Şimdi Ara

iWork ve iLife paketleri güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iWork ve iLife paketleri güncellendi

Apple, iWork ve iLife paketlerini güncelledi. Apple'ın iWork paketinin içerisinde Keynote, Numbers ve Pages uygulamaları bulunurken, iLife paketinde ise GarageBand, iMovie ve iPhoto yer alıyor.

iWork ve iLife paketlerinde yer alan uygulamaların her biri 2.0 numaralı yeni güncellemeyle birlikte kendine has yeni içeriklere kavuşurken, uygulamaların iOS sürümleri iOS 7'deki tasarım anlayışıyla yeniden kullanıcıların beğenisine sunuldu. iWork paketindeki en dikkat çekici yeniliklerden biri sosyal ağlarla desteklenmiş paylaşım seçenekleri oldu. iLife paketindeki uygulamalara içerik paylaşımı için ise Airdrop desteği eklendi.

Yeni iPad'ler ile birlikte "iWork for iCloud" adlı çevrimiçi döküman düzenleme servisini de gün yüzüne çıkartan Apple, iWork ve iCloud arasındaki ilişkisine farklı bir boyut kazandırırken; Google'ın Drive servisine farklı alternatif sunmuş oldu.

Güncellemeyle birlikte 64 bit mimarisine de destek vermeye başlayan iWork ve iLife uygulamalarının yeni satın alınan iOS 7 ve OS X Mavericks'li cihazlarla ücretsiz olarak sunulacağını da belirtelim. 

iWork paketi

iLife Paketi

• AppleHaber .com :)

• La öyle deme! adamlar eğer haber vermeseydi, rastgele girip bakmayacaktım ve gb elimden kaçacaktı.

Sağol dh
    sağol apple haber.

• İwork uygulamaları mid2013 airlerdede bedava olmalıydı bence çok kısa bir süre önce aldık çünkü.
  • sımdı baktım paralı maalesef bende paralı gorunuyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

sımdı baktım paralı maalesef bende paralı gorunuyor...

Yeni alınan cihaz diyor, dün mü aldınız cihazınızı?
    Cihaz aktivasyonunun 22 ekimden sonra yapılmış olması lazım aksi halde bedava uygulama yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün almadım uzun zaman oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

dün almadım uzun zaman oldu

iyimiş :=)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.