Şimdi Ara

Öğrenci için hesaplı Netbook arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar okulda sınavlara netten girmek için bana işimi görecek bi taşınılabilir bilgisayar lazım. Fiyat performans açısından bana bir bilgisayar tavsiye ederseniz çok makbule geçer ilk sınava girmeyeceğim büyük ihtimal bari diğer sınavlar için bilgisayarım olsun.

• uplayayim.banada lazim oyle bi netbook
    500 600 tl civari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/lenovo-59-366729-g580-notebook-celeron-18ghz-2gb-320gb-156-intel-w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=66460#allImages

Gerçi 801 ₺ ama gene de bakın.

NOT: Fiyata göre özellikleri düşük. 1.8 Ghz Intel Celeron CPU var pc de. Bu arada notebook kategorisine baktım bu çıktı en ucuz. 1366x768 ekran çözünürlüğü var. Bildiğiniz laptop ama notebook denmiş.

• arkadaşlar ehliyete yazılacağım için netbook umu satıyorum ilgilenirseniz pm atabilirsiniz

Asus 1215N kırmızı usb3 olan modelidir ilgilenirseniz detaylı bilgi ve resim atabilirim henüz konu açmadım.
    Herhangi bi eksiği kusuru yoktur. Alan kişiye mause ve çantası ile vereceğim.
  • netbook'lar çok küçük kullanımı pek hoş deil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenaton. -- 30 Ekim 2013; 19:44:09 >
  • Ahmet_Şahin kullanıcısına yanıt
    hocam minumum hangi fiyata verirsin ona göre ben kesinlikle almayı düşünüyorum malum netbooklar küçük ve pek kullanışlı değil 3 kişiyle konuştum yüksek fiyatlar istiyorlar bu yüzden henüz alamadım ve okuldaki 1 sınava giremedim kesilikle almam gerekli sonuç olarak bana kaça yaparsın özelden yazabilirsin
  • 420 tl tertemız casper n1110q serısı 2gb ram 500 gb hard dısklı satıyorum .sıkıntısız .kozmetık olarak da cok temız...
  • justlook78 kullanıcısına yanıt
    350 liraya şöyle acayip bişey buldum TIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vonaleee -- 7 Kasım 2013; 10:02:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

350 liraya şöyle acayip bişey buldum TIK

link kırık

Edit ama galiba bunu kasteddiniz

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/HASHTAB-13-3-in%C3%A7-1-5-GHz-16-GB-1GB-Touchscreen-Netbook,103452,465624,921313.html?langId=-14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justlook78 -- 7 Kasım 2013; 10:08:31 >

• vonaleee kullanıcısına yanıt
    Ayrıca işletim sistemi androit olmasaydı iyidi.
  • justlook78 kullanıcısına yanıt
    evet acemiliğime ver :D

Rekalmda gördümde aslında gelip nasıl bişeydir diye burada soracaktım senin konuyu görünce sana yazayım dedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

evet acemiliğime ver :D

Rekalmda gördümde aslında gelip nasıl bişeydir diye burada soracaktım senin konuyu görünce sana yazayım dedim :)

Android iyidir ancak bana yaramıyor çünkü ödevin sistemine androidle girmek zor oluyor. Ama Android alacaksan bu fiyata çok daha iyi modellerini bulabilirsin.
  • Beyler şurayı canlandıralım yahu, piyasada netbook yok bende bulamıyorum, 750 e kadar falan 0, 11 - 13 inç arası bir şey olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0blomov

Beyler şurayı canlandıralım yahu, piyasada netbook yok bende bulamıyorum, 750 e kadar falan 0, 11 - 13 inç arası bir şey olsa.

Valla hocam canlandıralım ama dediğiniz gibi piyasada netbook yok eskiden vardı bulunuyodu şimdi sitelerde katagorilere koymamışlar bile netbook u.
  • ben casper m1100 kullanıyorum 4 yıldır daha tek bir sorun cıkarmadı ki bana dayandıysa herkese dayanır .

tavsiye ederim:)
  • CASPER NETBOOK 2GB RAM 500 GB HDD TERTEMIZ. SATIYORUM .FİYAT 350 SON FIYATTIR. AYNI OZELLIKLERDE FIYAT HERYERDE 400-500 ARASIDIR. ACİLİYETTN
  • Samsung N150 çok temiz şarj aleti falan da verilecek 300 tl ye satıyorum

• ikinci el düşünüyorsan eğer
    hp compaq mini cq10 600 var satmayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pre-clinic

ikinci el düşünüyorsan eğer
    hp compaq mini cq10 600 var satmayı düşünüyorum

Hortun böylesi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.