Şimdi Ara

Dead Trigger 2, nihayet yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
1
Favori
5.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dead Trigger 2, nihayet yayınlandı

Madfinger Games'in ocak ayında Android ve iOS platformları için duyurusunu gerçekleştirdiği Dead Trigger 2, uygulama mağazalarındaki yerini almaya başladı.

Zombi temalı FPS oyunu Dead Trigger'ın devam oyunu niteliğindeki oyunda yeni zombiler, yeni mekanlar ve yeni ekipmanlar mobil oyuncuların beğenisine sunuluyor. Unity grafik motoruyla geliştirilen Dead Trigger 2, kaliteli grafikleriyle göz doldururken; geniş görünen çevre tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. 

İlk oyunun beğenilen shooter dinamikleri üzerine kurulu olan Dead Trigger 2'de gerçek zamanlı hikaye geliştirme sayesinde, her bir oyuncunun verileri oyunun gidişatına etki ediyor. Ayrıca, ilk oyuna devam eden oyuncuların Dead Trigger 2'ye zombi salgınının üçüncü yılından itibaren dahil olduğunu da belirtelim.

Bölüm sonu canavarlarıyla süslenen görevleriyle eğlenceli bir shooter deneyimi sunan yapımda, yükseltilebilir pek çok silah bulunuyor. Yıkık dökük binalar ve terk edilmiş madenler gibi mekan betimlemeleriyle kıyamet sonrası bir dünyada olduğumuzu hissetmemizi sağlayan Dead Trigger 2, hikaye anlamında pek fazla bir şey sunamıyor.

Tegra 4 çipseti için özel olarak optimize edilen yapım, ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunuluyor. Halihazırda Appstore üzerinden indirilebilen Dead Trigger 2, ilerleyen saatlerde Google Play'deki yerini de alacak.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Dead Trigger 2'den görüntüler

• 1'i oynamaktan sıkılmıştım, tam yerinde geldi.
  • walking dead daha iyi
  • traş beş para etmez

neyse indirek bakalım
  • ios 6.1.4 uyumlu değil 7 ye upgrade istiyor :)
  • ooo ilk İOS'a gelmiş sevinsin ayfoncular
  • bir oyun için 6.1.4 ten vazgeçemem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atilla35-1905

ooo ilk İOS'a gelmiş sevinsin ayfoncular

ilk sizemi gelecekti tabi bize gelecek..

siz sonaa sevinin
  • Xdee Qanqalar Androide Niye ackmadı Xdeee????zaaaaa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VerKurtul -- 24 Ekim 2013; 0:14:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayvanpomocusu

Xdee Qanqalar Androide Niye ackmadı Xdeee????zaaaaa?

• Hunharca sevinin ayfoncular

• quote:

Orijinalden alıntı: deutchwhy22

ios 6.1.4 uyumlu değil 7 ye upgrade istiyor :)

Dead Trigger 2, iOS 7 ile uyumlu olduğu için bu uyarıyı vermiş olsa da, şu an ki mevcut sürümde de oyunu kullanabilirsiniz. Oyunun inip inmediğini yeniden kontrol etmenizi tavsiye ederim.

• Arkadaşlar androide ios oyunları nasıl yüklerim

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuri2788

Arkadaşlar androide ios oyunları nasıl yüklerim

www.sazan.avi.com

Sitesinden tabiki

• Dead Trigger 2, nihayet yayınlandı

• Nihayet derken... Çığır açmış bir oyun falan değil ki. Sanırsın Diablo geldi. Azıcık grafik sonra da tekrar eden oyunlardan biri. Bekleyenler vardır belki ama ben de hiçbir etki yaratmadı çıkışı. Kafama estiği bir vakit bakarım. Farklı olacağını sanmıyorum ilkinden. Güzel grafikler ama bir süre sonra bayan rutine dönen oyun.

• İos 6 yüklenmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Alvarlı Efe

Hocam bende oin iphone 5 alıcam nasıl memnunmusunuz?

Birde diyelimki ios6ta jailbrek yaptım oyunlaru yükledimde paralı oyunlaru beleşe sonra ios7 yükselttim oyunlar kalıcak mı?

• Bi zamanlar tegra islemciye ozel cikan oyun simdi ilk ios a cikiyo. Android o kadar cok cihazda var ki hepsine optimize etmesi zor iste. Google her onune gelene android dagitirsa cikan yeni uygulamalar daha cooook gecikir. Belkide hic gelmez. Yazik.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayvanpomocusu

quote:

Orijinalden alıntı: Alvarlı Efe

Hocam bende oin iphone 5 alıcam nasıl memnunmusunuz?

Birde diyelimki ios6ta jailbrek yaptım oyunlaru yükledimde paralı oyunlaru beleşe sonra ios7 yükselttim oyunlar kalıcak mı?

abi bende 5s var..5 de kullandım her ikiside iyi cihazlar

ikinci soruna gelince..jb işinden pek anlamam ama sürüm yükseldiğinde mantık gereği..yükselttiğin sürüme dair jb çıkması icab eder.. bildiğim kadarı ile ios7 jb yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinuhe.s -- 24 Ekim 2013; 0:33:48 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.