Şimdi Ara

Discovery Kamera Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
3.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , 2 gün önce telpaya sarj soketi için gönderdiğim telefonum bugün elime ulaştı. Sarj soketinde problem yok yapılmış ancak şimdide ilginç bir sorun yaşıyorum. Telefonun kamera uygulamasını açtığımda ''Galeri Yanıt Vermiyor'' hatası alıyorum. Cymera vb. diğer kamera uygulamalarınıda denedim ama nafile kameraya bağlanamıyorum. Garantiye göndermeden önce böyle bir sorun yoktu geldiğinde ortaya çıktı. Acaba sorun yazılımsalmıdır yoksa donanımsalmıdır. Bir daha telpayla uğraşmak istemiyorum benim elimden bişey gelmiyecekse son çarem telpa'dır. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Discovery Kamera Sorunu

Discovery Kamera Sorunu

• fabrika ayarlarına dönmeyi denedin mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lavdegon

fabrika ayarlarına dönmeyi denedin mi ?

Denedim hala aynı..
  • Hocam burak hocanin v6000 yazilimini spflash tool ile download modda yukle yine çalismassa servis elemanlari tamir ediyok diye kamerayi pert etmis olabilirler çünkü usb soketine yakin yerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nvidia90

Hocam burak hocanin v6000 yazilimini spflash tool ile download modda yukle yine çalismassa servis elemanlari tamir ediyok diye kamerayi pert etmis olabilirler çünkü usb soketine yakin yerde

Denicem teşekkürler ancak şimdi factory mode'da test ayarlarına girdiğimde ön kamera testinde gayet iyi çalışıyor ancak arka kamerayı test ettiğimde siyah hiç bişey gözükmüyor. Büyük ihtimalle sorun donanımsal ah telpa ah ...
  • İyi aksamlar. Bende de ayni sorun oldu dun telefonunu şarj soketi sorunundan servisten aldim ama ayni sorunla karsilastim nazil düzeldi telefon tekrar mi servise yolladiniz

• mahmut1134 M kullanıcısına yanıt
    Hocam tekrar servise verdim sanırım sarj soketini yaparken arka kamerayı bozmuşlar. Fabrikadan parça beklendi ve yaklaşık 2 hafta sonra aldım telefonu.

• Muhtemelen kameranın soketi tam takılı değil yada hiç takılmamış sökün kendiniz takın çok basit bir yerde
  • Bende de aynı sorun var. Kamerayı direk çalıştırdığımda açılmıyor ancak İnstagram uygulamasını açıp fotoğraf çekmek istediğimde kamera açılıyor. Çok enteresan bir durum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.