Şimdi Ara

Galaxy Note 3 için Yazılım ve Görsel Modifikasyonları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
9
Favori
8.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burası Samsung Galaxy Note 3 için çeşitli yazılım ve görsel modifikasyonların ve bu modların çalışmasına dair olan her türlü fikir alış verişin paylaşıldığı bir konudur.
    Konu içinin çorbaya dönüşmemesi için baştan bazı kuralları koymakta fayda vardır. Lütfen dikkatle okuyun:

• 1. Çoğu mod root yetkisi gerektirdiği için, root yetkisinin ne olduğunu bilmeyenler veya henüz bu işlemi telefonlarına uygulamayanlar için sayın TheRecRuiT123 hocamızın açtığı N9000Q MODELİNİ ROOT YAPMA İŞLEMİ konusu vardır. Roota dair tüm soruları orda sorunuz, bu konu içinde onlara cevap verilmeyecektir.
    • 2. Her türlü genel bilgi, muhabbet ve kıyaslama için sayın Sebastian Shaw hocamızın açtığı SAMSUNG GALAXY NOTE 3 KULLANICILAR KULÜBÜ vardır. Burayı köy kahvesine çevirmeyelim.
    • 3. Yeni bir mod paylaşırken aşağıdaki taslağı kullanın:
    [center][b]MOD İSMİ[/b][/center] 

[center][simage]ANA SS[/simage][/center]

[b][u]Yapımcısı[/u][/b] : [i]Mod yapımcısının adı/nickname ve (varsa) kaynak konu linki.[/i]
    [b][u]ROM Sürümü[/u][/b] : [b]sürüm numarası, odex/deodex durumu[/b]
    [b][u]Açıklama[/u][/b] : [i]Modun mümkün olduğu kadar detaylı açıklaması[/i]

[b][u]EK SS'ler[/u][/b] : [i]Ek SS'lerin tamamı [simage][/simage] taginde olmalı.[/i]

[b][u]Notlar[/u] [/b]: [i]ek bilgiler, kullanılan kaynaklar vs.[/i]
    [b][u]UYARI:[/u][/b] [B]Kuruluma başlamadan önce mutlaka yedek alın![/B]

[b][u]Kurulum[/u][/b] : [i]kurulum işleminin açıklaması[/i]
    [b][u]İndir[/u][/b]: [i]dosya linki[/i]

Şimdilik bu kadar. Forum yetkilileriyle bağlantıda olan arkadaşlar varsa lütfen forumun bu bölümüne de [spoiler] taginin eklenmesini isteyin, rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 25 Ekim 2013; 15:18:41 >

• TEMALAR:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 25 Ekim 2013; 15:36:48 >
  • MODİFİKASYONLAR:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 25 Ekim 2013; 15:37:39 >
  • FAYDALI IVIR ZIVIRLAR:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 25 Ekim 2013; 20:55:27 >
  • İlk açılışı da ben yapayım :))
    Çok sevdiğim bir temayı paylaşayım.

DERİ TEMASI v1.3

Yapımcısı : pilot72, kaynak konu
    ROM Sürümü : her türlü deodex ROM
    Açıklama : Mod, saydam hava widgetini, cam çerçevelerini içeriyor, Wanam Xposed kullanıyorsanız status bardaki simgelerine dair tüm modifikasyonlarını kapatın.

EK SS'ler :
     Galaxy Note 3 için Yazılım ve Görsel Modifikasyonları Galaxy Note 3 için Yazılım ve Görsel Modifikasyonları Galaxy Note 3 için Yazılım ve Görsel Modifikasyonları Galaxy Note 3 için Yazılım ve Görsel Modifikasyonları
     Galaxy Note 3 için Yazılım ve Görsel Modifikasyonları Galaxy Note 3 için Yazılım ve Görsel Modifikasyonları Galaxy Note 3 için Yazılım ve Görsel Modifikasyonları Galaxy Note 3 için Yazılım ve Görsel Modifikasyonları
     Galaxy Note 3 için Yazılım ve Görsel Modifikasyonları Galaxy Note 3 için Yazılım ve Görsel Modifikasyonları Galaxy Note 3 için Yazılım ve Görsel Modifikasyonları

UYARI: Kuruluma başlamadan önce mutlaka yedek alın!

