Şimdi Ara

carraro crs 620 3 aylik 7/8 kez binildi 750 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bisikletimin hicbir aikintisi yoktur.idmana gttigimden binmege Zamanim olmuyor.bisiklet bir kez bile yere dusmedi.bisikletin ozelliklerine bakabilirsiniz.acera vites sistemlidir.yanin sele alti canta m beden decathlon kask kilit barend le birlikte verilcektir.istanbul ici elden teslim tercihimdir.istedigim fiyat 750 tldir.kadroda 1 tane bile cizik yoktur.alicilar bana ozelden msj atsinlar fotograflarida atiyim.bu arada bisiklette 1.50 lastikler takilirdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: berfuemre

Merhabalar bisikletimin hicbir aikintisi yoktur.idmana gttigimden binmege Zamanim olmuyor.bisiklet bir kez bile yere dusmedi.bisikletin ozelliklerine bakabilirsiniz.acera vites sistemlidir.yanin sele alti canta m beden decathlon kask kilit barend le birlikte verilcektir.istanbul ici elden teslim tercihimdir.istedigim fiyat 750 tldir.kadroda 1 tane bile cizik yoktur.alicilar bana ozelden msj atsinlar fotograflarida atiyim.bu arada bisiklette 1.50 lastikler takilirdir

Hocam bisiklet gayet güzel. Bence yanındaki ekstralarla güzel de bir fiyatı var. Nakit sıkıntım var, yoksa düşünmez gelir görüşürdüm sizinle. İstanbul elden teslim olayı da güzel. 15 gün içinde satılmazsa, ilgileneceğim. Para beklediğim bi yer var, 15 gün içinde inşallah. Ha unutmadan, orjinal lastiklerini verecek misiniz acaba ?

Hayırlı satışlar bu arada.

• Hocam 15 gun beklerim isterseniz kesin alcasaniz orjinal.lastikleri satmistim ama bu sekilde cok daha raht

• Bisiklet satıldı mı acaba?
  • Satılmadı konu guncelllll

• berfuemre kullanıcısına yanıt
    Bi SS atın...Faydası olur...
  • Pm atarsaniz fotograflarini atarim koyamadim fotograflari

• berfuemre kullanıcısına yanıt
    Kendim için istemedim...
  • sn berfu pm attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isigadogru -- 7 Ekim 2014; 4:13:15 >
  • Bisikleti satmaktan vazgectim konu kapanabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.