Şimdi Ara

Heroes of Dragon Age, Kanada Appstore'unda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Heroes of Dragon Age, Kanada Appstore'unda

EA'ın ağustos ayında mobil platformlar için duyurusunu gerçekleştirdiği Dragon Age oyunu "Heroes of Dragon Age: Founders Edition" Kanada Appstore'undaki yerini aldı.

Yapım, Bioware imzalı RPG serisi Dragon Age ile aynı adı taşıyor olsa da, oynanış anlamında aralarında pek fazla benzerlik bulunmuyor. Dragon Age evreninden çeşitli kahramanların yer aldığı oyunda kendi takımımızı oluşturarak yapay zekaya ve arkadaşlarımıza karşı sıra tabanlı olarak mücadele veriyoruz.

Free to Play bir yapıda karşımıza çıkan Heroes of Dragon Age'in evrensel içerik olarak tam olarak ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. Ancak, oyunun yıl bitmeden tüm iOS kullanıcıları ve Android kullanıcılarıyla buluşacağı belirtiliyor. 

Güncelleme: Heroes of Dragon Age, Google Play'deki yerini aldı. Ancak, henüz evrensel içerik olarak yayınlanmış değil.

• heroes ubisoftun yaptığı oyun değil mi ?
  • Arkadaşlar oyunu bi müddet oynadım biraz geç keşfettiğim için baştan başlamak istiyorum ama oyunu da sildim gc hesabındanda sildim sıfırlanmadı tekrar kaldığım yerden devam ediyor. Sıfırdan nasıl başlayabilirim bilen varsa şimdiden teşekkürler.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.