Şimdi Ara

MAX PAYNE 3 AKTİVASYON SORUNU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben bir arkadaşımdan ikinci el orjinal max payne 3 satın aldım. Socialclub mail adres ve aktivasyonu yaptım. Oyuna mail adres ve şifremle giriş yapıyorum ama ardından aktivasyon kodu istiyor ve kitapçıktaki kodu girdiğimde resimdeki gibi hata veriyor.

Arkadaşımda nasıl olacağını bilmiyor. Oyunu oynayamadım bir türlü. Ne yapmamız gerekiyor yardım ederseniz sevinirim.

• Tek seferlik kullanım kodu ile birden fazla oyunu aktif edebileceğini mi düşünüyorsun. Hayırlı işler. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

Tek seferlik kullanım kodu ile birden fazla oyunu aktif edebileceğini mi düşünüyorsun. Hayırlı işler. :)

Tek seferlik kullanım kodu dediğiniz netten indirilenler için geçerli değil midir ?
    Aynı arkadaştan pes 2013 ü de satın aldım kurdum ve harıl harıl online oynuyorum ?

Yani sonuçta orjinal kutulu dvdli oyunlar?
  • quote:

Tek seferlik kullanım kodu ile birden fazla oyunu aktif edebileceğini mi düşünüyorsun. Hayırlı işler. :)

Ayrıca birden fazla oyun yok ki ortada tek orjinal bir oyun var ?

Tam anlayamadım dediğinizi sanırım ?
  • Oyuna arkadaşının hesabı ile girmen lazım. Kod onun hesabına kayıtlı. Farklı açtığın hesaba aynı kodu giremezsin, hata verir.

Kod hangi hesap ile aktif edilmiş ise o hesaptan oyunu oynaması zorunludur, özellikle PC platformunda durum böyledir.
  • quote:

Oyuna arkadaşının hesabı ile girmen lazım. Kod onun hesabına kayıtlı. Farklı açtığın hesaba aynı kodu giremezsin, hata verir.

Kod hangi hesap ile aktif edilmiş ise o hesaptan oyunu oynaması zorunludur, özellikle PC platformunda durum böyledir.

Muhtemelen öyledir ama neden o zaman oyunda farklı nick açılabiliyor ve neden farklı mail adresine kayıt oluyor o zaman bunu anlamadım :/

Hatta arkadaş kendi mailini deaktif edip benim adresimi kayıt etti. Yeni şifre ile açtık yani. :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şem-i Ruhsar -- 23 Ekim 2013; 14:57:57 >

• Güncel hala giremiyorum :(
  • Yine aynı hesapla girmeme rağmen aynı hatayı bende de veriyor. oyunu kaldırdım geri yükledim aynı hesapla aktivasyon kodunu ikinci kez girdiğimde kabul etmiyor işin ilginç tarafı bu kod şu hesap tarafından kullanılıyor diyor ama zaten aynı hesapla girmeye çalışıyorum kodu anlamadım gitti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.