandarma komutanlıgı subat'ta gidiyorum
  • Acemi benimde burası çıktı usta birliği Şırnak İl Jandarma herkesin hakkında Allah hayırlısını versin.

• Hadi bakalım... Yorumları okuma zamanı :D

Eğitim Birliği : KASTAMONU 5.JANDARMA Eğt. Komutanlığı/KASTAMONU/

Esas Birliği : İL JANDARMA KOMUTANLIĞI/ERZURUM
  • Acemi burası çıktı Şubatta gidiyorum.Usta birliği de Van.
  • Acemi burası usta birlik Aydın il jandarma herkese hayırlı teskereler 2 ay daha beklemedeyiz off lan
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.