Şimdi Ara

.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
6
Favori
31.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde benim teslim tarihim 7 di internette suluste 6 si sevkimi aldgmda bana suluse bak dedi ordaki
    Asker o yuzden altsinda gdicm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 175kemal kullanıcısına yanıt
    Aleyküm selam kardeşim. ben 4üne aldım bileti 5i sabahı orda olup biraz çevreyi fln görüp teslim olmayı düşünüyorum. Ama silüsü almadım daha orda farklı bi tarih varsa ona göre bi daha bakcaz artk.
  • Kardesim bende 7 sinde teslim olucaktim da iste silusu alinda zarfta 6 si saat 10 da teslim yaziyor ona gore gidicekmisz

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:9:38 >
  • o tarihte mi teslim olmamız gerekiyormuş yoksa son tarih ve saat mi o sülüste yazan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Bende yeni duydum suluste gun ve saat yaziliymis.

benim hiç haberim yoktu gün ve saatten bana kagitta 4 ü sevk tarihi 7 si sevk bitiş tarihi yazıyor yarın bende sülüsü alınca bakacam askeriyeye alırken soracagım
  • quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:8:58 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trabzz10

quote:

benim hiç haberim yoktu gün ve saatten bana kagitta 4 ü sevk tarihi 7 si sevk bitiş tarihi yazıyor yarın bende sülüsü alınca bakacam askeriyeye alırken soracagım

Aynen hepimizde 4-7 olayı var ama işin aslı farklıymış. Ulan bi kerede söyleseniz şu işleri ne olcak

kardesim şimdi nerde bulusacagız biz birligin önündemi yoksa nerde buna kesin bi karar versek gitmeden ben ucak bileti alacagım trabzondan gelmek icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Oflu611_

Yok kardesim istanbuldan gelicem ben 6 snda teslim olmayi
    Dusunuyorum bnm
    Suluste oyle yaziyor sabah 10 da teslim yaziyo aksam girsem bi skinti olur mu dedim ceza yersin dediler bana bilmiyorum artik napsam

valla hayırlısı olsun insallah öle bi skıntı yoktur ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oflu611_

YAZ YAZ BİR OFLU DAHA GELİYO :) BİLAL TELLİOĞLU hepimize hayırlı tezkereler inşaallah kardeşlerim hakkımızda hayırlısı olsun.

Edirnede görüşmek üzere ...

Bize Edirne de Trabzon o zaman :D
  • quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:9:1 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen hepimizde 4-7 olayı var ama işin aslı farklıymış. Ulan bi kerede söyleseniz şu işleri ne olcak

kardesim şimdi nerde bulusacagız biz birligin önündemi yoksa nerde buna kesin bi karar versek gitmeden ben ucak bileti alacagım trabzondan gelmek icin

Kardeşim birligin önünde durursak bence bizi hemen içeri çekerler Oralar tehlikeli. Birde bu sülüsteki gün muhabbeti çıktı. Kimin ne zaman gitcegi belli degil. Bence sülüsleri aldıktan sonra konusalım bu bulusma işini

aynen o zaman dedigin gibi ama sülüsteki iş çok önemli mi ki acaba sonucta son sevk günü 7 si yazıyor ben yarın askeriyeye soracagım bu muhabbeti sülüsü alırken bakalım ne diycek. beraber girmek daha cok insanı rahatlatırdı sonucta yanlız olmayacaktık hayırlısı artık Allah büyüktür :)

• quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:9:5 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:9:10 >
  • quote:

Forumda şöyle bir yazı buldum;

"4 kasım da herkes asker, yol izniniz var izin askerlikten sayılır, 7 kasımda da girsen 6 kasımda da girsen herkes 4 kasımda başlamış sayılır. "

bencede böyle devrem yani son sevk tarihi öneml,i olan bence
  • quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:9:14 >
  • Beyler içinizi rahatlatıcak bilgiler edindim.
    Orda kısa dönem askerlik yapan arkadaşımın bi tanıdığı varmış.
    Sürgün yeri dedikleri doğru ama çok rahatmış herkes kafasına göreymiş.
    O arkadaşın bir tanıdığı daha varmış oda orda yapmış oda çok rahattım demiş.
    Yani bizi sadece soğuk zorlar.Geçmişte anlatılanların çoğu abartı yada artık daha rahat olmuş oralar.
    İnşallah bir nebzede olsa rahatlatır bu bilgiler sizi:)
  • O dediğim arkadaşla yüz yüze de görüşcem bütün detayları alırım ondan askerinin içi hakkında komutanlar hakkında işleyiş nasıl falan buraya yazar sizi bilgilendiririm mutlaka.
  • quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:9:18 >
  • Selamunaleykum devrelerim Adım Mustafa KARABAŞ, Ben de İstanbul'dan gideceğim 102.topçu alayı Uzunköprüye (Eğitim+Esas birliğim). 5 kasım akşamı otobüse binmeyi düşünüyorum.6 kasım sabah saat 10 a kadar teslim olmam gerekiyor. Hepimis için hayırlısı olsun inşaallah...face adresimhttps://www.facebook.com/mustafa.likoglu.75 mail adresim madida34@hotmail.com
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.