Kurulum : CWM altından zip kurulumu.
    İndir:
    Kullanılan wallpaperlar:
    http://i57.fastpic.ru/big/2013/1025/9e/d6646665d972ccefc478110d263f6d9e.jpg
    http://fastpic.ru/view/60/2013/1025/_778d9250610938dbbd52ef1ed429237f.png.html

Tema:http://yadi.sk/d/omt1Iq3wBxrAN
    Xposed pili:http://yadi.sk/d/JwFohHLfBYkQa

Sadece dialer kısmı:http://yadi.sk/d/DIV0OifEBYkP5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 1 Kasım 2013; 16:29:48 >

• Konumuz hayırlı uğurlu olsun hocam, ellerine sağlık

Paylaşımlar arttıkca faydası daha da artacaktır zaman buldukça ben de eklerim bir şeyler inşallah

Bu arada rezerveler iyi oldu hocam yoksa ilk mesajları düzenleyememek sıkıntı oluyordu.

Tavsiyede bulunayım daha kullanışlı olması açısından:
    İlk mesajda genel bilgi ve linkler verilebilir, sonraki mesajlarda ise her mesaj bir bölüm olabilir mesela 2.mesaj Modifikasyonlar, 3. mesaj xposed özel, 4.mesaj launcherlar,temalar vs gibi tabi bölümleri şu an salladım biraz ama bu tarz ayrılabilir ve bu mesajların linkleri de yine ilk sayfaya eklenebilir. epeyce kullanıslı olur böylece ilk sayfa mesajları

• TheRecRuiT123 kullanıcısına yanıt
    evet hocam, rezerveleri tam da bunun için planladım. Modifikasyonlar, temalar ve diğer ıvır zıvırlar şeklinde 3 bölüme ayırmayı düşünüyordum:)
    Spoiler tag olsaydı işimiz daha kolay olurdu ama şimdi rezervelere ilgili paylaşımın adını ve mesaj linkini atmayı düşünüyorum, zamanla şişecek tabi mesajlar ama yapacak bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 25 Ekim 2013; 15:24:04 >
  • elinize sağlık
  • Güzel paylaşımlar, elinize sağlık.
  • Elinize sağlık. Diğer konu cidden çok karışmıştı bu konu güzel oldu.
  • Eline sağlık kardeşim.

Kullanımı en doğru başlık olması dileklerimle.

Saygılarımla...
  • güzel oldu teşekkürler
  • ELLERINIZ DERT GORMESIN TSEKKURLER @CHRONOS
  • mixerkan kullanıcısına yanıt
    sanırım konuyu karıştırdınız.
  • UOT Kitchen - Modifikasyon mutfağı, bizim cihazla da çalışıyor.
    http://uot.dakra.lt/kitchen/
  • Sonunda yaptın dediğini

iyi oldu ama içerik lazım :) telefon alıp root yapanlar doldurun pls

hayırlı olsun
  • JrMaster kullanıcısına yanıt
    bildiklerimi dolduracağım, ama pek vaktim yok şimdi. şu anybalance ile uğraşıyorum. tabi sadece benim elime bakmayın, başka rootlu ve mutlu arkadaşlarım paylaşımlarını bekleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Ana mesajın ilk maddesinde roota dair tüm soruların sorulacağı konusu verilmiştir. Yazılım kelimesi sizi yanılgıya sokuyorsa onu Program modifikasyonu olarak değilştirebilirim. Ama bu konu içinde pre root, post root herhangi bir root ile ilgili soruları sormayın!
    Daha fazla bunu tartışmayalım, roota dair mesajları burdan kaldırıp ilgili konuya taşıyalım lütfen.

chronos1121 tartışma maksatında değilim.

dediğiniz gibi ise program modifikasyonu olarak değiştirmrnde fayda var derim.

şunu root layım . en iyi müşterilerinden biri ben olacagım sanırım..

• mixerkan kullanıcısına yanıt
    tamam meseleyi çözdük, mesajları da kaldırdık zaten
  • Ne kadar Root karsiti olsamda konu hayirli olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.