Şimdi Ara

Evernote'un iOS uygulamaları yerler ve kişiselleştirme özellikleriyle yenilendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Evernote'un iOS uygulamaları yerler ve kişiselleştirme özellikleriyle yenilendi

Mobil ve masaüstü platformlarının en popüler not alma ve paylaşma servislerinden Evernote, hem iPad hem de iPhone tarafından güncellendi ve yerler özelliği ile kişiselleştirme seçeneklerine kavuştu.

Yayınlanan 7.1 sürümüyle Evernote artık kullanıcıların yazdıkları notların yerlerini direkt olarak kendi içerisinde yer alan harita üzerinde gösterebiliyor ve söylendiği kadarıyla böylece çok daha iyi bir etkileşim elde edilmiş oluyor. Ayrıca Premium üyelere özel olarak ana ekranın isteğe bağlı olarak kişiselleştirilmesine izin veren Evernote, kayıtlı aramaların oluşturulması ve silinmesi noktasında da daha etkili bir deneyim sunabiliyor. Birçok hatadan kurtulan uygulama, eskiye oranla daha hızlı senkronizasyon yapabiliyor.

Evernote'un iOS uygulamalarına ve güncelleme hakkında hazırlanan sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. 

• Bana guncelleme gemisti. Guncelle dedim sonra iptal ettim ve katboldu guncelleme.. Neden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.