Şimdi Ara

Galaxy S4 40 milyon satış barajını geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy S4 40 milyon satış barajını geçti

Samsung'un amiral gemi modeli Galaxy S4 donanımından ziyade satış rakamları ile konuşulur hale geldi. Firmanın aylık 10 milyon satış iddiası gerçekleşmeyince, Galaxy S5 lansmanının öne çekildiği şeklinde söylentiler gelmeye başlamıştı.

Uzun bir aradan sonra Samsung, amiral gemi modeli ile ilgili satış rakamlarını paylaştı. JK Shin tarafından paylaşılan rakamlara göre Galaxy S4 40 milyon ünite satış yaptı. Shin, bunun sevk edilen değil son kullanıcıya satılan rakam olduğunu ısrarla belirtiyor. 

Galaxy S4 modelinin satışa sunulduğu günden bu yana yaklaşık 5.5 ay geçti ve aylık ortalama 7.5 milyon civarında ürün son kullanıcıya ulaşmış durumda. Galaxy S4 ilk 2 ayda 20 milyon, 4. ayda ise 30 milyon satış rakamına ulaşmıştı. Cihazın satış ivmesinin giderek düştüğü görülüyor.

Bununla birlikte Galaxy S4 Android dünyasının en hızlı satan akıllı telefonu ve yıl bitmeden 50 milyon rakamını geçeceği tahmin ediliyor. Ancak iddia edildiği gibi Galaxy S5 Şubat ayında piyasaya çıkarsa Galaxy S4 modelinin satışlarının iyice düşeceği sanılıyor.

• Bu kadar satmasına şaşırdım, pek cazip edici değil.

• sentetik testlerdeki sahtekarlığını ve malzeme kalitesini göz önünde bulundurursak bu kadar satması doğal.

• bence yine de çok iyi samsunga tebrikler s3 60 milyonu geçti s3 alanlarda s4e telefonlarını değiştirmediler bunuda sayarsak 60+40=100 milyon sadece 2 tane model için. birde o kadar eleştiriye maruz kaldıkları halde :D BENCE SÜPER.

• Bu telefonu yabanci ulkede kirip test.ekmek icin aliyor cogu kisi ama gercekten sasirtici bu kadar insanin almasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş iphone 5 alıp 3 ay sonra s4 çıkmış s4 almalıyım diyen insanlar olduktan sonra 40 değil 80 milyonda satar.Mübarek siten varda inceleme mi yapacaksın bu acelen ne yani DH bile bu kadar hızlı değil :P :D şaka şaka :D

• Asil s5 cikarsa satisi artar, fiyatı dusecek cunku

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Bu kadar satmasına şaşırdım, pek cazip edici değil.

La Bu Nasıl Türkçe Bebe? Cezbedici Değil Olmalıydı.Güldürdün Ama Eyvallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: ssbrutality

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Bu kadar satmasına şaşırdım, pek cazip edici değil.

• Galaxy S5 çıktığı zaman LG G2 incelemesi bekliyoruz...

• g2 incelemesi s6 çıktığında gelecek galiba?

• 40 milyon alan mı var bu cihazı. Analiz var mı hangi canlı tür almış!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirirdem

bence yine de çok iyi samsunga tebrikler s3 60 milyonu geçti s3 alanlarda s4e telefonlarını değiştirmediler bunuda sayarsak 60+40=100 milyon sadece 2 tane model için. birde o kadar eleştiriye maruz kaldıkları halde :D BENCE SÜPER.

+ 30 milyon Note 2

= 130 milyon

Bunu da eksileyin...Kıskançlık fesatlık had safhada..

• DH Samsung fanları için sevindim açıkçası malum Samsung ne kadar çok satarsa Forumdaşlarımız okadar para kazanır?

• Lg G2 Incelemesini DH Yapana Kadar LG G3 Cikacak

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

quote:

Orijinalden alıntı: kadirirdem

bence yine de çok iyi samsunga tebrikler s3 60 milyonu geçti s3 alanlarda s4e telefonlarını değiştirmediler bunuda sayarsak 60+40=100 milyon sadece 2 tane model için. birde o kadar eleştiriye maruz kaldıkları halde :D BENCE SÜPER.

+ 30 milyon Note 2

= 130 milyon

Bunu da eksileyin...Kıskançlık fesatlık had safhada..

Ayy yazık

• 40 milyondan beni düşün

Cİhazı sattım ben

• benim şişmiş bataryalı galaxy s4 telefonun bataryasını değiştirmiyor samsung yok garanti belgesiymiş yok yurtdışıymış kardeşim fabrika hatalı ürün sürmüşsün servislerde ücretsiz değişim yapılacak diye haber yapıyorsun sonradan değiştirmiyorsun ilerde sony ye kayabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ssbrutality

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry MenBu kadar satmasına şaşırdım, pek cazip edici değil.

Çok biliyorsun Türkçe'yi de niye büyük harflerle yazıyorsun her kelimenin başını ? Ergen misin ?

• YURU BE EKREM KIM TUTAR SENI

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.