Şimdi Ara

Tablet Klavye Bağlama Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
11.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta belirttiğimi gibi tablete klavye bağlıyorum ama görmüyor tablet reeder 7as modelini kullanıyorum acaba bir uygulama mı yüklüyoruz görmesi icin usbye takılan şeyleri çünkü klavye başka şeylerde çalışıyor daha önce bu tableti alan klavyeli kullanan varsa ya da konu hakkında bana yardımcı olabilecek varsa cevap yazarsanız sevinirim şimdiden cok tesekkürler.

• https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apedroid.hwkeyboardhelperdemo&hl=tr

Bu programa bakın. DEMO sürümü, PRO suda var ücretli. Başka yollardan da olabilir
  • Teşekkürler. Tamam ben bunu deneyim bir başka bir cözümüde bilen varsa yazarsa sevinirim.
  • Bir de yazmayı unutmusum aynı sorun usb mouse içinde söz konusu :( malesef o indirdiğim program işe yaramadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illegalbullet -- 24 Ekim 2013; 0:50:59 >
  • yokmu tablete klavye bağlamaya yardımcı olacak. tabletim asus. keyboard helper demo programını kurup ayarları yaptım. çalışmadı. acaba asusun usb driverini mi yüklemek gerekir bilmem. eğer öyleyse android te driver nasıl yüklenir... ustalara sesleniyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.