Şimdi Ara

..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
6
Favori
31.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Ocak 2021; 15:31:15 >

• Kardeşim ben İzmirde okuduğum için İzmir olarak kaldı. Şu an İstanbuldayım =)
  • quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Ocak 2021; 15:35:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: islamoglu61

Kardeşim ben İzmirde okuduğum için İzmir olarak kaldı. Şu an İstanbuldayım =)

Düzelttim kardeşim

Sizin branş falan ne ? Ben bakımmışım,ne oluyosa artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Ocak 2021; 15:31:26 >
  • bende topçu görünüyorum :) usta birliğim hedef ve ölçme. bölümüm istatistik.
    3 kişi olduk nasıl yerse ne yakın zamanda yapılan yorum var ne oraya giden bi kalabalık :) hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşlar.
  • Valla benim araştırdığım kadarıyla götümüz donacak arkadaşlar.-20-25 lere kadar çıkıyormuş soğuk =) Bir de sürgün yeri diyorlar uzunköprü için.
  • Eğitim Birliği : 2. KOR. 102. TOP. A. KH. VE KH. BL / EDİRNE UZUNKÖPRÜ
    Esas Birliği : 2. KOR. 102. TOP. A. ÖLÇME VE HEDEF TESPİT BL. / EDİRNE UZUNKÖPRÜ

bu şekilde yazıyo bende ama ben ordan çıkardım ölçme ve hedef tespit olayını :) atılan topların nereye gideceğini fln ölçen sistemleri varmış sanırım.
  • islamoglu61 İ kullanıcısına yanıt
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Ocak 2021; 15:33:7 >
  • berkdesign B kullanıcısına yanıt
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Ocak 2021; 15:33:10 >
  • 2 NCİ KOR. 102 NCİ TOP.A. KH. VE KH.BL. / EDİRNE UZUNKÖPRÜ / EDİRNE

bende izmirden edirneye gidiyorum arkadaşlar ne bakıyosunuz milletin dediğine herkez her gittiği yeri kötülüyo bazılarıda göz korkutmak için yapıyo daha soğuk yerlerde var neyse ben 6 kasım gibi gitmeyi planlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Ocak 2021; 15:33:14 >
  • Ne iş yapacağımızı bilsek keşke :) lakin askerlikte mantık aramayın derler gidince orda birlik olmaya gayret gösterelim. şunun şurasında 4 kişi olabildik sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: sehzade_35

2 NCİ KOR. 102 NCİ TOP.A. KH. VE KH.BL. / EDİRNE UZUNKÖPRÜ / EDİRNE

bende izmirden edirneye gidiyorum arkadaşlar ne bakıyosunuz milletin dediğine herkez her gittiği yeri kötülüyo bazılarıda göz korkutmak için yapıyo daha soğuk yerlerde var neyse ben 6 kasım gibi gitmeyi planlıyorum

İzmirin havasından sonra çok kötü gelcek Edirne..

şimdilik soğuk hava konusunda pek endişelendiğimi söyliyemem buranın köy havasına alışkınım ayrıca izmir - leri görmüyo ama kuru soğuk adamı maf ediyo ama gidince görücez bakalım askerde içlik filan veriyolar çok üşürsek onalrı giyeriz sorun benim hiç montumun kazağımın filan olmaması

• Soğuk çok önemli değil bi şekilde atlatırız.Günler çabuk geçsin yeter. Ama arkadaşın dediği gibi orda bi şekilde buluşup yardımlaşırsak iyi olur.
  • ARKADAŞLAR SİZLERLE AYNI YERE DÜŞTÜĞÜMÜZ İÇİN BENDE ARANIZA KATILMAK İSTEDİM. MİSAFİR OLARAK TAKİP EDİYORDUM. BU SAYFAYI GÖRÜNCE ÜYE OLDUM. İSMİM MELİH. BURSADAN GELİYORUM.

EĞİTİM BİRLİĞİ: 2 NCİ KOR. 102 NCİ TOP.A. KH. VE KH.BL. / EDİRNE UZUNKÖPRÜ / EDİRNE

ESAS BİRLİĞİ: 2 NCİ KOR. 102 NCİ TOP.A. 1 İNCİ TOP.TB. 2 NCİ 155/52 MM.LİK K/M.OB.BT. (FIRTINA) / EDİRNE UZUNKÖPRÜ / EDİRNE
  • melih sende aramıza hoşgeldin benim ismim berkay. diğer arkadaşların isimlerini de öğrenirsek yavaş yavaş birbirimizi tanıyor oluruz. hakkımızda hayırlısı olsun
  • Hoşgeldin Melih. Ben de Samet. Memnun oldum şimdiden.
  • Hoşbulduk teşekkür ederim. Bende memnun oldum tanıştığıma sizlerle. Umuyorum ki iyi bir askerlik dönemi geçiririz. Gideceğimiz yer hakkında yazılan ve konuşulanlar pek hayırlı değil ama sonuçta askerlik askerliktir diyorum (:
  • kardeş 2 sene önce orda okudum sana bol sabır dileklerimi sunuyorum. cidden zor bir şehir orası
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.