Şimdi Ara

Tabletten anlayan yardımcı olabilir mi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağıdaki tableti aldım.. Sizce özellikleri nasıl.. Birde bu tablete Turkcell 3G modemi bağlayabilir miyim..

ALLFINE FINE10 Joy Tablet PC Specifications:

Specification
    Model ALLFINE FINE10 Joy
    Operation System Android 4.1
    Screen 10.1 inch IPS 5 point Capacitive Touch Screen
    Resolution 1280x800 pixels
    CPU Rockchip RK3066 Dual Core Up to 1.6GHz
    GPU Mali 400 MP
    RAM 1GB DDR3
    ROM 16GB
    Webcam Dual Camera, Front 0.3 MP Back 2.0 MP
    Wireless Wifi 802.11b/g/n
    3G Not built in, supporting External 3G Modem
    G-sensor Support
    Bluetooth Yes
    HDMI Yes, Support 1080P
    GPS NO
    Power
    Battery 7800mAh
    Working Time Up to 9 hours
    Power Device AC Adapter Input 100/240V Output 5V 2A 2.5mm
    Device Specification
    Color Front White Back Silver
    Dimensions 249x175x12mm
    Net Weight 611g
    Software Support
    Office Support MS Office Word, PPT, Excel
    Gaming Built-in 3D Accelerator. Support 3D gaming
    Email Gmail, POP3/SMTP/IMAP4
    Others
    Multi-Media
    Video AVI, MP4, FLV, 3GP, MKV, WMV etc.
    Audio MP3, WMA, OGG, AAC, WAV FLAC etc.
    Picture JPG/BMP/PNG/GIF
    E-Book PDF, TXT etc.
    Ports 1 x Mini USB
    1 x DC Jack
    1 x TF Card Slot
    1 x HDMI Slot
    1 x Earphone Jack

• Öncelikle hayırlı olsun lakin aldıktan sonra değil de almadan önce danışsaydınız daha iyi olurmuş :)

Yorum yapabilmek için önce ne kadar ödediğinizi bilmek gerekir ama kabaca bu cihaz yurtdışında 200-220 lira yurt içinde ise 250-300 lira civarlarında satılmakta.

Geçen senenin teknolojisi, performans canavarı değil ama halen iş görür. 3G modemleri USB'den OTG kablosu ile bağlayabilirsiniz, sorun olmayacaktır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • işlmecisi biraz eski ama iş görür bu ürün 3g baglantısı için belirli ayarları yapmanız gerekebilir veya şifre kaldırma gibi crack progrmları kullanmanız gerekebilir en saglıklısı direk uyum modem kullanmaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blur

Öncelikle hayırlı olsun lakin aldıktan sonra değil de almadan önce danışsaydınız daha iyi olurmuş :)

Yorum yapabilmek için önce ne kadar ödediğinizi bilmek gerekir ama kabaca bu cihaz yurtdışında 200-220 lira yurt içinde ise 250-300 lira civarlarında satılmakta.

Geçen senenin teknolojisi, performans canavarı değil ama halen iş görür. 3G modemleri USB'den OTG kablosu ile bağlayabilirsiniz, sorun olmayacaktır.

Yurtdışından geldi. Sanırım 400TL'ye mal oldu bana.

Turkcell 3G modemi kablo ile taktım APN'de gördü ama internete bağlanmadı. Şifresini de iptal etmiştim.Sizce sorun nedir.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aL-Pi

quote:

Öncelikle hayırlı olsun lakin aldıktan sonra değil de almadan önce danışsaydınız daha iyi olurmuş :)

Turkcell 3G modemi kablo ile taktım APN'de gördü ama internete bağlanmadı. Şifresini de iptal etmiştim.Sizce sorun nedir.

Teşekkürler.

APN olarak mgb girin.

400 TL çok yüksek bir fiyat daha ucuza yurt içinden bile temin edebilirdiniz :(

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler.

APN olarak mgb girin.

Aşağıdaki ayarları yaptım fakat gene bağlanamadım..Sizce sorun nerde?

Turkcell 3G modem kullanıyorsanız aşağıdaki ayarları yapmanız gerekecektir.

1. Ayarlar/Diğer/Mobil ağlar/Erişim Noktası Adları bölümüne girin,
    2. Turkcell yazan yere tıklayın,
    3. İsim = Turkcell 3G
    4. APN = MGB
    5. MCC= 286
    6. MNC= 01
    7. Kimlik Doğrulama Türü= PAP veya CHAP
    8. APN Türü= default

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler.

APN olarak mgb girin.

Aşağıdaki ayarları yaptım fakat gene bağlanamadım..Sizce sorun nerde?

Turkcell 3G modem kullanıyorsanız aşağıdaki ayarları yapmanız gerekecektir.

1. Ayarlar/Diğer/Mobil ağlar/Erişim Noktası Adları bölümüne girin,
    2. Turkcell yazan yere tıklayın,
    3. İsim = Turkcell 3G
    4. APN = MGB
    5. MCC= 286
    6. MNC= 01
    7. Kimlik Doğrulama Türü= PAP veya CHAP
    8. APN Türü= default

Eğer cihazı açıp kapadınız, modemi söküp taktınız ve seceneklerden "mobil veri" 'yi etkin hale getirdiyseniz geriye tek bir secenek kalıyor o da kullanmış oldugunuz tablet 3G modeminizin chipseti ile uyumlu değildir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.