Şimdi Ara

Battlefield 4 Erken Ön Yükleme Yapmak (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
2.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar kendi insanına ayrımcılıık yapıyor bunun başka bir açıklaması olamaz. Lanet olsun kısacası. :)
  • Vay arkadaş , Adamlar daha çıkmayan oyunu indiriyo :)) ah şu çılgın türkler, her yerde işin üçkağıdını anında çözüyorlar :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThatCrazyTurk -- 27 Ekim 2013; 18:04:21 >
  • ThatCrazyTurk T kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThatCrazyTurk

Vay arkadaş , Adamlar daha çıkmayan oyunu indiriyo :)) ah şu çılgın türkler, her yerde işin üçkağıdını anında çözüyorlar :))

Türklerin Battlefield 4 ile imtihanı.
  • Crysis 3 ü torrentten indirmiştim. Sonuçta aynı oyun, korsan diye dosyaları farklı olmaz.
  • 1 gün bekleyip oynasanız dünyanın sonu olmaz herhalde
    benim bahsettiğim origin koruma sistemi mutlaka vardır başka pc'den girdiğini anlayınca güvenlik sorunu oluyor tabi banlansanızda mail ile çözebiliyorsunuz
  • KaleyDeskop kullanıcısına yanıt
    Yarın oynamak istiyoruz. Bunu istemek dünyanın sonu değil değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

Yarın oynamak istiyoruz. Bunu istemek dünyanın sonu değil değil mi?

hayır değil fakat sabırlı olmayı öğrenmek lazım sabrın sonu hep selamet acele işe girşmemek lazım sözüm meclis'den dışarı polemik yaratmak niyetinde değildim sadece başıma gelmiş üzücü olayı aktardım saygılar.
    Estağfurullah hocam. Sadece bu iş elence işi tutku işi. O yüzden insan istiyor bir an önce görmek. Yoksa oynamasak ne farkeder? Hiç bir şey dünyanın sonu değil. Neyse anladık birbirimizi sorun yok
  • Böyle gizli sakli,entrikali yapinca daha bi güzel oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: E'zraK

Böyle gizli sakli,entrikali yapinca daha bi güzel oluyor

ulan ne adamlarsınız ya.
    fırsatını bulsanız ea yı katakulleye getirirsiniz :))
    Valla genç kardeşim bu sabır mevzusu değil..1 seneden fazladır oyunun çıkmasını bekliyoruz..Zaten yaşça büyük işi gücünde olan adamlarız..Oyunu oynamak için kısıtlı vaktimiz kalıyor..Bu yüzden ne kadar erken o kadar iyi bizim için..

Ayrıca bilmek isterseniz BF3 zamanındada aynı şeyleri yaptık kimsede ban yemedi..İçiniz rahat olsun.
  • TheNorth kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    hocam proxy ile meksika üzerinden aldığımız da hesap dökümüne nasıl yansıyor kontrol etme fırsatınız oldu mu acaba kartın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilicreis

merhaba,
    hocam proxy ile meksika üzerinden aldığımız da hesap dökümüne nasıl yansıyor kontrol etme fırsatınız oldu mu acaba kartın?

Hiç bir zaman döviz olarak yansımaz ki? TL olarak yansıdı hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Valla genç kardeşim bu sabır mevzusu değil..1 seneden fazladır oyunun çıkmasını bekliyoruz..Zaten yaşça büyük işi gücünde olan adamlarız..Oyunu oynamak için kısıtlı vaktimiz kalıyor..Bu yüzden ne kadar erken o kadar iyi bizim için..

Ayrıca bilmek isterseniz BF3 zamanındada aynı şeyleri yaptık kimsede ban yemedi..İçiniz rahat olsun.

hocam ben bana olan şeyi söyledim uzatmaya gerek yok aslında ayrıca saçlarım bembeyaz olmuş toy birisi değilim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaleyDeskop

quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

hocam ben bana olan şeyi söyledim uzatmaya gerek yok aslında ayrıca saçlarım bembeyaz olmuş toy birisi değilim..

Bende beyazlayacak saç kalmadı :D

Ama yine de 2 gün erken oynamak istiyorum açıkçası.

Bu arada Tunnelbear açıkken origin açıp indirmeye başladıktan sonra tunnelbear kapatınca indirme hızım düzeldi. EA sunucularında sorun yok şu anda proxy ve vpn ile tam hız kullanılamıyor anlaşılan.

Battlefield 4 Erken Ön Yükleme Yapmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtoburPirana -- 28 Ekim 2013; 8:22:18 >

• Evet saat sabah 8:34 'te Vpn ile kontrol ettim..
    8 Saat 26 Dakika sonra Singapurda ve Kore'de oyun açılıyor..

Saat 9:34 Gibi Kore'yi kontrol ettim..Singapur ile aynı saatlerde açılacak..

Türkiye Saati ile 17:00'de Oyunun açılacağı ülkeler..
    (Hong Kong, Korea, Singapore, Taiwan, Thailand; Macau, Brunei, Cambodia, Cocos Islands, East Timor, Indonesia, Laos, Malaysia, Myanmar, Northern Mariana Islands, Phillippines, Vietnam)

Bu ülkelere ait Proxy veya Vpn ile oyuna Türkiye saati ile 17:00'de giriş yapabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 28 Ekim 2013; 9:50:11 >

• OtoburPirana kullanıcısına yanıt
    Zaten saat 12'de Türkiye'ye açılıyor download hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Preload işini VPN ile hallettim şuanda %78 indi bile yarına yetişir ama VPN ile oyuna girebilecekmyiiz bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeroksuzler -- 28 Ekim 2013; 10:15:22 >
  • Valla denemeden bilemeyiz..Ama çoğu yerde bu konu tartışılıyor ve sanırım herkes bu şekilde girecek..

Benim merak ettiğim vpn ile bağlandık oyuna girdik diyelim..Vpn'ni kesip normal ip'miz ile düşük ping alabilecekmiyiz..
    Yada vpni kestikten sonra bağlantımız kesilecekmi,Battlelog atmasın bizi sonra..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.