Şimdi Ara

Sony DSC-QX10 Akıllı Lens video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin Android ve iOS tabanlı cep telefonları ile çalışan akıllı lensleri; sahip oldukları yüksek çöznürlükteki büyük sensörleri, optik yakınlaştırma ve stabilizasyon gibi gelişmiş özellikleriyle merak uyandırıyor. Bu videomuzda 10x optik yakınlaştırma ve 18MP resim çözünürlüğü sunan QX10'u inceliyoruz.

• Merakla beklediğim bir cihaz kendisi. Emeğinize sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • videoda teknik özellik tablosunda iso aralığo yazıyor:))

• Ürün incelemeleri malesef çok geç geliyor artık. G2 Z1 gibi cihazlar piyasanın her tarafında olmasına rağmen DH inceleme yapamadı :(

• Sayın mesut çevik Reyiz G2, note 3, z1, z1 ultra, htc one mini nerede bu cihazların incelemeri

• quote:

Orijinalden alıntı: NARUTOO

Sayın mesut çevik Reyiz G2, note 3, z1, z1 ultra, htc one mini nerede bu cihazların incelemeri

Merhaba,

Gelirler elbet de bu konu QX10 incelemesine ait :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: NARUTOO Sayın mesut çevik Reyiz G2, note 3, z1, z1 ultra, htc one mini nerede bu cihazların incelemeri
    Merhaba, Gelirler elbet de bu konu QX10 incelemesine ait :) Sevgiler, Mesut Çevik

Mesut bey umarım inceleme konusunda sektöre göre geç kaldığınızın farkındasınızdır, tüm incelemeleri baz alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciginix -- 23 Ekim 2013; 19:04:41 >
  • Ciginix kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Açıkçası diğerleri ne yapıyor pek ilgilenmiyoruz. Donanım Haber olarak bir inceleme çizgimiz var bu bizi kimi zaman yavaşlatıyor olsa da ortaya çıkan sonuçtan memnunuz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • editörlerimiz şımardı :) öncelikli incelemeleri en az 3 ay sonra görürüz artık...

• DSC-QX10 çoktan beri elinizdeydi zaten. Zahmet edip bi şekilde inceleme yapmışsınız. Ayrıca konuya cevap yazdığınız için teşekkürler Mesut bey. Erdi bey diğer konuya zahmet edip cevap bile yazmadı. Belkide yazamamıştır. Bütün bu incelemelerin çıkmamasının tek sebebi tv programıdır diye düşünüyorum. Artık forum tabiri caizse iplenmiyor. İnceleme isteyen arkadaşlar forumdaki konulara baksınlar bence. Kullanıcıların çok daha faydalı incelemeleri var. Dh den inceleme beklemek Selçuk Şahin'den rövaşata beklemekle eşdeğer oldu..

• Karşılaştırmadığımdan fotoğraf kalitesi ve fiyat olarak bilemem ama GO PRO nunda ekranını telefona tablete alabilyorsun boyutu küçük ayrıca geniş açı ve video yetekleride oldukça fazla. Sony de diğer aksiyon kamerası özellikleri buna katabilir.

• Yapıcı olarak yaklaşmıştım fakat bu cevabınızdan sonra biz takipçilerinizi pek kaale almadığınızı anlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciginix -- 23 Ekim 2013; 19:35:32 >
  • Arkadaşlara sonuna kadar katılıyorum site artık eskisi gibi değil verilen çoğu haberi 2-3 gün öncesinden birçok sitede okuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Merhaba, Açıkçası diğerleri ne yapıyor pek ilgilenmiyoruz. Donanım Haber olarak bir inceleme çizgimiz var bu bizi kimi zaman yavaşlatıyor olsa da ortaya çıkan sonuçtan memnunuz. Sevgiler, Mesut Çevik

Sizin değil kullanıcıların memnun olması gerek. :)

• donanım haberin işi gücü reklam olmuş yanda çıkıyo bide exper iyidir diye foto koymuşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hawloo

quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step Merhaba, Açıkçası diğerleri ne yapıyor pek ilgilenmiyoruz. Donanım Haber olarak bir inceleme çizgimiz var bu bizi kimi zaman yavaşlatıyor olsa da ortaya çıkan sonuçtan memnunuz. Sevgiler, Mesut Çevik
    Sizin değil kullanıcıların memnun olması gerek. :)

adam dalga geçmiş resmen

• Editörlerin verdiği cevaplara bakın ciddiyetsizlik dizboyu.

• Biraz indirime gitseler alacağım da..

• Aslında bu yorumların hepsinin silinmesi gerekli benim bu yazdığım da. Kimse konuyla alakalı yorum yapmamış yada bilgisini ortaya koymamış. Emeğe saygı göstermek bu kadar zor olmasa gerek.
  • arkadaşlar incelemeler geç geliyor diye sitem ediyorsunuz fakat gerçekten adam gibi inceleme yapan tek bir adres var türkiye de o da donanimhaber.com

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.